reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Hej dziewczyny czy można do Was dołączyć?
U mnie obecnie 3 cykl starań. Jestem aktualnie w 26dc 12dpo cykle 28-30 dniowe. Czekam na @ lub testowanie w weekend.
Zapraszamy :) ja jestem w 2 cyklu i czekam na efekty, ale dopiero 19dc. Jestem o dziwo spokojna i dobrej myśli :) czekasz do okresu czy planujesz testować wcześniej?
 
Zapraszamy :) ja jestem w 2 cyklu i czekam na efekty, ale dopiero 19dc. Jestem o dziwo spokojna i dobrej myśli :) czekasz do okresu czy planujesz testować wcześniej?
Mam w planach czekać do okresu ale czy wytrwam w postanowieniu to nie wiem[emoji2370] w poprzednim cyklu testowałam codziennie już kilka dni przed terminem @ jak jakaś wariatka i tylko się zadreczalam. Chciałabym uniknąć tego tym razem [emoji28]

A ile jesteś dpo i jakie masz cykle?
 
Mam w planach czekać do okresu ale czy wytrwam w postanowieniu to nie wiem[emoji2370] w poprzednim cyklu testowałam codziennie już kilka dni przed terminem @ jak jakaś wariatka i tylko się zadreczalam. Chciałabym uniknąć tego tym razem [emoji28]

A ile jesteś dpo i jakie masz cykle?
Cykle 29-30dniowe. Niestety dopiero 5 dpo, przyjdzie mi jeszcze poczekać. Ja też planuje dotrwać do dnia okresu, bo w poprzednim Cyklu zrobiłam 4 testy i bete, a okres mi się wtedy spóźnił 7 dni, pierwszy raz. Podejrzewam, że to przez stres, dlatego teraz wyluzowalam 😂
 
Cykle 29-30dniowe. Niestety dopiero 5 dpo, przyjdzie mi jeszcze poczekać. Ja też planuje dotrwać do dnia okresu, bo w poprzednim Cyklu zrobiłam 4 testy i bete, a okres mi się wtedy spóźnił 7 dni, pierwszy raz. Podejrzewam, że to przez stres, dlatego teraz wyluzowalam [emoji23]
Też mi się w poprzednim cyklu okres spóźnił właśnie wtedy kiedy tyle niepotrzebnie testowałam. Strasznie się wtedy nakrecilam i miałam wszystkie objawy ciazy[emoji28]. I też w tym cyklu postanowiłam wrzucić na luz, ale mimo wszystko nadzieja jest.
 
Też mi się w poprzednim cyklu okres spóźnił właśnie wtedy kiedy tyle niepotrzebnie testowałam. Strasznie się wtedy nakrecilam i miałam wszystkie objawy ciazy[emoji28]. I też w tym cyklu postanowiłam wrzucić na luz, ale mimo wszystko nadzieja jest.
U mnie nadzieja też jest, bo ten cykl wykorzystaliśmy na maksa :) akurat byliśmy na wyjeździe, więc totalny relaks :)
 
Hej dziewczyny dobrze, że jednak namówiłam męża na te badania już 3 miesiącach starań. Wyszły bardzo słabe wyniki morfologi nasienia tylko 3% prawidłowych plemników. Diagnoza terazoospermia. Jest to odwracalne na szczęście, ale potrzeba suplementów, zdrowej diety, więcej ruchu mniej stresu, zamiast kąpieli prysznic i po 3 miesiacach ma powtórzyć wyniki. Trochę się załamałam ale najważniejsze, że jest płodny i w razie czego można zrobić inseminację albo próbować in vitro bo gorzej jakby wyszła całkowita bezpłodność. Narazie dalej będziemy próbować naturalnie. Trzymajcie za nas kciuki !
 
reklama
Hej dziewczyny może któraś doradzi :)
12.10 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne bo z narzeczonym chcemy starać się o dzidzie a byłam już po dwóch poronieniach.
kiedy najlepiej wykonać badania typu estradiol,LH,FSH? Wiem ze między 2-4 dniem cyklu ale czy po miesiącu od odstawienia tabletek z moja miesiączka będzie dobrze? Czy poczekać z 2-3 miesiące?
pozdawiam
 
Do góry