reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Witam Was, ja mam 30 lat, w październiku 2019 poroniłam w 9tc swoje pierwsze dziecko. W grudniu dostałam zielone światło na starania ale mój organizm zwariował i moje cykle, prawdopodobnie bezowulacyjne, trwały 40-50 dni. Obecnie zaczynam stymulację CLO i choć Pani Gin mówi żeby się nie nastawiać, bo w pierwszym cyklu stymulacji rzadko się udaje to i tak jestem pełna nadziei
Trzymam mocno Kciuki za wszystkie staraczki 🥰
Przykro mi z powodu straty. :( Też mam dwa Aniołki. :(


Z "bezowulacyjnością" to bym uważała. :DMiałam cykle po 75-90 dni bez tabsów. Gin zapewniał, że mnóstwo torbieli, nie mam najmniejszych szans na ciążę. Przynajmniej bez pomocy lekarza. Spoko, używalismy tylko globulek. W tym roku moja córeczka będzie miała 16 lat, z cyklu bezowulacyjnego. 😎
😂😂😂
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny! Wiem że jest pełno takich tematów ale trudno jest tam się „przebić” aby twój wpis został zauważony. Zazwyczaj dziewczyny tam już bardzo dobrze się znają i czuje się tam obco. Dlatego założyłam własny temat i zapraszam wszystkie kobietki które właśnie zaczęły starania o dzidziusia. Ja jestem Monika mam 26 lat i obecnie czekam do 7.06 na testowanie. To mój trzeci cykl starań i jestem już bardzo ciekawa czy coś z tego wyszło.
Hej, my zaczęliśmy się starać niedawno, to nasz 2 cykl. Wcześniej dwa poronienia w 2017 i 2019. Czekamy na mały cud😁
Powodzenia życzę 😘
 
jak to moja gin powiedziała , dla niej bezowulacyjny cykl ale warto próbować, bo różne cuda już widziała :-)
 
To ja też dołączam. W maju poronienie zatrzymane leczone farmakologicznie. Teraz będzie 1 cykl starań, niestety niepełny, bo mąż wyjeżdża na 3 miesiące, ale może akurat trafi w dni płodne :)
Zobaczymy.
 
hej dziewczyny :D dołączam się do Was bo w tym miesiącu (ale dopiero od 20stego) ponawiamy starania o dzidziusia :D wcześniej nie moglismy przez leki które przyjmowałam i ogólnie przez różne moje perypetie zrowotne :( trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam na dobre wieści :D oby to był owocny miesiąc :):):):)
 
Hej z chęcią do Was dołączę [emoji4] to będzie mój drugi cykl starań [emoji4] na chwilę obecną dziś dopiero 1 dc :( mam na imię Marta mam 23 lata i staramy się o 3 ciążę. Pierwsza stracona 2016 r( nieplanowana ) , A z drugiej mam dwuletnią córeczkę [emoji4]
 
@Pixies - przez ten rok nie mieliście żadnych badań?

Nie. Naiwnie myslelismy, ze samo sie uda. W koncu innym sie udaje nawet za pierwszym "strzalem", to czemu nam nie. A teraz zaczelismy robic badania i powoli wychodza rozne rzeczy. Jutro ide do gin i zobacze, co powie, bo juz nie chce czytac internetow, bo osiwieje chyba :)
 
reklama
Nie. Naiwnie myslelismy, ze samo sie uda. W koncu innym sie udaje nawet za pierwszym "strzalem", to czemu nam nie. A teraz zaczelismy robic badania i powoli wychodza rozne rzeczy. Jutro ide do gin i zobacze, co powie, bo juz nie chce czytac internetow, bo osiwieje chyba :)
Nam się udało za pierwszym razem ale ciąża się nie rozwinęła. Nie ma na to reguły ☹️
Dużo wiary i siły ☺
 
Do góry