reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nie -jest 18.45 - u Was 10.45 rano :-) 8 h roznicy tylko!!!
To troche jeszcze powalcze:rofl2:


No i na odwrot , bo u mnie zima ( dzisaj 18C a rano 10c) w lecie sie zmienia na 10h roznicy:-)

michalinka-super ze corcia!!!
x
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kochane!
Iza &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - mąż dotarł, więc akcja może się zaczynać :)
myszko teraz to już bliżej niż dalej, jeszcze tylko wyjmą tą rurkę i będzie git :)
Ozila GRATULACJE!!! Piękna beta!
Michalina strasznie się cieszę, że wszystko ok :)
Fuma &&&&&&&&&&&& za ten cykl!!! Musi się udać!

Ja od kilku dni miałam jakieś dziwne bóle brzucha, wczoraj szczególnie - denerwowałam się więc pojechaliśmy na USG - no i SYN jak się patrzy :) Generalnie wszystko ok, lekarz pomierzył nóżki, rączki, wszystko posprawdzał, tylko w serduszku zobaczył jakieś ogniska hiperechogeniczne ale powiedział, że w sytuacji kiedy cała reszta jest w porządku, to nie jest żaden powód do zmartwień. Za dwa tyg mam usg połówkowe, więc mam nadzieję, że to "coś" zniknie. Zaczęły mi się już włączać jakieś dziwne myśli ale staram się je odpychać :) A oto nasz maluch
maluch.JPG
 

Załączniki

  • maluch.JPG
    maluch.JPG
    45,7 KB · Wyświetleń: 47
michalina no to super, ze być może córcię nosisz pod serduchem-bo z tego, co pamiętam, bardzo chciałaś dziewczynkę?

Tak, więc jak się potwierdzi to będę w 7 niebie!!!!!!!!!!!!

Ozila gratulacje!!!!!!!!!!!!!! SUPER ROŚNIE!!!!!!

marce_la no to gratuluję synusia :) Na pewno będzie dobrze na połówkowym! Ja mam 14 sierpnia.

Izkaaa trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Marcela u córeczki mojej koleżanki tez wyszły te ogniska, a pod koniec ciąży wszystko zniknęło. To częsta rzecz z tego, co mi mówiła. Synek zdrowy, śliczny - cieszyć się proszę :)
 
Marcela- synek cudo! i pewnie od razu brzuszek przestał boleć?:-p. Ja miałam też bóle ok 18 tc- lekkie w dole brzucha i po bokach- okazało się że u mnie rozciąganie więzadeł tak boli.. Ale zawsze lepiej sprawdzić!.

Ozila- betka cud miód! więc kolejny kroczek za Tobą!:tak:

Myszko- ta rurka to dren? taki co wystaje z brzucha? czy masz coś w środku tylko? Będą musieli znów Cię kroić?

Izka- Jesteśmy z Tobą naszymi serduszkami! A nagrodą za te wszystkie bóle będzie niedługo piękna dzidzia..!

Ewcik- a Ty jak się czujesz?

U mnie bez zmian, po lekach zdecydowanie lepiej, ale brzuszek co jakiś czas wciąż się napina..więc leżę grzecznie.
Wyczekuję ukończenia 30 tc..wtedy będę o wiele spokojniejsza-to będzie mój kolejny kroczek..
 
martoocha w sumie czuję się ok,staram się nie narzekać ;-) ale już po prostu zmęczona jestem, chciałąbym mieć już dzidzię przy sobie, żeby się w końcu przestać martwić.. bo jakieś głupie lęki mi się włączają.. a Ty odpoczywaj.. czas niesamowicie pędzi, Ty już 27 tyg masz za sobą!
 
reklama
hej dziewczynki :-)

Michalina gratulacje dziewczynki :-) bo skoro nic miedzy nogami nie bylo to juz marne szanse, ze cos tam wyrosnie :-D

Marcela ale masz przystojniaka <3

Ozila przyrost betki piekny, wiec teraz cieszyc sie i odpoczywac:-)

Martoos to nie jest dren i mnie nie krojli wcale tylko usypiaja do endoskopii, przez gardlo wlaza mi do srodka i tam majstruja gdy ja spie;-). Rurka ma za zadanie rozszerzyc przewod zolciowy na tyle, zeby to czego niewylapali samo poszlo do jelit... a tam to juz luz blues :-D samo wyjdzie ;-)

na diecie jak niemowlak zaczelam jechac w dol :-)to sa plusy calej historii wora
jak mam ochote na slodkie to kisielek albo jabluszko ze sliweczka i biszkopciki :-D
minus nie moge pic kawy... i juz nie pilam 1t2d
 
Do góry