reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kroptusia....... jaki śliczny brzusio:happy::happy::happy: Jak ty się w ogóle czujesz????

Witam się lachony
Nawet nie mam siły nadrabiać tego co walnełyście przez ostatnie 2 dni. Wpadłam na chwilę się przywitać i zaraz lece dalej.
Wziełam wczoraj szczepionkę na żółtaczkę i zaległam. Praktycznie przespałam cały dzień, łapa bolała nawet nie mogłam się na boku położyć, jeszcze dzisiaj ją czuję. Ogólnie szczepionka łagodnie nie weszła.
Hanka, nie wszystko i nie zawsze łagodnie wchodzi:-):-)
 
reklama
NIUNIANS !!!!!!!!!!!!! do jasnej choler... gdzies ty polazła robic ten test ???? dawaj ten wyniki! mnie juz naprawde kciuki bolą!:-p :wściekła/y:
Sorki dziewczyny że musiałyście tyle czekać, ale musiałam ochłonąć :)))
Załączam wam zdjęcie... widać fasolka chciała mi zrobić spóźniony prezent na urodziny... :))
 

Załączniki

  • Zdj_cie004.jpg
    Zdj_cie004.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 26
trudno mi w to uwierzyć dlatego w piątek idę do gina. Dzisiaj robie cytologię, jutro mocz, morfologie i cukier. Bo chodzę prywatnie do gina a jak będzie to fasolka to każe sobie przyjść znowu z wynikami, a tak to będę już miała.
 
Sorki dziewczyny że musiałyście tyle czekać, ale musiałam ochłonąć :)))
Załączam wam zdjęcie... widać fasolka chciała mi zrobić spóźniony prezent na urodziny... :))


GRATULACJE
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mówiłam, że jak ja znikam to same fasole się sypią
No to się doigrałam, wywalicie mnie na bank
 
trudno mi w to uwierzyć dlatego w piątek idę do gina. Dzisiaj robie cytologię, jutro mocz, morfologie i cukier. Bo chodzę prywatnie do gina a jak będzie to fasolka to każe sobie przyjść znowu z wynikami, a tak to będę już miała.
Niunians - kochaniutka. tak Bardzo się cieszę:):)
Proszę mi szybciutko pisać co i jak.Jakie objawy jak długo i czy coś specjalnego robiliście:-) Taka pigułka tego co pewnie pisałaś wcześniej. będzie dobrze:-)
Buziaki
 
Sorki dziewczyny że musiałyście tyle czekać, ale musiałam ochłonąć :)))
Załączam wam zdjęcie... widać fasolka chciała mi zrobić spóźniony prezent na urodziny... :))

Bardzo sie ciesze kochana....czekalam niecierpliwie na Twojego posta czulam ze to fasola w koncu tyle dni spoznienia....:-D:-):-):-) aaaaa i niech to bedzie przyklad dla tych ze nie zawsze negatywny test przed @ oznacza brak fasolinki....Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i super prezencik urodzinkowy, warto sie bylo wstrzymac z przytulankiem bo na poczatku zawsze warto jak swieza fasolka .... Musisz uwierzyc...ale rozumiem, ja nawet nie wierzylam jak mialam bete 101 dopiero po wizycie u gina suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
 
reklama
trudno mi w to uwierzyć dlatego w piątek idę do gina. Dzisiaj robie cytologię, jutro mocz, morfologie i cukier. Bo chodzę prywatnie do gina a jak będzie to fasolka to każe sobie przyjść znowu z wynikami, a tak to będę już miała.

Niunius, skubancu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje, zycze Ci szczesliwego roziwazania i zdrowego dzidziusia. Tylko nie uciekaj od nas :sorry2:
 
Do góry