reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, przeziębienie, kiedy zrobić Beta HCG?

reklama
Właściwie, to rano dostałam taki bardziej podbarwiony śluz i myślałam że to @ bo zawsze tak mi się zaczyna. Ale ustało i teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Zaobserwuje co będzie się działo jutro.
To okres a podbarwiony śluz to coś innego. :) Również poczekałabym na rozwój sytuacji z @. Jeżeli nic się nie zadzieje w weekend to rano w pon test i beta.
Wspomniałaś natomiast, że jesteś/byłaś chora. Pamiętaj, że przeziębienie, grypa itp ma wpływ na nasz cykl. Brane leki, stresowe sytuacje, podróże itp.
 
Jednak to był początek @, na dodatek zaostrzyła się u mnie choroba przewlekła co wyklucza na kilka miesięcy starania o dziecko 😔😔
Pozdrawiam Dziewczyny i życzę dużo zdrowia i pomyślności.
 
Do góry