reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania początki

madziaala

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
15
Cześć wszystkim :)
Chcę zacząć się starać o dzidziusia.
Nie byłam pewna kiedy mam owulację (cykle średnio 31/32 dni).
Kupiłam testy na pewnym serwisie na A i każdy, ale to każdy wychodził mi negatywny. Ponieważ wczoraj zauważyłam, że mam śluz jak białko jaja i dodatkowo czułam kłucia w dole brzucha, poszłam do Rossmanna i kupiłam tam testy domowe laboratorium. I tam pojawiły się 2 kreski. I już zgłupiałam.
Dodatkowo, męża wczoraj nie było, dopiero dziś przyjedzie z trasy. Czy jeśli zaczniemy przytulanki jakieś 24 godziny minimum po tym teście - o ile był pozytywny - to jest jakaś szansa? Dziękuję bardzo za pomoc :)
 

Załączniki

  • IMG_20201002_201118.jpg
    IMG_20201002_201118.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 241
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa od 2 cykli staramy sie z mezem o dzidziusia
Ten cykl postanowilam sprobowac z testami
Powiedzcie mi ile czekacie ze stosunkiem od pozytywnego owulacyjnego ? 🙈
Cześć wszystkim :)
Chcę zacząć się starać o dzidziusia.
Nie byłam pewna kiedy mam owulację (cykle średnio 31/32 dni).
Kupiłam testy na pewnym serwisie na A i każdy, ale to każdy wychodził mi negatywny. Ponieważ wczoraj zauważyłam, że mam śluz jak białko jaja i dodatkowo czułam kłucia w dole brzucha, poszłam do Rossmanna i kupiłam tam testy domowe laboratorium. I tam pojawiły się 2 kreski. I już zgłupiałam.
Dodatkowo, męża wczoraj nie było, dopiero dziś przyjedzie z trasy. Czy jeśli zaczniemy przytulanki jakieś 24 godziny minimum po tym teście - o ile był pozytywny - to jest jakaś szansa? Dziękuję bardzo za pomoc :)
Hmmm na moje oko to test negatywny. Zazwyczaj po pozytywnym teście owulacja następuje po 24-36 h. Więc jeżeli był rzeczywiście pozytywny to szanse są.
 
Hmmm na moje oko to test negatywny. Zazwyczaj po pozytywnym teście owulacja następuje po 24-36 h. Więc jeżeli był rzeczywiście pozytywny to szanse są.
Dziękuję, potem zrobiłam jeszcze ten, co wcześniej i tam ewidentnie jedna kreska... Dziś zrobię kolejny. To już 19 dzień cyklu, więc owulacja powinna nadejść, oby, oby...
 
Cześć wszystkim :)
Chcę zacząć się starać o dzidziusia.
Nie byłam pewna kiedy mam owulację (cykle średnio 31/32 dni).
Kupiłam testy na pewnym serwisie na A i każdy, ale to każdy wychodził mi negatywny. Ponieważ wczoraj zauważyłam, że mam śluz jak białko jaja i dodatkowo czułam kłucia w dole brzucha, poszłam do Rossmanna i kupiłam tam testy domowe laboratorium. I tam pojawiły się 2 kreski. I już zgłupiałam.
Dodatkowo, męża wczoraj nie było, dopiero dziś przyjedzie z trasy. Czy jeśli zaczniemy przytulanki jakieś 24 godziny minimum po tym teście - o ile był pozytywny - to jest jakaś szansa? Dziękuję bardzo za pomoc :)
Oczywiście, że jest szansa
 
Testy powinno robić się kilka dni by zobaczyć czy kreska się zmienia i faktycznie pewnego dnia jest peak lh gdzie widać że kreska jest taka sama lub mocniejsza od testowej. Po jednym teście ciężko :/
 
Testy powinno robić się kilka dni by zobaczyć czy kreska się zmienia i faktycznie pewnego dnia jest peak lh gdzie widać że kreska jest taka sama lub mocniejsza od testowej. Po jednym teście ciężko :/
Wcześniej nie było kreski tak jak pisałam na jednym rodzaju testow. A te z Rossmanna kupiłam dopiero wczoraj, więc logiczne, że nie ma do czego porównać... Dziś mi wyszło tak:
 

Załączniki

  • IMG_20201003_105018.jpg
    IMG_20201003_105018.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 188
reklama
reklama
Do góry