reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Eska, żebyś wiedziała :) Tak sobie myslałam jaki to może być etap :)
FumaFoch ano zmieniłam na bardzo optymistyczny. Będę testować od ok. 23 lipca. Tak więc wiesz, kciukasy poproszę. A Ty czekasz na owulkę?
 
reklama
Izka no to juz niedlugo.ale pamietasz mnie, ja robilam wszystko zeby urodzic i nici z tego.u ciebie jest co innego przez te twardnienie brzucha wiec trzeba uwazac ale u mnie widzisz czasami jak sie chce to nic z tego.trzymam kciuki oby zaczelo sie jak maz wroci
Myszka no to teraz juz tylko rurka i usuniecie worka i w koncu bedziesz miala to za soba.trzymamy kciuki
Staraczki dalej trzymamy za was kciuki oby lipiec nyl dla was bardzo owocny
A to
 
malgonia1 my na tym samym etapie, ja miałam potwierdzoną monitoringiem owulację w weekend 13-14.07. Ciekawe czy się uda, ale widzę, że tak samo jak ja skracasz termin do pierwszego testowania. U mnie od kilku lat bez antykoncepcji i raz się ...prawie udało... Od tego czasu cisza, ale mam długie i szalone cykle :( Ja się postaram poczekać do 25 z testowaniem,ale zobaczymy :)
Powodzenia dla staraczek i spokojnej ciąży dla zafasolkowanych.
 
martusia- jak sie czujesz?
izka Ty to chyba juz w zasadzi nog nie musisz sciskac, byle tylko m byl w poblizu;-) jak leci dzisiaj?

mysia-dobrze, ze juz w domu, przejdziesz, przez to i juz bedzie zglowy .

ja dzisiaj mialam drugie beta hcg, moze ktos mi laskawie poda wynik jutro, bo jak nie , to dopiero w pn., tutaj wynik podaje tylko lekarz, a moja pracuje od pn- czwartku., ach i ona tez nie jest moja lekarka , bo moj GP ma oddzielna klinike i jest na wakacjach:evil:wiec sie jutro upre, zeby mi inny lekarz podal, no i......juz sie dziewczyny boje...
dotykam co chwile biustu i sprawdzam czy sutki bola i wydaje mi sie, ze jakby troche mniej....hm

a cos weselszego moze, to miala taki idiotyczny sen, ze zab mi wypadl i byl taki dziwny ogromny w cemencie osadzony i sie biedna zastanawialam, jak ja bede bez zeba chodzic , bo przeciez w ciazy nikt mi zeba nie dorobi , ale najfajniejszy byl ten wyglad zeba haha, no normalnie takie idiotyzmy mi sie snia!

Buziaczki dla wszystkich i 3 majcie za ta Bete Prosze...Xxx
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

izka znowu w szpitalu, w nocy bardzo ją bolał brzuch, nie mogła wytrzymać. Na ktg wyszły skurcze, ale rozwarcia rak, dali jej przeciwbólowe i najprawdopodobniej zostanie do porodu w szpitalu. Jak jej mąż dostarczy sprzęt, to się odezwie na bb. pozdrawia!

michalina no to super, ze być może córcię nosisz pod serduchem-bo z tego, co pamiętam, bardzo chciałaś dziewczynkę?
 
a ja jescze dzisiaj zadzwonilam-Betka juz dzis 1489!!!! :-D

Doubling Time (Hours): 33.72 , pierwsza 339 we wtorek ok 12stej- a druga dzisiaj ok 13 stej- to chyba dobrze??? :rofl2: (To jest 4 tydz6 dzien lub 5 tydz.0 )

3 mamy za ​Izke &&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Michalina gratulacje będzie córcia;) mam wrazenie że dopiero się na forum pojawiłąś a tu już 16 tydz.!!!!!! super oby tak dalej;)
joaro witaj (*) dla Twojego dzieciątka
piękny masz wpis w sygnaturce....
iza to może dziś dobrze że mąż jest na miejscu;):):):) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ozila suuuuuuperowe wieści;):):) a tak propo to czy u Ciebie to nie jest przypadkiem noc????? leć spac odpoczywaj na zaś;):):):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry