reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Maks pozdrawia w skończonym 8 miesiącu:)

Zębów brak , pełza po całym mieszkaniu, siada pięknie sam , staje jak tylko czegoś się złapie, mówi mama , tata i chyba się co to znaczy :) sppooooooro się uśmiecha i uwielbia jeść:p
20190226_084145.jpeg
20190219_090929.jpeg
 
@DorciaMamaOlka? @AnetaManiak? Zyjecie? Smutno bez Was [emoji58]
Oooo losie moje kochane jestem :D zyje i mam sie dobrze... Wlasnie wrocilam do pracy i nie mam na nic czasu :) Nie pamietam kiedy tu bylam ostatnio :D nawet apki nie mam ale chyba zainstaluje :) Co u nas...no Hania ma juz skonczony roczek :) jest malym lobuzem haha ale takim slodkim do schrupania :) a co U Ciebie? Mow szybko :*
 

Załączniki

  • received_312297976138551~2.jpeg
    received_312297976138551~2.jpeg
    299,2 KB · Wyświetleń: 57
Oooo losie moje kochane jestem :D zyje i mam sie dobrze... Wlasnie wrocilam do pracy i nie mam na nic czasu :) Nie pamietam kiedy tu bylam ostatnio :D nawet apki nie mam ale chyba zainstaluje :) Co u nas...no Hania ma juz skonczony roczek :) jest malym lobuzem haha ale takim slodkim do schrupania :) a co U Ciebie? Mow szybko :*
Jaki świetny uśmiech <3
 
Hejka. No fakt Ja dawno też się nie odzywałam[emoji53]
Adaś rośnie jak na drożdżach. Zdrowy duży. Chodzi, a nawet powiedziałabym, że ostatnio próbuje biegać [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
W poniedziałek skończył roczek [emoji7][emoji7][emoji7]jejku jak to szybko zleciało, aż nie mogę w to uwierzyć.
A tutaj ostatnio to cisza[emoji848][emoji848][emoji848]
A co tam u starających się? Bo chyba jeszcze tutaj takie są.?
IMG-20190226-WA0008.jpeg
20190225_165603.jpeg
IMG_20190218_153234.jpeg
IMG_20190218_153142.jpeg
 
reklama
Marika jak u Was? Opowiadaj :*
Maksio pełzo-raczkuje gdzie się da , wspina się wszędzie i staje na nogi , ciągle się śmieje , dużo gaworzy, wiecznie mnie woła i raczej się że mama to mama [emoji14] obstawiam że będzie chodził przed roczkiem:D A u mnie ogólnie bez zmian :) siedzę z nim w domu i myślę jak to będzie jak wrócę do pracy :o
 
Do góry