reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lolitko - mam głupie pytanie - co to jest HB????:zawstydzona/y:
życzę, by wszystko jednak było dobrze i stymulacja szybciutko:tak:
A jak reakcja rodzinki na wizytę w klinice - wiedzieli, czy się dopiero dowiedzieli;-)
Witaj Aniu

Moja rodzinka nie wiedziala i nadal nie wie o moich staraniach. Wyszlam do pracy i wrocilam z pracy we wtorek - tyle wiedza. A ze w miedzyczasie zaliczylismy z moim klinike to nasza slodka tajemnica:)

Piszac o HB mowimy o wirusowym zapalniu watroby ktore jest niebezpieczne dla dzieciatka w ciazy wiec nie mozna fasolkowac poki nie bedzie dobrze. HB czesto robi sie profilaktycznie dla wsiech ktorzy chca fasolkowac bo niestety HB sie nie czuje, czesto wogole nie jest swiadomym zakazenia pzrez dlugi okres czasu wiec w ramach profilaktyki robi sie to nawet przy naturalnych starankach
 
reklama
Ja miewam bóle głowy w ciąży i ginekolog mówiła, że można też pocierać skronie Amolem. Można też robić zimne okłady na czoło. Można też w ostateczności brać Paracetamol, lek bezpieczny w ciąży.

Spróbuje wszystkiego i mam nadzieje ze pomoże, mi ogólnie rzadko boli głowa,jak juz to jak kaca mam,ale teraz to pewnie ze w ciazy najczesciej takie objawy sa :tak:
 
Witaj Aniu

Moja rodzinka nie wiedziala i nadal nie wie o moich staraniach. Wyszlam do pracy i wrocilam z pracy we wtorek - tyle wiedza. A ze w miedzyczasie zaliczylismy z moim klinike to nasza slodka tajemnica:)

Piszac o HB mowimy o wirusowym zapalniu watroby ktore jest niebezpieczne dla dzieciatka w ciazy wiec nie mozna fasolkowac poki nie bedzie dobrze. HB czesto robi sie profilaktycznie dla wsiech ktorzy chca fasolkowac bo niestety HB sie nie czuje, czesto wogole nie jest swiadomym zakazenia pzrez dlugi okres czasu wiec w ramach profilaktyki robi sie to nawet przy naturalnych starankach
Powiem Ci, ze chyba tak jest lepiej jak nikt nie wie;-) u mie było tak, ze ja sie wygadałam przy tesciowej, ze mamy problem i teraz cąły czas sie wypytuje, a że jest to osoba, która nie zna granic to wypytuje choc wiadomo, ze nie jest to zbyt wesoły dla nas temat:wściekła/y: moja mama tez wie, ale jakos nie zachowuje się w taki sposób. Teraz juz nic jej nie mowie, zawsze teskt test OK i na tym koniec. Pewnie jak pojdziemy do kliniki to tylko moja mama bedzie o tym wiedziała:-) U nas moj M miał zapalenie wątroby typu B i u niego niestety negatywnie to wpłynęło na chłopków
 
Pajka

U mojego wynik jest OK - tylko u mnie cos tam sie pojawilo. Ale jestem dobrej mysli
A u Twojego juz nic nie ma ? Wyleczony ?
 
Pajka

U mojego wynik jest OK - tylko u mnie cos tam sie pojawilo. Ale jestem dobrej mysli
A u Twojego juz nic nie ma ? Wyleczony ?

Teoretycznie wirusa nie ma, ale za to wyniki wątrobowe ma podwyższone. Lekarze mówią, że jest ok, że te wyniki ma podw. z powodu brania leków (podobno mówią one o poziomie uszkodzenia wątroby), ale samego wirusa juz nie ma.
 
Witaj Aniu

Moja rodzinka nie wiedziala i nadal nie wie o moich staraniach. Wyszlam do pracy i wrocilam z pracy we wtorek - tyle wiedza. A ze w miedzyczasie zaliczylismy z moim klinike to nasza slodka tajemnica:)

Piszac o HB mowimy o wirusowym zapalniu watroby ktore jest niebezpieczne dla dzieciatka w ciazy wiec nie mozna fasolkowac poki nie bedzie dobrze. HB czesto robi sie profilaktycznie dla wsiech ktorzy chca fasolkowac bo niestety HB sie nie czuje, czesto wogole nie jest swiadomym zakazenia pzrez dlugi okres czasu wiec w ramach profilaktyki robi sie to nawet przy naturalnych starankach

dzięki - w Polsce jest chyba inne oznaczenie tego wirusa bo po raz pierwszy się z tym spotkałam - tzn. spotkałam się z HBs jako oznaczeniem WZW:tak:
 
Wiolu - przytulam z powodu bólu:-(
a co do pieca - już zdecydowaliśmy, że podłączymy gaz ale pieca węglowego nie wyrzucamy - napisz mi jeszcze cenowo jak to wygląda u Twoich rodziców jeśli możesz i ile mają m2 w domku:sorry2:

dzieki Andziu***
Popytam rodzicow wieczorem jak bede dzwonila ile ich to wychodzi miesiecznie. Rozeznam tez jak wyglada ogrzewanie wody, bo wiem, ze jest w domu bojler, ale nie wiem czy jest pod ten gaz czy pod prad podlaczony...?

Dobrym pomyslem jest pozostawienie pieca weglowego w takiej syt.jak Wasza, skoro juz tam jest...bo jakby co-jak przyjda chude lata (nie zycze...ale kto wie co bedzie) to zawsze mozna sie na wegiel znowu przerzucic...prawda?

koszt podam Ci wieczorem, po telefonie do domu.

Super ze te wyniki sie poprawiaja. Tak trzymac.
Co do kolanka - jasne ze musi byc priorytetem. Nawet sobie nie wyobrazam jak byloby podwojnie ciezko dla ciebie miec brzuszek i z takim obciazeniem dla Twojego kolanka to byloby zabojstwo

Wiem Lolitko...ja teraz mam klopoty z chodzeniem staniem...a co dopiero w ciazy...do tego nie moglabym brac zadnych lekow, bo sa niebezpieczne dla dziecka itd.... wiec dlatego ja wiem i kazdy lekarz tez mi to powtarza, ze teraz nie ma mowy o dziecku, dla dobra mojego i dla dobra dziecka...:-(((

Mnie badania na zap.watroby robili przed operacja, tzn. sama musialam zrobic by pokazac kartke w szpitalu z wynikiem ....bez tego teraz wiekszosc szpitali nie chce operowac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki - w Polsce jest chyba inne oznaczenie tego wirusa bo po raz pierwszy się z tym spotkałam - tzn. spotkałam się z HBs jako oznaczeniem WZW:tak:

chodzi o to samo Andziu.
ja musialam sie zbadac i zaszczepic przed operacja, wzielam 2 dawki przed artroskopia, a ostatnie szczepienie (tzw.uzupelniajace) mam miec w pazdzierniku....wiec mam juz z glowy w zw np. z pozniejsza ciaza...nie bede sie bala, ze mnie ktos gdzies zarazi:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry