reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam się w ten Nowy Lepszy Rok! :-):-):-)
Agniesiar wybacz ......zaczpomniałam! :sorry2: @ nadal nie ma!!!! szok normanlnie ale pewnie przylezie co prawda jej nie czuje ... :cool2:

No i tak przy okazaji to
DUZO SZCZĘSCIA W 2010 ROKU!!!! :tak::tak::tak::tak: SPEŁNIENIA MARZEŃ! :-)
 
reklama
ja też was witam juz Nowo Rocznie
i życzę nam wszystkim aby w tym roku się nam udało zostać mamusiami i zobaczyć te II uoragnione kreski na tescie.

pozdrawiam was
 
Hej dziewczyny co ja mam myśleć dziś 38 dc a @ jak nie na tak nie ma tempa 37.1 cycki mnie tak bolą jak bym miała zastój mleczny wizyte mam dopiero na 15 stycznia i mam dość obfite upławy jajniki juz nie co mniej bolą ale bolą a test z sylwestra był negatywny może mi nie wykrywa ciąży zdaża się napewno tak że czasami testy się mylą koleżance dopiero w 10 tyg wykazało na teście:)
 
Witajcie :-)
Pewnie wiele z Was stwierdzi, że moje pytania są głupie i zbędne. Jednak spróbuję uzyskać tutaj jakiekolwiek informacje...

Jest to dopiero pierwszy cykl naszych starań.
Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nawet nad tym kiedy mam dni płodne, zabezpieczaliśmy się.
14 grudnia zaczął mi się cykl.
Niestety nie mam pewności co do długości moich cykli.
Myślę, że są one średnio 30-33 dniowe.
Z mężem kochaliśmy się 24,26 i 28 grudnia. Według kalkulatorów dostępnych w internecie, mogliśmy "trafić".
Ale czy napewno? Wiem, że test powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki, ale to nie takie proste...

To czekanie jest najgorsze.. Od wczoraj mam wrażliwe piersi,
jestem senna, ale równie dobrze wiem, że moja psychika może
mi płatać figle...
Myślicie, że test już wyjdzie czy trzeba jeszcze poczekać??
Bardzo proszę o radę
 
Pralinka - życzę Ci żeby się udało:))))....
Ale lepiej poczekaj na testy. Jest jeszcze za wcześnie!!! Chociaż do terminu spodziewanej @. Jeśli zrobisz wcześniej i nie wyjdzie (co jest bardzo prawdopodobne) to niepotrzebnie rozczarować... A fasolka ujawni się później dopiero:)
 
ja również życzę żeby się udało, ale wierz mi jeden cykl starań to bardzo niewiele więc nie nastawiaj się ,że uda się za pierwszym razem
 
moja droga czekaj spokojnie- wiadomo niepewnosc jest nieprzyjemna, ale gorsza jest tez paranoja. czekaj do dnia @ zrob test (albo 10 jak wolisz;) ) a potem to zapisz sie do lekarza- ale nie przesadzaj z szybkoscia poczekaj do 7,8 tygodnia, wtedy uz zobaczys cos konkretnego.trzymam kciuki
 
reklama
Bardzo dziekuje Wam za odpowiedzi:-)
Szczerze mowiac myslalam, ze albo nikt nie odpowie, albo poleca jakies niemile slowa, a tu taka niespodzianka:szok:
To bardzo miłe...
Mam świadomość tego, że jeden cykl to niewiele, i małe szanse,
że się uda, ale nadzieja jest:blink:
Myslę, że jeśli teraz by się nie powiodło to zakupie
testy owulacyjne..
Ale póki co mam nadzieję i czekam z niecierpliwością na okres,
a raczej jego brak...;-)

Tylko jak ja już teraz tak wariuje to co będzie, jeśli bedziemy musieli się starać miesiące czy co gorsza lata??
Wolę nie myśleć...
 
Do góry