reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po tabletkach antykoncepcyjnych

Zaś ja brałam krążek NovaRing przez 3 lata.. W styczniu odstawiłam i nadal się staramy 🙈 każdy organizm jest inny trzeba mieć nadzieję 🤭☺️
 
reklama
Zaś ja brałam krążek NovaRing przez 3 lata.. W styczniu odstawiłam i nadal się staramy 🙈 każdy organizm jest inny trzeba mieć nadzieję 🤭
Ja też przez 2-3 lata stosowałam NuvaRing i po 8 miesiącach po odstawieniu sie udało zajść, na dodatek lekarz stwierdził w styczniu torbiel a w lutym zaszłam i teraz czekam na listopad z terminem porodu.
 
Ja bylam na tabletkach prawie 10 lat z dwoma krótkim przerwami, odstawilam w grudniu 2019 i do tej pory nic :( @mialam w miarę regularnie do maja, potem coś nie chciał przyjść więc dostałam Duphaston, teraz znowu powtórka z rozrywki 63 dc i dalej nic. Wszędzie czytam że dopiero po roku powinnam się zacząć martwić że nam się nie udaje, ginekolodzy też mnie z odprawiaja z kwitkiem, myślicie że to już moment żeby poszukać jakiejś kliniki? Czy jeszcze czekać cieroliwie. Z każdym miesiącem mi coraz ciężej na serduchu
 
reklama
Ja bylam na tabletkach prawie 10 lat z dwoma krótkim przerwami, odstawilam w grudniu 2019 i do tej pory nic :( @mialam w miarę regularnie do maja, potem coś nie chciał przyjść więc dostałam Duphaston, teraz znowu powtórka z rozrywki 63 dc i dalej nic. Wszędzie czytam że dopiero po roku powinnam się zacząć martwić że nam się nie udaje, ginekolodzy też mnie z odprawiaja z kwitkiem, myślicie że to już moment żeby poszukać jakiejś kliniki? Czy jeszcze czekać cieroliwie. Z każdym miesiącem mi coraz ciężej na serduchu
no właśnie, kurczę wszędzie czytałam że antykoncepcja brana długo bez przerwy nie powoduje problemów z zajściem w ciążę ale jak widać to wcale nie prawda. 10 lat przyjmowania tabletek non stop z 2 tylko krótkimi orzerwami to szmat czasu... Ale mimo wszystko trzymam mocno kciuki żeby klinika nie była potrzebna. Może spróbuj jeszcze poszukać innego na prawdę dobrego ginekologa. A jak on niepokoje to wtedy chyba nie zostaje nic innego jak klinika, ale ja bym chyba jednak spróbowała z innym lekarzem jeszcze.
 
Do góry