reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Chciałam się zorientować jak wyglądają formalności w tym temacie. Wolę wiedzieć wcześniej niż, gdy przyjdzie moment martwić się nie tym co trzeba 😉
W środę 26 dc i według testów owulacyjnych 13 dzień po ovu, więc chyba będę testować 😎 akurat mam jeden test w domu i tak mnie korci...
Niby sobie obiecałam, że na chłodno zrobię test dopiero jak @ będzie się spóźniać 🙈 no ale...
mi pozytywny test wyszedł w 24dc a wtedy miałam cykle 28-30dniowe. Więc próbuj, życzę Ci tych dwóch kresek 😘
 
reklama
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test...
Tak jak się spodziewałam lipa 🥺 ale mam jeszcze nadzieję, że to po prostu za wcześnie na testowanie i stąd taki wynik.
Jak do weekendu nie będzie @ to wtedy spróbuję
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test...
Tak jak się spodziewałam lipa 🥺 ale mam jeszcze nadzieję, że to po prostu za wcześnie na testowanie i stąd taki wynik.
Jak do weekendu nie będzie @ to wtedy spróbuję
nie smutaj 🤗
Zobaczysz te upragnione 2kreski.
U nas nadszedł nowy cykl
 
Jeszcze mam nadzieję, bo użyłam testu o czułości 25 🙂 dzisiaj zaopatruje się w te najczulsze i zobaczymy co to będzie.

Życzę powodzenia ✊
testuj testuj 😘
Ja mam doła, o pierdołe posprzeczałam się z mężem 😦 na dodatek boli mnie brzuch ciągnie jajnik, hmm może zaczyna się owu 🤷‍♀️robiłam test do pozytywu mu troszkę jeszcze brakuje, ale pytanie czy one działają?! Mam jeszcze jeden test na jutro i więcej już nie kupuje, szkoda mi na to kaski
 
testuj testuj 😘
Ja mam doła, o pierdołe posprzeczałam się z mężem 😦 na dodatek boli mnie brzuch ciągnie jajnik, hmm może zaczyna się owu 🤷‍♀️robiłam test do pozytywu mu troszkę jeszcze brakuje, ale pytanie czy one działają?! Mam jeszcze jeden test na jutro i więcej już nie kupuje, szkoda mi na to kaski
Dzisiaj też negatyw 27dc.
@ dotąd nieregularne, ale między 28-30 dni przeważnie.
Mimo to, jakoś nadzieja już zgasła 😔
Zaczyna mi się wydawać, że przy kp testy ovu są mało wiarygodne.
U nas nie przyniosły rezultatu i też już więcej nie kupuję. Lepiej iść na żywioł i zgodnie z własnymi przeczuciami.
 
Dzisiaj też negatyw 27dc.
@ dotąd nieregularne, ale między 28-30 dni przeważnie.
Mimo to, jakoś nadzieja już zgasła 😔
Zaczyna mi się wydawać, że przy kp testy ovu są mało wiarygodne.
U nas nie przyniosły rezultatu i też już więcej nie kupuję. Lepiej iść na żywioł i zgodnie z własnymi przeczuciami.
Cześć jak tam sytuacja? 🙂
 
reklama
Do góry