reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Rano miałam takie bole jak na @.teraz jest ok... Nie wiem już sama... Boże niech te poniedziałek już będzie wtedy zrobię ten test, no chyba że mnie @ wyprzedzi
 
Kochana a u Ciebie jak sytuacja? Byłaś u lekarza? Napisałam też na priv
Tak jak już pisałam niestety beta wyszła negatywna :( Mam w poniedziałek wizytę u endokrynologa, którego zamierzam wypytać o niedomogę lutealna, bo podejrzewam że te moje plamienia moga byc z tym związane..
W każdym razie w następnym cyklu będziemy działać z mężem dalej :D
A jak u Was dziewczyny? :)
 
Witam was znów, u mnie dzisiaj pierwsza dawka CLO, a w środę raniutko USG sprawdzające czy pęcherzyk rośnie.
Od czwartku urlop i mam nadzieje ze w bezstresowej atmosferze wakacji nam się uda.
Trzymajcie kciuki 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny nazywam sie Olga i mam 30 lat, staram sie z mężem o drugiego dzidziusia, mam synka w wieku 2.5 roku, 1 ciążę straciłam na samym początku, trzecia poronilam rok temu w 11tygodniu, mam ogromna radość, poniewaz moj maz wkoncu przełamał sie i chce drugiego dzidziusia (mial traume po poronieniu)
Staram sie dopiero 2 cykl, przytylanie 3 dni przed owulacja cykle 26-28 dniowe, ale do rzeczy : wczoraj był 4 dzień po domniemanej owulacji, pod wieczor okropny ból jajnika, położyłam sie spac
I teraz to co powiem pewnie wiekszosc z Was uzna mnie za wariatke ale
Śnił mi sie kobiecy glos nie pamietam co mówił i to ze rozrywa sie we mnie jakas tkanka wiem to glupie ale w 2 ciąży śnił mi sie tez glos ktory mowil "bedzie dobrze" a w 3 ciazy snilo mi sie laczenie sie komorek we mnie jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży
Myslicie ze oszalalam? :p
 
Do góry