reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Dziś rano znów robiłam test i znów biel wizyra... okresu nie ma, ciąży nie ma 🙄 ehhh
A najciekawsze jest to że w tym cyklu nie miałam PMS, zazwyczaj nosi mnie strasznie a teraz spokój 🤷🏻‍♀️
 
O widzę, że jesteśmy razem w tym, mam na myśli że prawie tak samo @ [emoji178][emoji177], Ja kochana miałam 14. 06 I 18.06 staralismy się co drugi dzień albo codziennie I od niedzieli też mam takie kłucia, pobolewa mnie, ale nie mam plamień i też nie wiem czy zawsze muszą byc plamienia? [emoji848]... No i @ wypada mi w przyszłym tygodniu... Mam nadzieję, że to nie kłucia przez @... Ehh...
Trzymam kciuki za nas obie i za wszystkie dziewczyny tutaj w takim razie ❤ Jezeli chodzi o plamienie to chyba tylko 25% je ma podczas implantacji (przynajmniej tak czytalam), wiec to nie jest 100% wyznacznik.
Robilas jakies testy? Ja juz jeden mam za soba, niestety negatywny.... byc moze bylo zbyt wczesnie.
Ale naleze do tych niecierpliwych, wiec w piatek umówilam sie juz do lekarza 😅
 
@Eyen
Nieee nie robiłam, jest za wcześnie, test robi się w dzień spodziewanej miesiączki i tak kiedyś zrobiłam i wyszedł mi pozytywny ( ciaza pozamaciczna niestety) dlatego znowu po 4 miesiącach się staramy. Test dopiero zrobię w poniedziałek albo wtorek, chociaż mój chłopak każe zrobić jak będzie się spóźniać @ 2 tygodnie ale weź czekaj tyle czasu [emoji23][emoji23]...... Mam też nadzieję, że nie będzie @... Też jestem nie cierpliwą i najlepiej to bym już chciała zrobić ale wolę być pewna w 100 w dniu @. A masz jakieś kłucia czy pobolewa Cie brzuch? Albo śluzu masz troszkę więcej?
 
Kochana w piątek to jest za wcześnie chyba że betę robisz :) ... Powiem Ci na moim przykładzie, w lutym, w poniedziałek zrobiłam test wyszedł pozytywny umówiłam się na czwartek i na usg do pochwowo nie było nic widać za to beta na 2 dzień i było że jestem w ciąży :)
Trzymam kciuki za nas obie i za wszystkie dziewczyny tutaj w takim razie [emoji173] Jezeli chodzi o plamienie to chyba tylko 25% je ma podczas implantacji (przynajmniej tak czytalam), wiec to nie jest 100% wyznacznik.
Robilas jakies testy? Ja juz jeden mam za soba, niestety negatywny.... byc moze bylo zbyt wczesnie.
Ale naleze do tych niecierpliwych, wiec w piatek umówilam sie juz do lekarza [emoji28]
 
Ja bym poszła do lekarza zrobić betę, będziesz spokojniejsza.
Dziś rano znów robiłam test i znów biel wizyra... okresu nie ma, ciąży nie ma [emoji849] ehhh
A najciekawsze jest to że w tym cyklu nie miałam PMS, zazwyczaj nosi mnie strasznie a teraz spokój [emoji2370]
 
Kochana w piątek to jest za wcześnie chyba że betę robisz :) ... Powiem Ci na moim przykładzie, w lutym, w poniedziałek zrobiłam test wyszedł pozytywny umówiłam się na czwartek i na usg do pochwowo nie było nic widać za to beta na 2 dzień i było że jestem w ciąży :)
Tak, chciałabym skierowanie na bete. Ogolnie mam niedoczynnosc tarczycy, wiec zalezy mi zeby jak najszybciej się dowiedziec :)
Caly czas mnie boli brzuch, tak okresowo az sie boje ze zaraz dostane 😅 i do tego mam podwyzszona temperature 37-37,5 stopni.
 
Jutro rano przed praca idę zrobić betę, muszę mieć pewność bo wieczorem wyjeżdżam na babski weekend, a tam wiadomo %%%...
 
reklama
Do góry