reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Marta a ktory jestes tydz? 11.04 bedzie nasz:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
9 się jutro kończy wiec zacznę 10 [emoji5] oby było dobrze bo ostatnio właśnie w tym czasie dowiedziałam się że serduszko mojej dzidzi nie bije [emoji22]dlatego tak strasznie boje się tej wizyty [emoji54]ale musi być dobrze tyle już wycierpialysmy ze teraz to tylko lepsze dni nas czekają [emoji5]
Ty też Kochana masz wizytę 11 ? A o której godzinie bo ja na 17 [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Hej dziewczyny.
Mam pytanko ile odczekalyscie po poronieniu ? Ja poronilam 14 lutego czyszczona bylam 15 lutego.
Po wizycie kontrolnej wszystko w srodku bylo zagojone.Milam juz okres 19 marca i zaczelismy sie z mezem starac nie wiem czy nie zawczesnie.
Pytanie do zafasolkowanych -jak szybko udalo wam sie zaskoczyc.
Boje sie strasznie ciazy ale jednak bardzo jej pragne.
Witaj pyzunia :)
Ja po ciążach biochemicznych zaszłam praktycznie od razu (no ale w przypadku cb nawet nie zaleca się czekać). Po późniejszej stracie (w 16tc) w ciążę zaszłam pół roku po zabiegu. Mimo takiego czasu kolejna ciąża niestety też była dość mocno problemowa i powikłana.
Tak jak tutaj dziewczyny pisały, jest duże prawdopodobieństwo że uda się szybko po stracie, ale wiele dziewczyn, które były kiedyś (i są teraz) tutaj na forum i miały krótką przerwę do kolejnej ciąży niestety pisały, że są problemy w kolejnej ciąży (plamienia, krwawienia itp).
a lekarz po kontroli mówiąc, że wszystko się zagoiło zalecał odczekać ze staraniami?

@Marta1985@ ale ten czas leci! Już kończysz 9 tydz :) szok!

@Millo a jak tam Ty się czujesz?
 
Witaj pyzunia :)
Ja po ciążach biochemicznych zaszłam praktycznie od razu (no ale w przypadku cb nawet nie zaleca się czekać). Po późniejszej stracie (w 16tc) w ciążę zaszłam pół roku po zabiegu. Mimo takiego czasu kolejna ciąża niestety też była dość mocno problemowa i powikłana.
Tak jak tutaj dziewczyny pisały, jest duże prawdopodobieństwo że uda się szybko po stracie, ale wiele dziewczyn, które były kiedyś (i są teraz) tutaj na forum i miały krótką przerwę do kolejnej ciąży niestety pisały, że są problemy w kolejnej ciąży (plamienia, krwawienia itp).
a lekarz po kontroli mówiąc, że wszystko się zagoiło zalecał odczekać ze staraniami?

@Marta1985@ ale ten czas leci! Już kończysz 9 tydz :) szok!

@Millo a jak tam Ty się czujesz?
Tak bardzo szybko [emoji5] ale strasznie się teraz boje bo ostatnio właśnie te tygodnie okazały się dla mnie pechowe [emoji54] mam nadzieje ze to się nie powtórzy ale nie mogę przestać o tym myśleć [emoji54]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Tak bardzo szybko [emoji5] ale strasznie się teraz boje bo ostatnio właśnie te tygodnie okazały się dla mnie pechowe [emoji54] mam nadzieje ze to się nie powtórzy ale nie mogę przestać o tym myśleć [emoji54]

xnw4s65gte9hv7ri.png
Wiem co czujesz. Ja sie tak czulam w 12 tyg, bo wtedy poronilam pierwsza ciaze. Jak szlam na badania prenatalne to myslalam, ze uslysze najgorsze...
A teraz... 28 kwietnia mam usg polowkowe i wierze, ze wszystko juz bedzie dobrze[emoji4]
Trzeba byc dobrej mysli[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Tak bardzo szybko [emoji5] ale strasznie się teraz boje bo ostatnio właśnie te tygodnie okazały się dla mnie pechowe [emoji54] mam nadzieje ze to się nie powtórzy ale nie mogę przestać o tym myśleć [emoji54]

xnw4s65gte9hv7ri.png
Nie myśl w ten sposób, myśl raczej że limit nieszczęść już wyczerpaliście :) na pewno się nie powtórzy i wszystko będzie dobrze!
Marta ja mam na 16:20..

Natka ja wlasnie chyba zaczynam zalowac ze tak szybko zaszlam znowu choc sama sie oczyscilam po pustym jaju i lekarz dal zielone swiatlo ..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Nie żałuj, skoro lekarz dał zielone światło to na pewno wiedział że wszystko się dobrze oczyściło, zagoiło i macica jest gotowa na kolejną ciążę :) poza tym samooczyszczenie jest zdecydowanie lepsze niż zabieg-w sensie, że nie ma ingerencji tylko samo wszystko w swoim czasie się oczyszcza a więc wygojenie i gotowość organizmu do kolejnej ciąży jest na pewno zdecydowanie szybsze :)
Wiem co czujesz. Ja sie tak czulam w 12 tyg, bo wtedy poronilam pierwsza ciaze. Jak szlam na badania prenatalne to myslalam, ze uslysze najgorsze...
A teraz... 28 kwietnia mam usg polowkowe i wierze, ze wszystko juz bedzie dobrze[emoji4]
Trzeba byc dobrej mysli[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
Musi być dobrze, nie ma innej opcji :)
 
reklama
Nie myśl w ten sposób, myśl raczej że limit nieszczęść już wyczerpaliście :) na pewno się nie powtórzy i wszystko będzie dobrze!

Nie żałuj, skoro lekarz dał zielone światło to na pewno wiedział że wszystko się dobrze oczyściło, zagoiło i macica jest gotowa na kolejną ciążę :) poza tym samooczyszczenie jest zdecydowanie lepsze niż zabieg-w sensie, że nie ma ingerencji tylko samo wszystko w swoim czasie się oczyszcza a więc wygojenie i gotowość organizmu do kolejnej ciąży jest na pewno zdecydowanie szybsze :)

Musi być dobrze, nie ma innej opcji :)
Dziękuję [emoji5][emoji178] musze w to wierzyć a napewno tak będzie [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Do góry