reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Sorki, że tak późno. O 2:12 urodził się Adaś przez cc. Po 15 godzin porodu okazało się, że nie mogę rodzić sn i nigdy nie będę mogła .
Ważymy 4015g i 54cm
1519551913-bc26e1f58b3b53d8-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczności <3 dużo zdrówka dla synka i mamy :) nabierajcie sił :)

p19u3e3k0r1561kr.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Sorki, że tak późno. O 2:12 urodził się Adaś przez cc. Po 15 godzin porodu okazało się, że nie mogę rodzić sn i nigdy nie będę mogła .
Ważymy 4015g i 54cm
1519551913-bc26e1f58b3b53d8-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowny chłopiec To trochę dał mamie popalić. Teraz już dużo spokoju życzę. Niech Adaś rośnie zdrowy i silny
 
Anetka gratuluję Ci kochana [emoji8] Adaś duży chłopczyk [emoji16] Moja Hania starsza a takiej wagi nie ma :) u nas cyc,cyc i jeszcze raz cyc ...niby Hanusia w tydzień przybrała 250 gram więc ok ale ciągle się martwię czy dobrze przybiera ...ech :) noce takie sobie bo pobudki co 2-3 godziny :) w dzień natomiast drzemki po pół godziny i znowu cyc :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka gratuluję Ci kochana [emoji8] Adaś duży chłopczyk [emoji16] Moja Hania starsza a takiej wagi nie ma :) u nas cyc,cyc i jeszcze raz cyc ...niby Hanusia w tydzień przybrała 250 gram więc ok ale ciągle się martwię czy dobrze przybiera ...ech :) noce takie sobie bo pobudki co 2-3 godziny :) w dzień natomiast drzemki po pół godziny i znowu cyc :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No u Nas nocka świetna. Spał i tylko trzeba było Go przebierać. Ponoć jest opity wodami. I położne mówiły, że przykaałdać do cyca ale nie na siłę niech nawet koło niego leży i się na niego patrzy. A co jakiś czas wyciskać trochę samemu i Mu do buźki wsadzać, żeby poczuł ten smak

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
28235427_821368108047110_6863558403995981429_o.jpg


MAM JUŻ 9 TYGODNI ;)
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE CIOCIE
I ZA WSZYSTKIE TRZYMAMY KCIUKI
MOJA MAMUSIA DŁUGO O MNIE WALCZYŁA I W KOŃCU SIĘ UDAŁO ;)
Śliczna księżniczka [emoji7]Gratulacje moja Kochana niech maleńka zdrowo rosnie [emoji8][emoji4]buziaki od Cioci [emoji8][emoji4][emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry