reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziekuje Madziu:-)))
ach nudna to bym sobie wymarzyla...ale znajac moja glowe, to sobie cos tam zawsze powymyslam , no ale spokojnie do glowy teraz gadam, wiec moze powolutku bedzie sluchac ;-)- pozdrawiam cieplo-
ale ten suwaczek u Ciebie zasuwa !!!!
 
Hej Piękne!
Tęsknie za Wami moje kochane Wariatki ;)! Kurcze chodzę na rzesach, Lilka śpi w nocy super, ale ogarnąć całe to towarzystwo w domu zajmuje mi dużo czasu. Karmie tylko cycem wiec Lilianka zabiera mi ok 65% dnia, Wiki poświęcam każda wolną chwile, no i kurcze trochę mnie źle zszyli po cc i z jednej strony spuchłam a z drugiej mam jakby za luźno zrobiony szew i latam i czyszczę octaniseptem żeby nie złapać jakiegoś świństwa :/! Lili dzisiaj odpadł pępek! Nareszcie bo sie pocilam przy czyszczeniu, że pot mi po dupie ciekł (dla przyszłych mam: najlepiej czyścić patyczkiem do uszu i octaniseptem, bo trzeba odchylac ten kikut i obczyszczać tak dookoła!)!
No i Lilka wola!
Iza kciuki!
Myszko powodzenia! Trzymaj sie!
Martoocha, Ewcik wy juz coraz bliżej!!!! :*
 
Ozila witaj (*)(*) dla Twoich Szkrabów...
gratuluję dwóch kreseczek marzec będzie Wasz!!!!:tak::-)
Wikama dobrze ze chociaż chwile znalazłaś zeby coś napisać ja mam w domu jednego Bąbla i czasami nie wyrabiam,a z dwójką to musi być jeszcze..... ciekawiej:-D:-D:-D ja identycznie czyściłam kikut i też szybciutko odpadł po 6 dniach;)
ZMIEŃ SUWACZEK;):):):)
 
Izka, Myszko- jak u Was?


myślę, że Iza się nie pogniewa, jak napiszę-od kilku dni jest w szpitalu, bo jej brzuch twardniał, dzisiaj ma skurcze co 5-6 minut, mają ją zbadać i zobaczy, co z nią zrobią

wikamuś początki przy dwójce dzieciaczków na pewno ciężkie, tym bardziej, że musisz robić tak, żeby Wiki nie była zazdrosna.. a ja czuję się ok, choć chciałabym, żeby dzidzia postanowiła trochę wcześniej nas powitać, bo się duża zapowiada
 
Dziękuję Ewcik :)
Coś mi się wydaje że dziś w nocy Izka zobaczy swoje maleńśtwo!
Wikama- a kiedy masz kochana wizytę u lekarza- aby rzucił okiem na ten szew? MY TEŻ TU TĘSKNIMY!! Całusek w stópkę dla Lilianki! czekamy na więcej fotek!
 
reklama
Witaj Ozila, ja podobnie jak Ty po dwóch poronieniach, w podobnym wieku - 39, nie znaleziono przyczyny, zrobiłam chyba wszystkie możliwe badania. Wierzę, że teraz będzie dobrze, trzymam mocno kciuki. A Ty za mnie , proszę - jestem na etapie starania o dzidziusia.
Wikama, witaj już w domku z maleńką Lilą. Juz nie będziesz mieć czasu dla koleżanek z forum, ale czasem się odezwij :) i pokaż córeczki.
Izka - to już pewnie dzisiaj &&&&&&&&&&&
 
Do góry