reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nie brałam jeszcze żadnych leków typu clo i bromek. Czytałam o tych skutkach ubocznych. Mam nadzieję że nie będę musiała tego g... brać, ale jak mi castagnus nie pomoże to dla fasolki będę robić wszystko a pierwszym krokiem są niestety właśnie te leki. Mi gin powiedział że jak do końca roku nie zaciąże to mnie wysyła do kliniki leczenia bezpłodności i zajmą się tym już na maksa. Na razie nie chcę jeszcze o tym myślęć. Wolę wierzyć że się uda naturalnie :)A powiedzcie mi Kochane czy badanie nasienia to można zrobić w każdym laboratorium czy nie?? No i jak to wygląda?? Czy próbkę można heheh oddać w domu i zawieść do laboratorium??
a z jakiego miasta jestes??
Na pewno nie warto robic badan w laboratorium U Frydy bo tam robią kiepsko, a tylko kase trzepią. Najlepiej to zrobic w specjalnym laboratorium w klinice, ale u mnie nie wszystkie laboratoria je robią.
 
reklama
Pjaka zalozenie konta na allegro nie jest platne ale mozesz kupic takze testy w aptece internetowej takze za grosze.. musialabym poszukac..
jesli chodzi o ziola.. gdzies w mecie jest pewnie ile czego trzeba w zielarskim wszystko jest pakowane po 50gram

u mnie ziola nie zaklocaja owu..
jesli chodzi o to czy pitne.. pierwszy tydzien okropnosc pilam oslodzone co nie powinno sie pic.. a potem przywyklam..
 
;-)
Pjaka zalozenie konta na allegro nie jest platne ale mozesz kupic takze testy w aptece internetowej takze za grosze.. musialabym poszukac..
jesli chodzi o ziola.. gdzies w mecie jest pewnie ile czego trzeba w zielarskim wszystko jest pakowane po 50gram

u mnie ziola nie zaklocaja owu..
jesli chodzi o to czy pitne.. pierwszy tydzien okropnosc pilam oslodzone co nie powinno sie pic.. a potem przywyklam..

Dam rade jestem twarda wszystko dla FASOLKI :-D
Konto na allegro własnie sobie zakładam kurde juz najwyższy czas ;-)No własnie patrzyłam na testy w internetowej to są drogie :-( ale kupie te co miałam ostatnio a jak cos to juz przez allego bede zamawiała. Ale podtrzymałas mnie na duchu tymi ziołkami bo juz mam tych leków serdecznie dosc - 10 kg w 5 miesięcy to masakra nie mieszcze sie w ubrania. :wściekła/y:Jeżeli masz sprawdzonego dostawcę z allegro co do testów to daj proszę namiar :) moze byc nawet na pw Ja kochane zmykam bo zaraz gości mam buziole papa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dzięki bardzo ;-) a Nektarynko a faktycznie zaobserwowałas w kazdym cyklu owulkę stosując te ziółka? Kurcze czytałam o każdym z osobna o ziółkach, ale w ani jednym nie pisze, ze ma to takie działanie:-)może one wszystkie razem tak działają? A jak długo je stosujesz??Czy do naparu daje się jedną łyżeczkę, czy łyżkę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka,

Mowicie o ziolkach i tak mi sie przypomnialo, nie wiem czy wam mowilam, ze kupilam M L-Carnitine (nie byly najtansze) ale po jakims czasie zaczely sie kruszyc i rozpadac. Poszlam do sklepu w ktorym je kupilam, babka nie wiedziala co sie dzieje wiec wyslala je do laboratorium. W sobote dostalam od ich list z przeprosinami, wyjasniem, ze tabletki sa powlekane i bardzo latwo zbieraja wilgoc co powduje ich "rozpad". Dolaczyli do listu kupon na £20 :-D
 
Dzięki bardzo ;-) a Nektarynko a faktycznie zaobserwowałas w kazdym cyklu owulkę stosując te ziółka? Kurcze czytałam o każdym z osobna o ziółkach, ale w ani jednym nie pisze, ze ma to takie działanie:-)może one wszystkie razem tak działają? A jak długo je stosujesz??Czy do naparu daje się jedną łyżeczkę, czy łyżkę?
ja zaobserwowalam w kazdym cyklu.. jesli chodzi o czytanie co powoduja ziolka osobno to kazde jest na co innego.. ale jesli zastosujesz je razem daja tak a kombinacje ja je stosuje 4 pelne i teraz piaty cykl tylko ze u nas tez problem w armii..
Hejka,

Mowicie o ziolkach i tak mi sie przypomnialo, nie wiem czy wam mowilam, ze kupilam M L-Carnitine (nie byly najtansze) ale po jakims czasie zaczely sie kruszyc i rozpadac. Poszlam do sklepu w ktorym je kupilam, babka nie wiedziala co sie dzieje wiec wyslala je do laboratorium. W sobote dostalam od ich list z przeprosinami, wyjasniem, ze tabletki sa powlekane i bardzo latwo zbieraja wilgoc co powduje ich "rozpad". Dolaczyli do listu kupon na £20 :-D
Olesia no to super ze tak sie zachowali.. ja tez pamietam ze z czyms mnie anglicy pozytywnie zaskoczyli ale teraz nie moge sobie przypomniec..


Aaaaaa i najwazniejsze..
Kroptusia urodzila.. po 30 godzinach skurczy i przekleciu męza i szpitala dzis o 7.20 urodzila ważącego 3750gram i mierzącego 56cm Kacperka.. jest slicznym chłopcem i oczkiem w głowie wielu osob :-) Kroptusia lezy na pooperacyjnym poniewaz byly komplikacje i zakonczyło się to CC, była operowana przez 3 lekarzy ale z małym wszystko ok.. Mały juz ssie cyce :-)
Pozdrowienia od naszej dzielnej Kroptusi
 
reklama
Marzenixx - STO LAT
a122.gif
a200.gif



Kroptusiu - Ogromne gratulacje !!!
g060.gif
a194.gif


Buziak dla wszystkich kobitek :-D
 
Do góry