reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Bardzo się cieszę, że nie jestem tu sama bo już myślałam, że wątek umarł😄 Ja na razie staram się podejść do tematu na względnym luzie ale za bardzo mi to nie wychodzi🙈 Wizytę u lekarza na NFZ mam dopiero 23.12, ale teraz dostać się do jakiegokolwiek lekarza to graniczy z cudem, więc podłączyłam się pod prywatny pakiet medyczny mojego partnera, więc lada dzień zapiszę się do drugiego Gina :D Jak mi w tym cyklu starania nie wyjdą to w kolejnym już bym chciała żeby lekarz monitorował mój cykl. Anasta07 trzymam mocno kciuki ✊żebyś 16.12 zobaczyła te dwie kreseczki 😊
W sumie ten 23.12 byłby dla Ciebie dobry na wizytę gdyby @ jednak nie przyszła, czego najbardziej życzę :) no ja najwcześniej 16, może i 17 bo zwykle @ zaczyna się na wieczór albo w nocy...zresztą będę wiedziała czy pojawiają się objawy przed. Chociaż póki nie ma zołzy to jest nadzieja :) troszkę wątek umarł ale odżył na nowo. Jest też wątek grudniowe staraczki, tam się dużo dzieje, ale czasem w gąszczu postów, własne giną bez odpowiedzi.
 
reklama
W sumie ten 23.12 byłby dla Ciebie dobry na wizytę gdyby @ jednak nie przyszła, czego najbardziej życzę :) no ja najwcześniej 16, może i 17 bo zwykle @ zaczyna się na wieczór albo w nocy...zresztą będę wiedziała czy pojawiają się objawy przed. Chociaż póki nie ma zołzy to jest nadzieja :) troszkę wątek umarł ale odżył na nowo. Jest też wątek grudniowe staraczki, tam się dużo dzieje, ale czasem w gąszczu postów, własne giną bez odpowiedzi.
Będę wyczekiwała razem z Tobą bo ja 14.12😁 @ mam raczej regularne. Dziękuję za info o grudnowych staraczkach już pędzę czytać tamte posty 😁
 
Szukałam wątku dla pierwszorazowych stara zek, ale niestety nie znalazłam... Na każdym etapie każda inaczej to przeżywa, czy to pierwszy, drugi czy próby po utratach... Jednak pierwszorazowo nie wiemy co jest typowe, normalne, a co sobie wkręcamy. Jejku nie wiem czy dotrzymam do terminu :D zwłaszcza że 16 nie będę mogła na spokojnie wytestować, więc albo będzie to wcześniej albo @ o czasie lub 17 na spokojnie. W weekend będzie dużo roboty to mam nadzieję że przestanę myśleć 🤭 Bo raz na jakiś czas uaktywnia mi się myśliciel 😛
 
Szukałam wątku dla pierwszorazowych stara zek, ale niestety nie znalazłam... Na każdym etapie każda inaczej to przeżywa, czy to pierwszy, drugi czy próby po utratach... Jednak pierwszorazowo nie wiemy co jest typowe, normalne, a co sobie wkręcamy. Jejku nie wiem czy dotrzymam do terminu :D zwłaszcza że 16 nie będę mogła na spokojnie wytestować, więc albo będzie to wcześniej albo @ o czasie lub 17 na spokojnie. W weekend będzie dużo roboty to mam nadzieję że przestanę myśleć [emoji2960] Bo raz na jakiś czas uaktywnia mi się myśliciel [emoji14]

Mysliciel, skad ja to znam [emoji848][emoji14] tez testuje 17
 
tempImagewEOkPP.jpg
Nie wytrzymałam 🙈😂 wg aplikacji okres mam dostać niedziela - poniedziałek, @ jest punktualna i zawsze przychodzi w te dni, ale nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam wczoraj Pinka, który wyszedł pozytywnie oczywiście mu nie uwierzyłam bo tyle się na forum naczytałam, że te testy są wadliwe więc się tylko zaśmiałam, ale dzisiaj powtórzyłam test i proszę II 😄 . Dalej nie mogę w uwierzyć 🙈
 
Zobacz załącznik 1213733Nie wytrzymałam 🙈😂 wg aplikacji okres mam dostać niedziela - poniedziałek, @ jest punktualna i zawsze przychodzi w te dni, ale nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam wczoraj Pinka, który wyszedł pozytywnie oczywiście mu nie uwierzyłam bo tyle się na forum naczytałam, że te testy są wadliwe więc się tylko zaśmiałam, ale dzisiaj powtórzyłam test i proszę II 😄 . Dalej nie mogę w uwierzyć 🙈
Wow, jakie mocne krechy ❤️
 
Wow! Super krechy! Gratulacje! ☺️💜 Wybierasz się na betę?
Ja zrobiłam dziś, wieeem że dużo przedwcześnie ale chyba musiałam trochę uspokoić głowę, bo nie będę miała możliwości na spokojnie przetestować o czasie i może był cień cienia, a może moje dopatrywanie się i wyobraźnia, ale teraz jakoś tak ze spokojem doczekam do terminu lub @ :)
 
Wow! Super krechy! Gratulacje! ☺️💜 Wybierasz się na betę?
Ja zrobiłam dziś, wieeem że dużo przedwcześnie ale chyba musiałam trochę uspokoić głowę, bo nie będę miała możliwości na spokojnie przetestować o czasie i może był cień cienia, a może moje dopatrywanie się i wyobraźnia, ale teraz jakoś tak ze spokojem doczekam do terminu lub @ :)
Mam nadzieję, że to jednak nie omamy 😊i trzymam ✊ Co do bety to planuję się wybrać we wtorek wtedy już będę po terminie @ bo trochę się boje, że po mimo pozytywnego testu dostanę jeszcze okres. @Anasta07 daj koniecznie znać jak tylko zrobisz kolejny test !!! Ja mam jeszcze 3 sztuki wiec będę testować codziennie 🤣 a co mi tam!
 
reklama
Jestem jeszcze w szoku, poczekam do poniedziałku na @ bo coś nie mogę uwierzyć, że to 🤰🏻może być prawda 😂
Rozumiem cię doskonale, ja kiedy zobaczyłam pozytywny test byłam w takich emocjach ze chyba nie zrozumiałam co właśnie zobaczyłam 😁 długo jeszcze nie mogłam przyswoić ze to ja jestem w ciąży ☺️
 
Do góry