reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny beta 16 więc chyba to nie ciąża znowu biochemiczna bo nie możliwe że taki mały wynik jest. Tylko czy brać dupka dalej czy przestać?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny beta 16 więc chyba to nie ciąża znowu biochemiczna bo nie możliwe że taki mały wynik jest. Tylko czy brać dupka dalej czy przestać?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moze bedzie rosla. Najlepiej sprawdzic za 2 dni czy rosnie.
Ja bym dalej brala dupka.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
Jestem 19 dni po zastrzyku trochę nie możliwe że beta taka mała wtedy miałam 63 i to dużo wcześniej. Jutro idę do lekarza zobaczę co powie boję się bo myślałam że ta beta jakoś rozjaśni mi sytuację A tak naprawdę nie wiadomo co znowu. Będę najwyżej powtórzę w poniedziałek. Może pobiore tego dupka jeszcze

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) powtarzałam test dzisiaj rano o czułości 25 i była bardzo jasna kreska A przecież powinna ciemiec więc nie bardzo rozumiem bo test o czułości 10 pokazywał mi ciemniejsze kreske niż ten więc głupieje. Wczoraj miałam na papierze troszkę krwi ale jednorazowo biorę dupka więc stoję w kolejce na bete bo ciężko to ogarnąć myślę że beta wszystko rozwiąże :) 3majcie kciuki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie daj znać jak będziesz miała wynik :)


Aaa już widzę że wynik masz, może sprawdź po dwóch dniach przyrost, może to sam początek :)

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziewczyny beta 16 więc chyba to nie ciąża znowu biochemiczna bo nie możliwe że taki mały wynik jest. Tylko czy brać dupka dalej czy przestać?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przy stymulacji często tworzą się torbiele. One też dają dodatni wynik BTHCG. Dobrze, że idziesz do lekarza niech to sprawdzi. Trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny beta 16 więc chyba to nie ciąża znowu biochemiczna bo nie możliwe że taki mały wynik jest. Tylko czy brać dupka dalej czy przestać?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
A ktory masz dzien cyklu??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie rozowe plamienie nie bylo dobra oznaka.. najlepiej skonsultowac to z lekarzem.. trzymam za ciebie kciuki :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uważam że i beta jest za niska i myślę że to biochemiczna znowu porozmawiam o tym z lekarzem, ale nie jest dużo tego plamienia. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Dupka narazie biorę zobaczę co powie lekarz póki co idę na noc do pracy A później prosto z niej do lekarza

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry