reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Przykro mi z powodu poronień. [emoji3525]
A powiedz mi jeśli teraz zajdziesz w ciążę to będziesz miała z góry planowane cc czy nie? No i jak wyglądały Twoje poprzednie porody? Dlaczego skończyły się cc?
Pierwsze poronienie bylo ciężkie bo byl strach czy sie uda pozniej 2 ciaza ur corke 4 kg rozwarcie nie szło potem kolejne poronienie i kolejna ciaza syn druga cesarkę miałam na życzenie obie zniosłam bardzo dobrze
 
Cześć dziewczyny to jest pierwszy cykl w którym staramy się z mężem o dziecko . Do @ zostało jeszcze tydzień. Mam pytanie czy wy też ( dziewczyny w ciąży ) miałyście wrażenie na początku że w podbrzuszu jakby wszystke narządy były takie opuchnięte . Od paru dni czuje się taka pełna i czasami kłują mnie jajniki. Nie wspomnę o śluzie który mam wrażenie że mnie czasami dosłownie zalewa [emoji1751][emoji1751] co o tym sądzicie myślicie że to dobry znak ??
 
Trudno stwierdzić. Ogólnie duża ilość śluzu przed terminem @ to znak ciąży, ale ja na przykład mam tak zawsze. Dopiero w dniu @ robi mi się sucho.
A u Ciebie? Czy ta sytuacja jest inna niż zwykle?
Cześć dziewczyny to jest pierwszy cykl w którym staramy się z mężem o dziecko . Do @ zostało jeszcze tydzień. Mam pytanie czy wy też ( dziewczyny w ciąży ) miałyście wrażenie na początku że w podbrzuszu jakby wszystke narządy były takie opuchnięte . Od paru dni czuje się taka pełna i czasami kłują mnie jajniki. Nie wspomnę o śluzie który mam wrażenie że mnie czasami dosłownie zalewa [emoji1751][emoji1751] co o tym sądzicie myślicie że to dobry znak ??
 
Trudno stwierdzić. Ogólnie duża ilość śluzu przed terminem @ to znak ciąży, ale ja na przykład mam tak zawsze. Dopiero w dniu @ robi mi się sucho.
A u Ciebie? Czy ta sytuacja jest inna niż zwykle?
Ja przy wkładce nie wiedziałam co to upławy i śluzy po @ miałam wyjazd w góry rany cały czas mnie zalewalo ze co chwila sprawdzalam czy nie widac. 🙈🙈Dzis 27 dc a u mnie nadal wrażenie mokrej po kolana
 
Moim zdaniem nie ma co się nakręcać [emoji85]
Cześć dziewczyny to jest pierwszy cykl w którym staramy się z mężem o dziecko . Do @ zostało jeszcze tydzień. Mam pytanie czy wy też ( dziewczyny w ciąży ) miałyście wrażenie na początku że w podbrzuszu jakby wszystke narządy były takie opuchnięte . Od paru dni czuje się taka pełna i czasami kłują mnie jajniki. Nie wspomnę o śluzie który mam wrażenie że mnie czasami dosłownie zalewa [emoji1751][emoji1751] co o tym sądzicie myślicie że to dobry znak ??
 
reklama
Do góry