reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ozila witam rowniez i zycze 9 nudnych miesiecy.zobaczysz wszystko bedzie dobrze tak jak i u nas.a gdzie cie wywialo az na australie?
Wikama super ze sie odezwalas.ja nierobilam pepusia niczym malej i odlecial za tydzien, takze dobrze ze juz u waa po
Izka no to sie zaczyna, trzymamy kciuki
Ewelka my juz po slubie cywilnym teraz tylko koscielny w przyszlym roku w sierpniu.ale ze my mieszkamy w niemczech a wesele tutaj w polsce wiec trzeba zalatwic wszystko bo potem dopiero w grudniu przyjedziemy
 
reklama
Witam dziewczynki, wreszcie sie zebralam i postanowilam ruszyc tylek i napisac , podczytuje Was i watek " ciaza po poronieniu" w zasadzie od zeszlego roku, jak jeszcze Myszka i Karo byly nierozpakowane, Nanulka , Izka i Martoochy poczatki ach....wiec juz troche Was znam, bylyscie przy mnie w ciezkich chwilach...no ale Wy jeszcze mnie nie znacie:-). No wiec....Jestem po dwoch poronieniach i mam juz prawie doroslego syna.....no i mieszkam bardzo daleko...zrobilam test 13.07 i ukazaly sie II krechy:-) !!!!!!!!!! Tym tazem juz zaklepuje marcowy termin i juz! Pozdrawiam wszystkie cieplutko :-)))

Witaj Ozila- jakoś przeoczyłam niechcący Twój post, to pewnie dlatego że jak nie jestem w pracy to prawie ciągle śpię:-p.
Cudownie że masz II na patyku!- teraz wszystkie zaciskamy kciuki aby było tak jak POWINNO!
Ten wątek zawsze dodawał mi masę otuchy i uspokajał- więc proszę się nie kryć tylko pisać!!!
(btw. mój M. to Aussie:-p)
 
hej babolki
nie nadrobie, bo wieki mnie nie bylo!

Kurcze jeszcze niedawno nam tu Izka marudzila, a juz na porodowce, lomatulu jak ten czas leci!!

Nanu trzymam kciukasy!! slodka Mati jest!! dobrze, ze jest fb to widze jak dzieciaki rosna: twoja i Myszki :tak:

Myszka &&&&&&&&&& za jutro!!

Martoocha tobie tez super suwak mknie:tak:

Widze, ze Ewelka i Kochajaca mama na dobre wrocily :tak:

Karo twoja mala widze dzielna byla w podrozy, fajnie tak jak dzieciaki przyzwyczaja sie do podrozy:tak:

Witam nowe dziewczyny i zycze powodzenia! Buzki!!
 
Malgonia, ja też trzymam kciuki za Twoje staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I proszę o to samo. Brakuje mi już wiary, nadziei i zaczyna się sypać miłość... Jestem starsza od Ciebie, szanse maleją...
 
Ewikewik, Malgonia, Neta trzymam za Was bardzo mocno kciuki i kibicuję na bieżąco, choć nie zawsze się odzywam.

Izka trzymaj się dzielnie! Kciuki zaciśnięte!!!!!!

Ewcik a u Ciebie jak tam? Jak sobie radzisz z Marcelkiem w tak zaawansowanej ciąży?

Gatto super, że się odezwałaś! A co tam u was??

Ozila witam i mocno trzymam kciuki za nudne i spokojne 9 miesięcy.

Peatrysia, Kasiulekk bardzo mi przykro, że i Was to spotkało..

Wikama no 2 w domu to już większe wyzwanie :) Ale zazdroszczę Ci troszkę tego chaosu.. ;)

Michalina
a Ty jak się czujesz? U Ciebie już drugi trymestr, ale ten czas leci!

Ja też już w tym cyklu po owu, nastawiona jestem bardzo pozytywnie!
 
To znowu ja-jak wy piszecie, to ja spie i na odwrot, wiec dopiero teraz.


martoocha -spokojnie jak juz zaczelam sie produkowac to tak szybko nie znikne! Szliczny brzuszek- Ten watek jest b.szczesliwy i btw wiem o Twoim M, bo przeciez Was czytalam ha ha:-D


Karo- dziekuje, wywialo za drugim mezem- australo- polakiem (polskie korzenie) i tak juz 6 lat:-)- zostaje z Wami no pewnie- pamietam jak sie biedna meczylas czekalajac na mala ksiezniczke, ktorej sie nie spieszylo za bardzo-a teraz piekne slodkosci tulisz ach...


