reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Wikama ogromne gratulacje!!!!! Tak bardzo sie cieszę, ze wszystko ok! Aż łezka sie kręci z radości! Wspaniale, ze Lilianka jest juz z Tobą.
 
reklama
Danutaski, dzięki za rade. Ale Ty widzisz wykres czy tylko link? No bo wykresu mi się nie udało wkleić. Teraz się juz przykładam. do obserwacji Ale i tak trzy razy mierzę tempkę. Ostatnio tak mi skakało, bo mierzyłam tez o róznych godzinach, raz o 5, raz o 7, a już wiem, że to ma duże znaczenie. Teraz o 6:00.
 
malgonia patrzę na ostatni cykl i masz krótką II fazę-zawsze tak??? bo to ma wpływ, jeśli dojdzie do zapłodnienia, to zarodek nie zdążyłby się utrzymać :/
 
Ewcik, ja zawsze od kiedy się obserwuję mam krótką fazę lutealna - 11-12 dni. W ogóle cykle mam krótkie 23-24 dni. Ten ostatni cykl był po odstawieniu pigułek (2 miesiące brałam) , ale i tak prawie wrócił do normy, mojej normy. Do tej pory się tym nie martwiłam, bo dwa razy próbowałam i dwa razy w drugim cyklu starań udawało mi się zajść w ciążę. Problemy pojawiały się później, więc nie sądzę aby poronienia miały z tym związek. Ale i tak jak już wiedziałam o ciązy brałam Duphaston i Luteinę. Na razie się nie nakręcam, bo to dopiero był pierwszy cykl starań, w dodatku po pigułkach. Zobaczę jak będzie teraz, najwyżej spytam gina o Duphaston w drugiej fazie.
 
hej!
Wikama gratulacje !!!!

U mnie od wczoraj potop, więc dopisuję się do Waszej następnej listy. terminu @ to 30. 31 lipca.
 
reklama
Faza lutealna powinna trwać ok 14 dni, nie mniej niż 10, 11-12 to takie graniczne jest. Właśnie niedawno o tym czytałam, bo u mnie też trwa zwykle 11 lub 12 dni. Zakupiłam B Complex i będę brać w tym cyklu, bo to podobno dobrze wpływa na fazę lutealną.
 
Do góry