reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
czyżbym była pierwsza????? Nieźle:-):-)
Witam się Śpiochy jedne. Ja od 8 w pracy. Tzn. zaliczyłam NK, kawkę i poczytałam Was trochę ale przepraszam, nie mam kiedy wszystkiego nadrobić.
Niestety opuszczam was już niedługo i muszę pozamykac parę spraw w pracy.:-:)-:)-:)-(
Napiszcie my co się działo bo nie bedę mogła nadrobić.
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku!!!!
 
czyżbym była pierwsza????? Nieźle:-):-)
Witam się Śpiochy jedne. Ja od 8 w pracy. Tzn. zaliczyłam NK, kawkę i poczytałam Was trochę ale przepraszam, nie mam kiedy wszystkiego nadrobić.
Niestety opuszczam was już niedługo i muszę pozamykac parę spraw w pracy.:-:)-:)-:)-(
Napiszcie my co się działo bo nie bedę mogła nadrobić.
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku!!!!

Na sekunde wyjde z krzaczkow :) chyba njawazniejszy news - Kroptusia się rozpakowała. Paczka zawierała chłopca sporych rozmiarów (3750, 56cm) buziak

GRATULACJE KROPTUSIU!!!! WITAJ KACPERKU!!!!!
 
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak?????????????????????
czemu mnie takie newsy omijają???? ech...
Kroptusiu, mege mega gratulacje!!!!! Po raz pierwszy zostałam BBciotką:):):)
 
DZIEŃ DOBRY BBABECZKI!!!!!!!!!

Ja dzisiaj z krzaków... Mam kiepski nastrój, pokłóciłam się z M i w ogóle jakoś mi tak dzisiaj jest...
Ale buziaczki dla Was mam :********** :-):-)
Asiq jak nastrój dzisiaj ?? pogodzona z mężem namiętna nocą?? ;-):-)
A my bylismy z Szymkiem u lekarza i nie bylismy pierwszym przypadkiem dzisiaj... na razie mamy zbijac goraczke i obserwowac gardlo bo to moze byc poczatek anginy rowniez. Na razie maluch prawie caly czas spi i nic nie chce jesc ale nie wymiotuje ani nie ma biegunki... Mam nadzieeje, ze to tak jak ostatnio - trzy dni i po chorobie...
jak sie Gosiu synek dzis czuje mam nadzieje ze lepiej?? :tak:
czyżbym była pierwsza????? Nieźle:-):-)
Witam się Śpiochy jedne. Ja od 8 w pracy. Tzn. zaliczyłam NK, kawkę i poczytałam Was trochę ale przepraszam, nie mam kiedy wszystkiego nadrobić.
Niestety opuszczam was już niedługo i muszę pozamykac parę spraw w pracy.:-:)-:)-:)-(
Napiszcie my co się działo bo nie bedę mogła nadrobić.
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku!!!!
a dlaczego Justynko chcesz nas opuszczać czyzbyś wyjeżdzała z mężem ??
 
Cześć dziewczynki @ oczywiscie dzisiaj zamienila sie na miesjca z budzikiem :no:
mozecie puscic kciuki! :no: nie wiem co jest nie tak ... czy moze armia ... moze za krotla fl .. a moze brak szczescia ?
 
reklama
Do góry