reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Ja miałam 🖐️ Pierwszy raz w życiu, to się niektórzy że mnie śmiali że jako jedyna czuję moment zapłodnienia, bo miałam ok 3 dni po owu i później jeszcze parę razy, odrazu wiedziałam że coś jest na rzeczy, (chociaż nie chciałam się jarać żeby nie zapeszyć ) bo nigdy w życiu mnie jajniki nie kłuły. Później wyszedł pozytyw. Może to i u Ciebie dobry znak🙂Trzymam kciuki!
 
reklama
Ja miałam 🖐️ Pierwszy raz w życiu, to się niektórzy że mnie śmiali że jako jedyna czuję moment zapłodnienia, bo miałam ok 3 dni po owu i później jeszcze parę razy, odrazu wiedziałam że coś jest na rzeczy, (chociaż nie chciałam się jarać żeby nie zapeszyć ) bo nigdy w życiu mnie jajniki nie kłuły. Później wyszedł pozytyw. Może to i u Ciebie dobry znak🙂Trzymam kciuki!
To byłby hit 🤣 choć obstawiam, że z moim pechem pewnie ciocia z Ameryki przyjdchala na 5 dniowe wakacje ze SPA. Nadzieja umiera ostatnia. Chciałabym żeby jednak okazał się dzidziuś 😁
 
@Olivka3 gratulacje! [emoji7]

Dziewczyny, czy któraś z Was miała na początku ciąży kłucia jajników? Niby jestem przed @. Powinna przyjść w sobote. Dzisiaj okropnie bola mnie jajniki. Jak żyje na tym świecie, nigdy nie miałam czegoś takiego przed okresem. Trochę się działo w tym cyklu i odpuściłam starania. W ogóle o dziecku nie myślałam i teraz sama nie wiem czy jakaś niespodzianka mnie nie czeka. Test leży w domu. Oczywiście jak przyjdzie wredna ciotka w sobotę to nie będę testowac bo nie będzie po co.
Nie nakrecaj sie przed czasem :( u mnie tez klucia jajnikow, dziwne dyskomforty w podbrzuszu od 2dpo a dzis test negatywny :( w piatek powinnam @ dostac
 
@Olivka3 gratulacje! 😍

Dziewczyny, czy któraś z Was miała na początku ciąży kłucia jajników? Niby jestem przed @. Powinna przyjść w sobote. Dzisiaj okropnie bola mnie jajniki. Jak żyje na tym świecie, nigdy nie miałam czegoś takiego przed okresem. Trochę się działo w tym cyklu i odpuściłam starania. W ogóle o dziecku nie myślałam i teraz sama nie wiem czy jakaś niespodzianka mnie nie czeka. Test leży w domu. Oczywiście jak przyjdzie wredna ciotka w sobotę to nie będę testowac bo nie będzie po co.
Dziękuje bardzo 🥰

Ja miałam ból jajników taki jak na okres, niczym się to u mnie nie wyróżniało, natężenie bólu takie średnie nawet bym powiedziała, że w kierunku lekkiego :D Teraz natomiast czuję się swietnie i nie mam żadnych objawów ciążowych oprócz braku @ i chwilowego lekkiego skurczu.
 
Z testem jeszcze czekam. Piersi mnie nie bola jak zawsze, podbrzusze tez nie. Tylko ten cholerny lewy jajnik. Naprawdę nigdy tak nie miałam.. Już 2 dzień. Zobaczymy co będzie :D
 
reklama
Do góry