reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny.
Wszystko jest okej udało się szybko zajść nawet sie nie spodziewałam że tak szybko sie uda. Miałam jedną miesiączke i po tej miesiączke była ouwalacja no i sie udało.
Jestem po wizycie u lekarza wszystko jest ok.
Wychodzi na 6tyg 2d. Termin wychodzi mi 3marca. Mam nadzieję że wytrzymam do końca i nie będę przechodzić poronienia kolejny raz.
Miłego dnia wam życzę[emoji16]
 
reklama
Mi ostatnio 3 mówili, a szwagierka położna zaraz po zaszła w styczniu miala lyzeczkowanie a teraz prawie 6 mies. I podobno położna wie kiedy można:p

A no właśnie. Moja bratowa poroniła i też zabieg miesiąc po mnie i jej lekarka powiedziała żeby po miesiącu się starali. Ja sobie dałam czas na wyciszenie, odpoczęcie, badania. Chciałam po 2 cyklach już zacząć, ale jestem w trakcie zbijania homocysteiny.
Jak ma być dobrze to pewnie po prostu będzie czy od razu czy po 3 miesiącach 😉
 
Do góry