reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ogólnie już dłuższy czas robimy inhalacje więc to mamy kontynuować, dodatkowo antybiotyk (jeden już miał wcześniej, jak jeszcze nie było wiadomo czy to zapalenie oskrzeli lub płuc) i nie pomógł. Teraz inny i za tydzień kontrola. Jak nie pomoże albo przez ten tydzień się kaszel pogorszy albo oddech mu się zmieni to do szpitala bo tam mogą podać inne leki przy których trzeba obserwować dziecko.
Oby mu pomogl ten antybiotyk i szpital nie byl konieczny. Skad mu sie to zapalenie wzielo?

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Oby mu pomogl ten antybiotyk i szpital nie byl konieczny. Skad mu sie to zapalenie wzielo?

iv09zbmhdpxevirr.png
Nie mam pojęcia, bakteria jakaś. Podobno teraz dużo dzieci ma zapalenie oskrzeli i płuc. A to atypowe to właśnie długo nie daje takich charakterystycznych objawów bo nie ma przy tym ani wysokiej gorączki ani nic. Głównie długo utrzymujący się kaszel. I z tego co czytałam to właśnie najczęściej rozpoznaje się to po rtg bo osłuchowo nie daje szmerów ani nic. Ja z małym to od tego tygodnia przed świętami praktycznie co tydzień byłam u lekarza i cały czas osłuchowo czysto, gardło i uszy też. Nawet z krwi nie wyszło nic co by świadczyło że ma infekcję bakteryjną. Dopiero to rtg pokazało że oba płuca już zajęte. Byłam z wynikiem u pediatry i specjalnie jeszcze małego długo osłuchiwała i dalej nic, ani najmniejszych szmerów.
 
Nie mam pojęcia, bakteria jakaś. Podobno teraz dużo dzieci ma zapalenie oskrzeli i płuc. A to atypowe to właśnie długo nie daje takich charakterystycznych objawów bo nie ma przy tym ani wysokiej gorączki ani nic. Głównie długo utrzymujący się kaszel. I z tego co czytałam to właśnie najczęściej rozpoznaje się to po rtg bo osłuchowo nie daje szmerów ani nic. Ja z małym to od tego tygodnia przed świętami praktycznie co tydzień byłam u lekarza i cały czas osłuchowo czysto, gardło i uszy też. Nawet z krwi nie wyszło nic co by świadczyło że ma infekcję bakteryjną. Dopiero to rtg pokazało że oba płuca już zajęte. Byłam z wynikiem u pediatry i specjalnie jeszcze małego długo osłuchiwała i dalej nic, ani najmniejszych szmerów.
No u nas tez jest teraz duzo dzieci chorujacych.
Dobrze, ze w koncu wiecie co mu jest. I ma na to odpowiednie leki.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
No u nas tez jest teraz duzo dzieci chorujacych.
Dobrze, ze w koncu wiecie co mu jest. I ma na to odpowiednie leki.

iv09zbmhdpxevirr.png
No dokładnie, oby tylko teraz pomogło bo wcześniejszy antybiotyk też działał niby między innymi na takie infekcje jak zapalenie oskrzeli i płuc a w sumie nic nie pomogło.
 
@90_natka ja też słyszałam że panuje straszna grypa u mojej siostry córki w przedszkolu chodzi bardzo mało dzieciaków.
Zdrówka dla synka i szybkiego powrotu do zdrowia [emoji11]
Szkoda żeby taki maluszek tak musiał się męczyć

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak kochana jestem z wami cały czas was czytam i kibicuje wszystkim starającym się oraz trzymam kciuki za wasze szczęśliwe porody i zdrowe dzidziusie ja z końcem roku zakończyłam starania ciężko jest się pogodzić z tymi stratami które przeżyłam w zeszłym roku ...


Dorcia już ma Hanie przy sobie teraz kolej na ciebie i Adasia niedługo się znowu odezwę...buziaki dla wszystkich

@Ewela kochana oby tym razem ci się udało
 
@AnetaManiak kochana jestem z wami cały czas was czytam i kibicuje wszystkim starającym się oraz trzymam kciuki za wasze szczęśliwe porody i zdrowe dzidziusie ja z końcem roku zakończyłam starania ciężko jest się pogodzić z tymi stratami które przeżyłam w zeszłym roku ...


Dorcia już ma Hanie przy sobie teraz kolej na ciebie i Adasia niedługo się znowu odezwę...buziaki dla wszystkich

@Ewela kochana oby tym razem ci się udało
Cieszę się, że odpisałaś [emoji8][emoji8][emoji8]
To nie będę o nic pytać. Ale cały czas jestem myślami z Tobą[emoji8][emoji8][emoji8] i odzywaj się co jakiś czas[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry