reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

marcela ja się czuję bardzo dobrzei gdyby nie to że czasem mam usg to bym nie wiedziała, ze jestem w ciaży... dlatego też już czekam na ruchy dziecka....
w spodnie już się nie mieszcze - wczoraj kupiłam pierwsze ciążowe :D
a wizytę mam 8.07... jezzzuuuu jak długo..... ja ciągle się marwtię , że coś nie tak będzie.........
I już bym chciała płeć znać :D

karo śliczna sukieneczka!!!!!!! ale szybko chrzciny robicie :D ja się pewnie z rok będę wozić :D
 
reklama
karo jaka cudna sukieneczka!!!!!!!!!! Emily będzie wyglądala jak księżniczka! a co do płci to lekarz na usg genetycznym zasugerował chłopca ale powiedział, że jak zmieni zdanie, to zeby go nie obwiniać :)
michalina my jedziemy na tym samym wózku :) ja też się ciągle boję... najchętniej podłączyłabym sie do usg na 24h, no i chyba też muszę zacząć zmieniać garderobę
 
ja też najchętniej miałabym usg na sobie :D
Zastanawiałam się nad tym urządzeniem co słychać tętno dzidzi, ale boję się, że nie wyczuję, źle przyłożę i dopiero w panikę wpadne...
ja na razie z sercem na duszy czekam na poniedziałek żeby biec na usg....
 
Galwaygirl jak dobrze Cię czytać;):):) Piotrucha prześliczny i jaki już duży:tak: ale czas szybko biegnie;) a powiedz czy teraz jak chodzi możesz coś więcej odetchnąć?????? bo mój już ostro zaczyna ale jeszcze prowadzamy sie za jedną rączkę, a czasami za kaptur go tylko trzymam, albo weźmie jakiegoś patyka i u=idzie chyba czuje sie pewniejszy...hihi:rofl2: kurcze bardzo meczace to wspólne dreptanie ale on jakby w ogóle nie zmordowany pędzi wciąż w nowe miejsce;):):) mam nadzieję ze jak sam pójdzie już całkowicie to będzie lzej... napisz jak to u Was wygląda???
Danutaski dziękuję że pytasz u nas wszystko dobrze tylko cały czas martwię się tą anemią Niuńka, tego leku mu w sumie nie daję bo już 5 razy próbowałam i za każdym razem, zaczyna mu sie katar no to przerywam bo wtedy nie daje sie żelaza i kółko sie zamyka..... eh:wściekła/y: już mnie wiem co robić a może ona ma uczulenie na jakiś składnik i tak reaguje... katarem :sorry2::baffled: nie mam pojęcia umówiłam nas na przyszły tydzień niby na pneumokoki to zobaczę co powie bo bedzie miała jego najnowsze wyniki badań - zrobiłam bo skierowanie sie kończyło znaczy sie termin:blink: ale czy był sens jeśli on prawie wcale nie dostawał żelaza.... :crazy:kurza twarz liczę na to że moze samo przeszło.... a jak u Twojej Ninki??? jak jej wyniki??? kochająca mamo a jak Twoja córcia robiłąś jej ponowne badania???


ah karo sukienka pierwsza klasa aż by sie chciało mieć dziewczynkę;):):)
 
Dziewczyny zostały mi:
3szt majtek poporodowych jednorazowych horizon
2szt majtek poporodowych wielorazowych babyono
10 wkładek laktacyjnych babyono
2szt podpasek poporodowych babyono
Masc avent na brodawki
Pol op herbaty laktacyjnej

Jak któraś chętna mogę wysłać jedynie za pokrycie kosztów przesyłki;)
 
hej kochane moje!!!

wczoraj byliśmy na grillu i nie wiem, czy się czymś zatrułam, ale dzisiaj od rana zdycham... brzuch /żołądek/ mnie bardzo boli, brałam no spy, ulga tylko chwilowa jest.. byłam sobie ktg zrobić u znajomych położnych , tętno ok, skurczy żadnych nie ma. M pojechał na nockę, więc jestem sama z małym .

całuję Was i mam nadzieję, ze doczytam, co u Was..
 
Ostatnia edycja:
Michalina w 14tc bez problemu znajdziesz serducho. Mi w 12tc łatwo szło, teraz tylko przykładam, a już słyszę tętno :)

Wikama
doczekać się nie mogę zdjęcia Małej !!!! Mam nadzieję, że szybko pójdzie, bez komplikacji i będziecie już we 4, no z babcią to 5 :p)
 
Wikamus a Ty w ogóle masz nr tel do ktorejś z nas żeby dać znać jak Lilianka przyjdzie już na świat i będziesz miała troszkę siły?:) nie wymagamy, żebyś na forum od razu wchodziła, ale info o porodzie mile widziane :-)
 
reklama
I zostały 3 dni....
kochane dziewczynki dzięki za pamięć i przepraszam ze sie już nie rozpisuje, ale chce troszkę czasu poświęcić rodzince oraz odpocząć! Byłam dzisiaj na badaniu, wiec szyjki brak, rozwarcie dalej na palec. Ciśnienie mi rośnie, wiec mam bardzo uważać i starać sie wytrzymać do pojutrza!
Cc mam ponieważ już jestem po jednym i jak widać historia lubi sie powtarzać: opuchlizna, nadciśnienie, wiec strach ryzykować a poza tym miałam bardzo dużo patologii w tej ciazy i chyba moja głowa wiecej by nie zniosła :/!
Nie mam telefonu żadnej z Was, jeżeli mogę prosić na priva o wysłanie mi numeru to super! Będę wtedy mogła szybciotko dać Wam znać!
Kochane pozdrawiam serdecznie i życzę wielu dwóch nowych kreseczek, samych cudownych widoków na usg i radości z naszych ślicznych forumowych dzieciaczków! :*
 
Do góry