reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
To nic nie znaczy, ja jak byłam w ciąży z Julcią, to byłam na 100% przekonana, że dostanę @. Brzuch mnie bolał typowo, a cycuchy mnie swędziały jak zawsze potwornie, tylko mój chłop się uparł na test i w zasadzie sam go zrobił. Mi kazał nasiusiać do butelki i pojechał do apteki.
Byłam w szoku jak zobaczyłam wynik!
Także nic nie wiadomo:confused:

Ale historia :-D:-D On przy tych babkach w aptece zakraplal test?
:szok::-D

Dzień dobry Kobitki :-) Ale dzisiaj szalejecie. Miałam się zabrać za obiad, ale kurcze tyle stron do czytania, że obiad musi zaczekać :-)
Trzeba miec priorytety, gratuluje dobrego wyboru :-D

Kurcze, dziwnie trochę, że nie chce zrobić. Mój na szczęście ma już zrobioną, bo nie wiem, jakie by było jego podejście... Wiem, że on lekarzy unika jak ognia i w ogóle jest bardzo negatywnie nastawiony do służby zdrowia. Nie boi się igieł ani nic z tych rzeczy (bo wytatuowany cały ;-);-);-)) i pewnie grupę krwi by zrobił, jak by było trzeba, ale np. obawiam się, że jakby przyszło do konieczności zbadania żołnierzy, to miałabym niezłą przeprawę...

No i kolejny dowod na to, ze faceci sa dziwni - dla nich badanie zolnierzykow to SAMA przyjemnosc.... A jednak sie opieraja zeby przypadkiem nie wyszlo, ze nie sa tak mescy jak siebie postrzegaja
:-D

Jestem za :-):-):-)

Super, zostalo do zebrania 99 995 glosow :-D

Nawet tak nie myśl. Kochana wszystko będzie dobrze! Nie możesz się zamartwiać. Jeszcze troszkę do tego usg, więc spokojnie sobie czekaj i nie myśl o złych rzeczach.

Staram sie
:-D

Oluś, nie przejmuj się. Większość facetów jest przeciwieństwem M Loree, tak więc nie jesteś sama, uwierz mi :-)

A jednak chcialoby sie miec takiego ksiecia z bajki, nie?... Czasem mysle, ze jestem 'za latwa' i M jest mnie 'za pewny'... ale nie wiem jak zachwiac to jego poczucie pewnosci... Zeby sie znowu musial o mnie starac :-p


No to zmykam do garów... Będę Was podglądać, tylko nie produkujcie za dużo :-D:-D:-D:-D:-D

Zostaw gary chlopu w ramach pokuty, a sama chodz tu sobie z nami poplotkowac
:-p:-D
 
moj niestety na odwrot nie lubi sie golic i nosi zarost a mnie tylko drapie.. wiec czasem go zmuszam zeby sie ogolil to bedzie seksik.. nie wiem czemu ale na niego jeszcze to dziala bo czy sie ogoli czy nie to i tak bedzie seksik:) tylko ciii..


Ja za to staram sie oferowac seksik jak M ma zarost (ale faktycznie nieprzyjemnie drapie :-p). Tylko ze juz nie raz bywalo tak, ze tuz po seksiku porannym szedl do lazienki i sie golil (potwor :wściekła/y: wykorzystywacz :szok:;-);-);-)). Albo seksik byl akurat tego dnia co sie chlopak ogolil, bo ja mialam chcice niezaleznie od jego zarostu
:szok::-D
 
Olapolap- nie wziął test i wróciła do samochodu, no a tam zabrał sie do roboty, siedziałam obok i patrzyłam na niego jak na wariata, potem wyszedł z samochodu poszedł w trakcie czekania zapalić papieroska i wyrzucić prawie pełną butelkę siuśków. A to była bytelka po soczku bałam się żeby ktoś tego nie wyją i się nia napił.

Potem wrócił spojrzał a tam nic!!!!

Powiedziałam - A nie mówiełam- byłam zła

Minęła jeszcze jedna min. on mnie wiózł do pracy i tak od niechcenia spojrzałam jeszcze raz a tam dwie kreski- ta ważniejsza ledwo co widoczna dopiero co pod światło ale jest
Szok- i płacz obojga

Tk sie dowiedzieliśmy o Julci
 
Ostatnia edycja:
moj niestety na odwrot nie lubi sie golic i nosi zarost a mnie tylko drapie.. wiec czasem go zmuszam zeby sie ogolil to bedzie seksik.. nie wiem czemu ale na niego jeszcze to dziala bo czy sie ogoli czy nie to i tak bedzie seksik:) tylko ciii..
:-) Mnie zarost nie przeszkadza w całowaniu i seksie jakotakim też nie tylko.... w pewnych działaniach strasznie drapie:-D:-D więc jak się ogoli, to się śmieję "mmmm, cos będzie":):-)
 
M do mnie zadzwonil... wlasnie mu pobrali krew :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D

Olapolap- nie wziął test i wróciła do samochodu, no a tam zabrał sie do roboty, siedziałam obok i patrzyłam na niego jak na wariata, potem wyszedł z samochodu poszedł w trakcie czekania zapalić papieroska i wyrzucić prawie pełną butelkę siuśków. A to była bytelka po soczku bałam się żeby ktoś tego nie wyją i się nia napił.

Potem wrócił spojrzał a tam nic!!!!

Powiedziałam - A nie mówiełam- byłam zła

Minęła jeszcze jedna min. on mnie wiózł do pracy i tak od niechcenia spojrzałam jeszcze raz a tam dwie kreski- ta ważniejsza ledwo co widoczna dopiero co pod światło ale jest
Szok- i płacz obojga



Piekna historia :-D:-D:-D Soczek jablkowy
:-D:-D
 
Olapolap- nie wziął test i wróciła do samochodu, no a tam zabrał sie do roboty, siedziałam obok i patrzyłam na niego jak na wariata, potem wyszedł z samochodu poszedł w trakcie czekania zapalić papieroska i wyrzucić prawie pełną butelkę siuśków. A to była bytelka po soczku bałam się żeby ktoś tego nie wyją i się nia napił.

Potem wrócił spojrzał a tam nic!!!!
Minęła jeszcze jedna min. on mnie wiózł do pracy i tak od niechcenia spojrzałam jeszcze raz a tam dwie kreski- ta ważniejsza ledwo co widoczna dopiero co pod światło ale jest
Szok- i płacz obojga
Tk sie dowiedzieliśmy o Julci
No niezła historia...:-):-)
Szkoda że kiedy my odebraliśmy wynik badania HCG to był płacz, ale z innego powodu:-:)-:)-:)-(
 
reklama
No niezła historia...:-):-)
Szkoda że kiedy my odebraliśmy wynik badania HCG to był płacz, ale z innego powodu:-:)-:)-:)-(

A wiesz... ja bym chciala zeby moj M odebral taki negatywny wynik, albo chociaz widzial jak na tescie wychodzi jedna krecha - zawsze to przed nim ukrywalam, ale mysle, ze to niedobrze, bo facet musi widziec te porazki, bo moze wezmie je sobie do serca i bedzie sie bardziej starac...
 
Do góry