reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Na chwilkę zniknęłam a tu już o orgazmach.

Musiałam coś zjeść bo dzisiaj jeszcze nie jadłam. Coś ostatnio nie mam apetytu.
Mama narobiła w poniedziałek gołąbków i tak tłukę do dziś te gołąbki. Na szczęście to był ostatni.

Ja trzymam 15 min nogi w górze a potem zwinięty koc pod tyłek i tak leżenie 2 godziny. To akurat lekarz mi kazał.
Kobieto, nie grzesz! Ja zabilabym za golabki :-D:-):-D
Kurcze, nie wiedzialam ze to jednak prawda z tymi nogami do gory :-D

No właśnie z tym orgazmem po jest ciężko... Bo ja zazwyczaj mam przed... Ostatnio wymusiłam na M. po, ale takie to sztuczne i wymuszone było...

No ja tez nie mam co liczyc na orgazm po. Przez to, ze jakos ostatnio mam problemy z orgazmem penetracyjnym, moj M. sie nade mna lituje i najpierw zajmujemy sie mna a potem sie penetrujemy :-( Starosc nie radosc :-p

no własnie trzeba regularnie ponad 7 dni bez seksu tez nie jest wskazane dla żołnierzyków, ...regularnie!!!

Ja tez gdzies czytalam, ze po 6 dniach abstynencji, jakos nasienia zaczyna spadac na leb na szyje :dry:
 
reklama
Kaprycha następnym razem zrobię ci paczkę żywnościową i ci wyśle. A leniu nie możesz sama zrobić???????

Ja ostatnio przez te starania mam troche nasrane pod kopułą. W ogóle nie mam orgazmu bo skupiam się tylko na zapłodnieniu i jego orgazmie, żeby doszedł i zalał formę. Już nawet nie pamiętam co to orgazm.
 
Kaprycha następnym razem zrobię ci paczkę żywnościową i ci wyśle. A leniu nie możesz sama zrobić???????

Ja ostatnio przez te starania mam troche nasrane pod kopułą. W ogóle nie mam orgazmu bo skupiam się tylko na zapłodnieniu i jego orgazmie, żeby doszedł i zalał formę. Już nawet nie pamiętam co to orgazm.

Kochana juz nawet nie chodzi o to, ze jestem leniem. Ja mam dwie lewe rece. Nawet mam problemy z nalaniem wody do wanny w odpowiedniej temperaturze a Ty mi kazesz golabki robic :-D Czekam na paczke... ;-)

Ja mam ten sam problem. Wypinam tylek i mysle tylko, zeby chlop sie postaral z celowaniem :-D To nie jest zdrowe :-D No coz ale probowalam tez o tym w ogole nie myslec, nie myslalam przez kilka lat a i tak nie przynioslo to zadnych rezultatow.

P.S. Chcialam tylko dadac, ze od kiedy zaplanowalismy IVF, rzeczywiscie poprawilo sie nasze przytulansko. Tyle, ze ja ciagle mam cicha nadzieje, ze sie uda przez co nie moge sie powstrzymac o mysleniu o zafasolkowaniu..
 
Ostatnia edycja:

Kochana juz nawet nie chodzi o to, ze jestem leniem. Ja mam dwie lewe rece. Nawet mam problemy z nalaniem wody do wanny w odpowiedniej temperaturze a Ty mi kazesz golabki robic :-D Czekam na paczke... ;-)

Ja mam ten sam problem. Wypinam tylek i mysle tylko, zeby chlop sie postaral z celowaniem :-D To nie jest zdrowe :-D No coz ale probowalam tez o tym w ogole nie myslec, nie myslalam przez kilka lat a i tak nie przynioslo to zadnych rezultatow.

P.S. Chcialam tylko dadac, ze od kiedy zaplanowalismy IVF, rzeczywiscie poprawilo sie nasze przytulansko. Tyle, ze ja ciagle mam cicha nadzieje, ze sie uda przez co nie moge sie powstrzymac o mysleniu o zafasolkowaniu..

To ten twój chłop ma przechlapane z tobą. Raczej go nie rozpieszczasz przez żołądek.:blink:

Ja się starałam nie myśleć podczas sexu o ciąży ale qurwa nie mogę i już. Pierdzielę orgazmy i fajerwerki ja mam misje do spełnienia. Potem będę się orgazmować:happy:

Po już bardziej jestem w stanie się wyluzować. Już tyle nie myślę. Ten cykl był dobry, nie dość że przeżyłam pierwszą owulację to się nauczyłam co, jak i gdzie.
Jak sie nie uda tym razem to następnym będę mądrzejsza.

Z resztą nawet sam gin się wystraszył, że mam 3 takie duże pęcherzyki i zmniejszył mi dawkę clo w następnym cyklu tylko na 2 tabletki dziennie.
 
Z resztą nawet sam gin się wystraszył, że mam 3 takie duże pęcherzyki i zmniejszył mi dawkę clo w następnym cyklu tylko na 2 tabletki dziennie.