Ciekawa jestem co tez u Myszki....co z tym jej worem dalej..mnie jej teksty zawsze rozbrajaly normalnie i tez ma syna duzego!




Nanulka tez pozdrawiam i gratuluje- sliczna corunia:-)


Wikama ja gratuluje malej Lilki - powinnas sprawdzic ten szew-
mnie po synu zle zeszyli krocze ( byl duzy) i mialam operacje korekcyjna-plastyke, wiec pilnuj, ale moze tak moze byc? Bo opuchlizna moze byc nierowna ?, ja sie nie znam tak..pozdrawiam cieplo:-)


Ewelka-10 dziekuje i Cie pozdrawiam!


O Izce to mysle juz od wczoraj, poniewaz cos ucichla wiec mysle, jak to tutaj zwykle bywa cos jest na rzeczy :-)))

Malgonia1- NA PEWNO bedzie dobrze,zwlaszcze, ze badania masz ok-!!!-juz teraz "ten wiek "jest popularny i starsze mamy , no pewnie i jest latwiej jak sie jest mlodszym i lepiej ,ale damy rade:-) no zobacz jak 3 mam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)


No co Ty przeciez my mlode jeszce jestesmy, tutaj sie babki nawet i po 40 letnie maja pierwsze-
Ewikewik-3 mam tez kciuki!

Suana- zapalam[**] 3mam&&& -dziekuje pieknie i nudne 9 poprosze:-)

To koncze juz,mam dzisiaj wolne, wiec, trzeba by leniwie wyruszyc na podboj lekarza i cholerka znowu tych pare probek krwi pewnie mi wezmie :baffled:bete tez, no ale to wazne- 3 majcie sie dzielnie
I dziekuje za cieple przyjecie do grona:-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc lalunie:-)

Ozila gratuluje II i zycze cholernie nudnej ciazy:-), choc pewnie jak my tu wszystkie urozmaicisz sobie nude nadprogramowymi wizytami czy tez bezwstydnym podgladaniem Szkraba;-) tja, ale dla nas to norma:-D

Gatto slonce :*


No wiec...wiem niezaczyna sie tak zdania;-)
A wiec do rzeczy zalozyli mi tak wenflon, ze ciezko cokolwiek prawa reka zrobic.
Na dzis mam zaplanowyna kolejna endoskopie i wczoraj zastepca ordynytora juz na usg kamienia nie widzial czyli wszedl w ta rurke co tam wsadzili...zgodnie z planem.
Jesli dzis wyjma to jutro do domu:-)

Moje proby watrobowe byly jak z kosmosu
Sa 3 wartosci wszystkie maja normy 10-35 a u mnie byly 706, 788, 351
Bilirubina norma 1.1 a moja 3.3
 
Ostatnia edycja:
Hej Myszko- dziekuje!
to juz bedzie teraz " do przodu" zobaczysz- jak juz kamien polazl sobie!

A ja ,no oczywiscie ze urozmaicam:-D
1-juz dzisiaj poszlam, ale moj GP na urlopie (odpoczywa ode mnie )wiec do przychodni chociaz na bete, druga w piatek,
2 -specjalista wizyte mam zabukowac poczatek sierpnia tez,
3- usg tez juz skierowanie mam, ale poczekam i przed wizyta dopiero-staram sie spokojnie;-)

milego dnia dziewczynki xxx
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza &&&
Gatto
jeszcze troche i Ty bedziesz miała więcej czasu na bb;):):) mój Niuńko zawsze jak śpi daje mi chwilę na forum;) no to matka korzysta co tam sprzątanie:-D:szok: pisz co u Was....????
Ozila dopiero zauważyłam jakiego Ty masz już dorosłego syna... no no niedługo pełnoletność zawita:tak::-)
myszka a jak chłopaki sobie radzą bez mamy??? jak Paul i Ty bez Niego??
 
Do góry