reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Cześć dziewczyny u mnie test dzisiaj rano negatywny :( ale okresu nadal nie ma. To dopiero nasz pierwszy cykl starań więc jeszcze się nie załamuję. A jak tam u Was ?
 
reklama
Na ciąże to raczej żadnych objawów nie mam...bolą mnie jajniki jak na okres.
A Ty też już powinnaś dostać @ i masz negatywny test ?
 
Na ciąże to raczej żadnych objawów nie mam...bolą mnie jajniki jak na okres.
A Ty też już powinnaś dostać @ i masz negatywny test ?
@ spóźnia się narazie drugi dzień ale objawów na nią brak, miałam takie bóle brzucha i czasem takie jakby skurcze w dole , testować planuje w sobotę , sama nie wiem co myśleć 🤷
 
Cześć dziewczyny u mnie test dzisiaj rano negatywny :( ale okresu nadal nie ma. To dopiero nasz pierwszy cykl starań więc jeszcze się nie załamuję. A jak tam u Was ?
Zawsze jeszcze jest nadzieja póki okresu nie ma 😊 może owulacja się przesuneła.
U mnie jeszcze nic, bo jeszcze tabletki anty biorę, ostatnie opakowanie więc dopiero początkiem września zaczniemy się 'starać', bo jak to my mówimy, niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba 😂 z takim nastawieniem zaszlam w każdą ciaze - pierwsza w pierwszym cyklu, niestety poroniona, druga w trzecim cyklu i trzecia w pierwszym cyklu. A co będzie teraz to się okaże 😊
 
Zawsze jeszcze jest nadzieja póki okresu nie ma 😊 może owulacja się przesuneła.
U mnie jeszcze nic, bo jeszcze tabletki anty biorę, ostatnie opakowanie więc dopiero początkiem września zaczniemy się 'starać', bo jak to my mówimy, niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba 😂 z takim nastawieniem zaszlam w każdą ciaze - pierwsza w pierwszym cyklu, niestety poroniona, druga w trzecim cyklu i trzecia w pierwszym cyklu. A co będzie teraz to się okaże 😊
HEj dzięki za odp :D ja też mam właśnie takie podejście niech się dzieje wola nieba :D aczkolwiek no zależy nam co tu dużo mówić. U mnie nadal brak okresu a test dziś też negatywny więc chyba już nadziei brak. Czekam na nowy cykl starań :-) No to powodzenia !!
 
U mnie dopiero 10 dzień cyklu a już wiem że on odpada :( jestem przeziębiona, mam za wysoka prolaktyne, nie widzę śluzu płodnego, jest on ale jest przezroczysty i nie jak białko jaja, nie ciągnie się, od 3 dni czuję jakby infekcje, swędzi mnie samo "wejście", co boli też przy stosunku przez co nie potrafie czerpac z tego przyjemności i myślę o tym żeby być w ciąży :( polecacie jakieś probiotyki? Nigdy nie brałam nic od infekcji.. Chociaż może to jakieś podrażnienie, bo staramy się bardzo intensywnie i często [emoji848]
 
reklama
Do góry