reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dorka   olej to co mówią inni, to twoje życie i Wasza wspólna decyzja dotycząca dzidzi.  ; :D :D  Jeżeli oboje podjeliście taką decyzję, to na pewno jest ona słuszna. Trzymam kciuki za wyniki testu :-*
 
reklama
W sumie..gdybym teraz dostała..badz test wyszedł negatywny ..rozczarowalabym się..maż tymbardziej:(
 
Wiesz Dorka ja już tak kilka razy myślałam, że to juz. Biegałam do toalety non stop, było mi nawet nie dobrze, no ale niestety dostałam   :( I o ile wcześniej ucieszyłabym się z faktu, że dostał, to naprawdę byłam rozczarowana. Ale uważam, że nie ma się czym przejmować. Co ma być to będzie. Na pewno nie moze się to stać naszą obsesją, więc bądzmy dobrej myśli. Jeśli nie teraz to może następnym razem. TRZYMAM  KCIUKI :laugh: :D
 
Witam z ranka:) na razie nie przyszła @, i już nie mogę wytrzymać na miejscu :) kupilam oczywiście test i mnie korci. Postanowiłam poczekać do niedzieli rano, jak nie dostanę, to zatestuję. Trzymajcie kciuki dziewczyny :D Nie martwcie się niczym jakoś to będzie-a będzie dobrze, tylko na wszystko przyjdzie czas. Cieple pozdrowionka
 
Rybka a ty już coś teges czy jeszcze nic??? ::)
no wiesz... taka ciekawa coś Ciebie jestem :D :D :D ...będę Cie dopingować :p
czy się przymierzasz czy starasz aktywnie??? :p :p :p
wielkie buziaczki :-* :-* :-*

ps. a ja znoof zamiast coś porobić jak dzidzia śpi to siedzę na BB :mad:
 
No i nic z tego.Nie wytrzymalam, zateściłam i nic!!!! Jedna głupia krecha!!a @ ani śladu :( Nie wiem o co chodzi. Smutno mi, ale dam radę następnym razem. Trzymam za was kciuki dziewczyny :D
 
Theo jak już coś będę wiedziała, to na pewno dowiesz się jako jedna z pierwszych ;D - póki co to czekamy co przyniesie natura. :laugh: :laugh:
Buziaki dla Gwiazdeczki. :-*

Izabelka głowa do góry jeśli nie teraz to moze następnym razem, nie masz się co przejmować, co ma być to będzie, zobaczysz jeszcze pewnie obie zaciążymy w tym samym czasie  :laugh: :laugh:

DZIEWCZYNKI USZY  DO  GÓRY :-* :-*
 
Izabelka -jeśli nie dostaniesz to powtórz teścik za kilka dni.Ja też mam dziwne objawy od 5 dni kiedy powinnam mieć @ to mam lekko zabarwiony śluz,który widuje na papierze toalet.a na wkładce chigienicznej ani kropelki.Dwa testy,chyba były jakieś tandetne ,bo zakupione na alegro i wyszło tylko po 1 -kresce.Jutro robie teścik z dzidzią ,bo podobno najlepszy,A JEŚLI ZNOWU NIC-to MASZERUJE DO LABOLATORIUM POBRAĆ KREWKE I DO LEKARZA.Izabelka ,może jeszcze nie wszystko stracone.Życzę powodzenia.
 
reklama
Dzięki za słowa otuchy :) może rzeczywiście jeszcze nic straconego! Zobaczymy jak to bedzie. Trzymam kciuki żeby nie przyszła do ciebie @ :D papa Czekam na dobre wiadomości od Ciebie ;)
 
Do góry