reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Się pochwale moja przylepką! :-D:-D:-D
mmmm jaki słodziak..

Sorki dziewczyny że musiałyście tyle czekać, ale musiałam ochłonąć :)))
Załączam wam zdjęcie... widać fasolka chciała mi zrobić spóźniony prezent na urodziny... :))
:-):-)wielkie gratulacje!!!:-):-)
GRATULACJE
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mówiłam, że jak ja znikam to same fasole się sypią
No to się doigrałam, wywalicie mnie na bank
własnie jak sie pojawiasz to fasolki sie pojawiaja.. wiec nie znikaj, nie wolno Ci.. nununu
 
Hanka - ciebie nigdy!!!!!!! Kto by takie farmazony wypisywał??? Nikt nie ma takiego talentu:happy::rofl2:

Żmije na własnym łonie wychodowałam

własnie jak sie pojawiasz to fasolki sie pojawiaja.. wiec nie znikaj, nie wolno Ci.. nununu

Podajcie terminy testowania to dla każdej będę znikać na 2 dni a potem niby z nienacka się pojawię i Fasole będą się sypać.

Lece lachony bo mam zajob dzisiaj.

Jeszcze raz Gratulacje
 
Witam
Proszę o szybką odpowiedz czy badania FSH,LH ,estradiol,testosteron wykonyje się rano czy mogę po pracy?
to są badania hormonalne i można je robić nawet wieczorem. Tylko prolaktynę zalecają rano po dobrze przespanej nocy...i nie po stresie..
W ogóle to się witam :-D... Bo na wątku (i na tym forum) jestem nowa...
Witaj i rozgość się...
Sorki dziewczyny że musiałyście tyle czekać, ale musiałam ochłonąć :)))
Załączam wam zdjęcie... widać fasolka chciała mi zrobić spóźniony prezent na urodziny... :))
No to piękne dwie krechy są....
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziękuję wszystkim za gratulacje, ale ja tam wolę poczekać z tą radością do piątku wtedy powinnam wiedzieć więcej :))) bo pewnie w 6 tygodniu to już może coś zauważy gin???
 
Niunians - kochaniutka. tak Bardzo się cieszę:):)
Proszę mi szybciutko pisać co i jak.Jakie objawy jak długo i czy coś specjalnego robiliście:-) Taka pigułka tego co pewnie pisałaś wcześniej. będzie dobrze:-)
Buziaki

Zajączku my dopiero 2 cykl próbowaliśmy, a specjalnych leków poza folikiem dla mnie i wit c dla mojego M to nie przyjmowaliśmy :))) Mój M. zawsze twierdził że on nadaje się na byka rozpłodowego :))) a fasolka jest tego przykładem, bo nam się szybko udało :)))
A tak poważnie to myśle że to co innego pomogło. A mianowicie... pamiętacie jak pisałam wam kiedyś że byłam z M. 4 dni w ośrodku spa, wtedy miałam owulacje :)) Wydaje mi się że ten relaks, masaże, kąpiele itp strasznie nas wyluzowały. Kochaliśmy się po pare razy dziennie i w nocy i wogóle nie myślałam o fasolce, a nawet nie wiedziałam że wogóle mam owulkę :))) Poza tym tak mieliśmy zaplanowany czas tam na te wszystkie przyjemności dla ciała że nie było czasu myśleć o dzidziusiu, bo było nam tak dobrze.... więc to krótka historia poczęcia :))))
 
Kroptusia....... jaki śliczny brzusio:happy::happy::happy: Jak ty się w ogóle czujesz????

:-):-)

Dzieki Zajaczku....:-) teraz juz lepiej ale 2 trymestr nie zaczelam ciekawie,...jak w 1 byl w miare spokojny choc pelny obaw i lekow to 2 dopiero sie zaczela jazda, niby do konca 1 kazda czeka a to nieprawda ciaza to ciaza w kazdym sie cos moze zdarzyc, ja np mialam skurcze (mam) musze duzo odpoczywac, bylam w szpitalu bo mialam przez 8h regularne co 5 min przezylam koszmar teraz spokoj odpukac i zadnych dolegliwosci ciazowych, brzuszek mi rosnie i ciagle chce mi sie jesc :-)
 
reklama
Do góry