reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Cześć, pierwsza ciążę poroniłam grudniu w 15 tygodniu, obecnie łykam magzez, żelazo i Wit B. Czekam na wizytę i zielone światło mam nadzieję że już w sierpniu..
 
reklama
Dziewczyny , A używa bądź używała któraś z Was te testy owulacyjne ? Sprawdzają się? Bo zamówiłam je sobie na allegro , ale nie wiem jak z ich skutecznością [emoji848]
Screenshot_20200702-070108_Chrome.jpeg
 
Cześć dziewczyny my po 4 miesiącach staramy się znowu, wcześniej była ciaza pozamaciczna
14 ego czerwca miałam okres od 9 dc używałam testy owulacyjne w sumie do 16 te z paskami, później kupiłam cyfrowy i pierwszy był negatywny i od 17 dc pozytywny korzystałam z Clearblue, i niestety chyba były uszkodzone bo używałam aż do 21 dc i cały czas się świeciła buzka ani razu nie stała w miejscu, pisałam też do mojego ginekologa i sam powiedział że musiały być uszkodzone, bo powinna się świecić jeden dzień a następnego powinna stać i już sama nie wiem w końcu kiedy miałam ta owulacje :-( ale tak 14. 06miałam okres a od 18 06 staramy się zbliżenia co drugi dzień czasami codziennie... No i przez te nieszczęsne testy nie wiem kiedy była owulacja.... Mam nadzieję, że się uda :/... Miesiączką powinna być 12 13 lipca...
Za was też mocno trzymam kciuki [emoji1696] [emoji3590][emoji178][emoji3590][emoji182]
 
Trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła [emoji4][emoji4]
Cześć dziewczyny my po 4 miesiącach staramy się znowu, wcześniej była ciaza pozamaciczna
14 ego czerwca miałam okres od 9 dc używałam testy owulacyjne w sumie do 16 te z paskami, później kupiłam cyfrowy i pierwszy był negatywny i od 17 dc pozytywny korzystałam z Clearblue, i niestety chyba były uszkodzone bo używałam aż do 21 dc i cały czas się świeciła buzka ani razu nie stała w miejscu, pisałam też do mojego ginekologa i sam powiedział że musiały być uszkodzone, bo powinna się świecić jeden dzień a następnego powinna stać i już sama nie wiem w końcu kiedy miałam ta owulacje :-( ale tak 14. 06miałam okres a od 18 06 staramy się zbliżenia co drugi dzień czasami codziennie... No i przez te nieszczęsne testy nie wiem kiedy była owulacja.... Mam nadzieję, że się uda :/... Miesiączką powinna być 12 13 lipca...
Za was też mocno trzymam kciuki [emoji1696] [emoji3590][emoji178][emoji3590][emoji182]
 
Cześć dziewczyny, planowo powinnam dostać @ jutro, dziś zrobiłam test i niestety nic.... myślicie ze mimo wszystko coś z tego będzie ?
 
Test zawsze robi się w dniu spodziewanej miesiączki, a czasami wychodzi pozytywy za tydzień. Wstrzymaj się kochana, wiem że już byś chciała wiedzieć, bo ja też tak mam. Ale ja robiłam w dniu miesiączki i miałam pozytywny, za to moja koleżanka dopiero po 2 I wyszedł pozytywny, każdy organizm jest inny. Cierpliwości, jeżeli nie będzie jutro to zrób za kilka dni.
 
reklama
A najlepiej to zawsze czekać na @... Jeżeli nie będzie to wtedy test. Żeby się nie rozczarowac robiąc test.
Nigdy nie robić wcześniej przed planowana @
 
Do góry