reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dzwiewczynki pomozcie jakie przyciski sie wciskalo jak sie kalwisze na klawiaturze pozamienialz np z i y :confused::confused::confused:
kochana na przyszłość wejdz w panel sterowania ->opcje regionalne i językowe - > zakładka języki ->szczególy-> ma zostac w polskich tylko polski programisty i bedziesz miała spokój na wieki:) tzn do kolejnej instalacji systemu
No tak to może wyglądac. A jak ostatnio z nim gadałam to mówił, że chce i to bardzo. Też że bardzo będzię się cieszył jak ja zajdę. Mi się tylko wydaje, że on boi się , że będzie złym ojcem!!! Coś go blokuje, ale nie wiem co . Kilka miesięcy temu myślałam, że jestem w ciąży. wiesz jak zareagował? Poszedł do sklepu, kupił mi to co chciałam, a potem biegał po donmu i krzyczał "będę ojcem, będe ojcem" nawet całował mój brzuch! tak się cieszyl! A teraz nie wiem co robić, żeby się rozluźnił. Na tym mi najbardziej zależy.
zmien pozycje.. Ty jego dosiadaj.. bedzie miał małe pole do popisu.. yy wyciagniecia:) mój M zawsze miał ze mną dobrze bo konczyl zawsze w srodku i nie mam z tym problemów:)
 
reklama
Kochanie my prawie od początku kochamy się bez zabezpieczenia i dalej nic.... przez tak długi okres to nawet głupia wpadka by była kurcze a u nas nic .... nie planowaliśmy nie było teraz planujemy i dalej nic :-:)-:)-(
Julitka no to zmieniaj...badania zrób M. i swoje i nie daj sobie wciskać tekstów że jesteście młodzi i macie jeszcze czas...to najgorszy tekst jaki można usłyszeć od lekarza!
 
dziewczyny jak mnie ta @ dzis meczy leje sie jak rzadko i tak mi sie w głowie kreci ze:szok::szok: to chyba jednak nie plamienie sródcykliczne tylko wredna @ ale dlaczego teraz w 19dc?? to jest pytanie za 100 punktów!!
 
Julitka no to zmieniaj...badania zrób M. i swoje i nie daj sobie wciskać tekstów że jesteście młodzi i macie jeszcze czas...to najgorszy tekst jaki można usłyszeć od lekarza!
właśnie ten tekst co róż słysze...." proszę sie nie martwić, jesteście jeszcze młodzi, macie czas i ciąża napewno będzie " kurcze ale przecież on nie jest od tego żeby mi gadać za przeproszeniem takie pierdoły....on ma mi pomóc a nie :-(
 
właśnie ten tekst co róż słysze...." proszę sie nie martwić, jesteście jeszcze młodzi, macie czas i ciąża napewno będzie " kurcze ale przecież on nie jest od tego żeby mi gadać za przeproszeniem takie pierdoły....on ma mi pomóc a nie :-(
Ja to słyszałam za każdym razem...więc miałam już dość i poszłam do kliniki a tam nie zwracają uwagę ile masz lat...tylko jaki macie problem że się nie udaje...i tak bym się dalej łudziła że jest ok i że jest czas...a prawda niestety okazała się zupełnie inna...
 
Kinguś pytanie do Ciebie czy po clo jak zaczęłaś stosować ten inny lek czy byłaś prowadzona przez innego lekarza tzn przez klinikę niepłodności czy normalnego gina. Bo jedna lekarka mi powiedziała, że oni Ci zwykli mogą przepisywać tylko clo. Nie wiem czy to prawda.
 
reklama
Do góry