reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Podziwiam za wytrwałość😄
Nie chce się nie potrzebnie nakręcać. Znając moje szczęście to może jeszcze okres przyjść. Po paru dniach spóźnienia będę mogła mówić, że prawdopodobieństwo jest spore. Nie sprawdzałam w tym cyklu, kiedy wystąpiła owulacja, ale coś tam się działo w okolicach tych dni. Może się wstrzeliliśmy. Fakt, faktem to pierwszy cykl od dawna, kiedy po prostu o dziecku nie myślałam. Mialam mnóstwo innych problemow. Teraz pytanie, czy stres czy może jednak coś innego.
 
Hej dziewczynki czy widzicie moją bladzioche , co o niej sądzicie ? czy mam zwidy i już sfiksowałam całkiem ? 9dpo test czułości 10. Pozdrawiam Was kochane i załączam fotke !
5D00A70B-6F93-421A-A88D-94BC0291494F.jpeg
 
Coś jest! A jak wyszło na zdjęciu to faktycznie cień cienia musi być :) Miałam podobnie w 10dpo,teraz cierpliwie czekaj :)
 
Hej kochane pisałam Wam o moim bladziochu dwa dni temu ! Zrobiłam dzisiaj powtórny test i wklejam Wam fotke ! Kreska dużo jaśniejsza szok nie wiem czy sie cieszyć bo brzuch boli jak na okres :( do okresu jeszcze trzy dni...buziaki i zdrowych świąt laseczki 😘
64F2AAFE-4727-4766-936D-02B25BFCCBDC.jpeg
 
reklama
Przecież ta kreska jest ciemniejsza od ostatniego testu, który wstawiałaś, gratulacje [emoji4]
Hej kochane pisałam Wam o moim bladziochu dwa dni temu ! Zrobiłam dzisiaj powtórny test i wklejam Wam fotke ! Kreska dużo jaśniejsza szok nie wiem czy sie cieszyć bo brzuch boli jak na okres :( do okresu jeszcze trzy dni...buziaki i zdrowych świąt laseczki [emoji8]Zobacz załącznik 1219072
 
Do góry