reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Tak , ja zaszłam 2,5 mies po porodzie , karmiłam piersią niestety wtedy poroniłam ale myśle ze nie miało to związku .
 
Teraz jestem 4,5 mies po porodzie i tez podejrzewam ciaze narazie wychodzą bladziochy ale jak sytuacja się rozwiąże dam znać , w każdym razie Mam pewnosc ze owulacja jest przez monitoring wiec myśle ze to karmienie nie jest dużym problemem przy zejściu ,tak jak mówią 😁
 
Teraz jestem 4,5 mies po porodzie i tez podejrzewam ciaze narazie wychodzą bladziochy ale jak sytuacja się rozwiąże dam znać , w każdym razie Mam pewnosc ze owulacja jest przez monitoring wiec myśle ze to karmienie nie jest dużym problemem przy zejściu ,tak jak mówią 😁
w moim przypadku ciąży dalej brak 🥴
 
Generalnie jeśli miesiączka wróciła i masz owulację potwierdzone, to kp w niczym nie przeszkadza i nie zachodzisz z innego powodu:)
 
Zaszłam w ciążę przy kp. Syn miał ponad 2.5 roku. Niestety nie udało się utrzymać tej ciąży, poronienie w 10 TC.
 
reklama
Do góry