Mowil Ci gin jaka jeszcze szansa na ciaze przy trzech pecherzykach? Jak czesto zdarza sie, ze wszystkie trzy sie zaplodnia??
 
Kaprycha następnym razem zrobię ci paczkę żywnościową i ci wyśle. A leniu nie możesz sama zrobić???????

Ja ostatnio przez te starania mam troche nasrane pod kopułą. W ogóle nie mam orgazmu bo skupiam się tylko na zapłodnieniu i jego orgazmie, żeby doszedł i zalał formę. Już nawet nie pamiętam co to orgazm.
Hanka, no coś ty... każ mu się trochę napracować. Fakt faktem jak przytulamy się w te dni to jest ciężko u mnie... ale w pozostałe sobie odbijam:-D

Co do tej przerwy 7 dniowej - cholera. U nas się nie da czasem:crazy: Fakt że są sposoby na upłynnienie... Ale kurcze Jestem trochę zmartwiona...
 
To ten twój chłop ma przechlapane z tobą. Raczej go nie rozpieszczasz przez żołądek.:blink:

Ja się starałam nie myśleć podczas sexu o ciąży ale qurwa nie mogę i już. Pierdzielę orgazmy i fajerwerki ja mam misje do spełnienia. Potem będę się orgazmować:happy:

Po już bardziej jestem w stanie się wyluzować. Już tyle nie myślę. Ten cykl był dobry, nie dość że przeżyłam pierwszą owulację to się nauczyłam co, jak i gdzie.
Jak sie nie uda tym razem to następnym będę mądrzejsza.

Z resztą nawet sam gin się wystraszył, że mam 3 takie duże pęcherzyki i zmniejszył mi dawkę clo w następnym cyklu tylko na 2 tabletki dziennie.

No to nic innego nam teraz nie pozostaje jak odliczanie dni do tescika. Trzynascie zostalo, tak? Pewnie nie masz jeszcze zadnych objawow ale jak sie pojawia to krzycz.
To jest moj 16 dc i zostalo mi jeszcze 9 dni do konca a powiem Ci ze cycki mam obolale juz od 2-3 dni. Oczywiscie sie na nic nie nastawiam. Nawet przestalam mierzyc tempke, obserwowac sluz i szyjke. Prawie juz wszystko zlalam. Co mnie denerwuje, to zlosliwosc losu. Z kazdym cyklem sobie obiecuje, ze teraz juz mam to gdzies, bo wiem ze udac sie nie moze. Tyle, ze kazdy cykl jak na zlosc wyglada inaczej. Co cykl, dochodza lub odchodza jakies objawy. I badz tu czlowieku madry.
Trzymam kciukasy :-D
 
Kobitki
Mam prośbę
Zwolnijcie trochę z tym pisaniem, bo rano znowu będę musiała nadrobić i w końcu wywalą mnie z roboty!!!!
Spadam, na kurs sobie lecę, a wy sie ogarnijcie trochę. Jutro maja być nowe zdjęcia dwóch kresek.
Stosunkowo udanego wieczoru i nocy. Niech fasolki będą z Wami:-)
 
Co do pęcherzy to widziałam jego minę i już mi się cisnęły łzy. Nic nie mówił tylko japę miał zdziwioną i zszokowaną. Powiedziałam co zaś nic??? A on nie, ze ma 3 pecherze.
Ja oczywiście przeszkolona a ile mm??
Potem zapytał ile miałam clo w tej stymulacji??? Jak powiedziałam że 3 to powiedział, że zmniejszymy na dwie. Nic mi nie mówił o szansie zapłodnienia. Bardziej mnie właśnie to zmartwiło, ze mam 3 piękne pęcherze a on zmniejsza mi dawkę na następny raz tak jak by wiedział, że nie ma większych szans że zaciązę.

Zostało 13 dni. Może jakoś wytrzymam.

Nie mam żadnych objawów. Cycki normalne. Tylko wczoraj swędzial mnie cyc i się podrapałam. Lekko. Ja ci patrze a ja mam krwawe ślady po drapaniu ale za jakąś godzinę znikneło.
Dzisiaj rano jak się sexiliśmy to byłam tak ciasna, że se chłop poradzić nie mógł. I nawet z czasem ruchów posuwisto - zwrotnych nie chciałam się rozluźnić. Jak bym miała skurczoną. No ale ja nie lubię sexu z rańca więc nie wiem jaka jest moja wadźajna z rana.
 
reklama
Kobitki
Mam prośbę
Zwolnijcie trochę z tym pisaniem, bo rano znowu będę musiała nadrobić i w końcu wywalą mnie z roboty!!!!
Spadam, na kurs sobie lecę, a wy sie ogarnijcie trochę. Jutro maja być nowe zdjęcia dwóch kresek.
Stosunkowo udanego wieczoru i nocy. Niech fasolki będą z Wami:-)

Jadźka sie nie da. My jesteśmy jak radio wolna europa.
Kursuj się i do zobaczyska.
 
Do góry