reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nic mi nie mówił o szansie zapłodnienia. Bardziej mnie właśnie to zmartwiło, ze mam 3 piękne pęcherze a on zmniejsza mi dawkę na następny raz tak jak by wiedział, że nie ma większych szans że zaciązę.

Czy ja mam Ci dupsko skopac??? Co to za wnioski ?? Pewnie sie chlopu slabo zrobilo jak zobaczyl 3 pecherzyki, bo masz szanse na ciaze mnoga. Zle Ci dobral dawke i nadprodukowalas, a on sie pewnie martwi, ze bedziesz miala pretensje jak zafasolkuja sie wszystkie trzy :-D To dopiero bylyby jaja jakby Ci sie trafily trojaczki :-):-D:-)
 
reklama
Co do pęcherzy to widziałam jego minę i już mi się cisnęły łzy. Nic nie mówił tylko japę miał zdziwioną i zszokowaną. Powiedziałam co zaś nic??? A on nie, ze ma 3 pecherze.
Ja oczywiście przeszkolona a ile mm??
Potem zapytał ile miałam clo w tej stymulacji??? Jak powiedziałam że 3 to powiedział, że zmniejszymy na dwie. Nic mi nie mówił o szansie zapłodnienia. Bardziej mnie właśnie to zmartwiło, ze mam 3 piękne pęcherze a on zmniejsza mi dawkę na następny raz tak jak by wiedział, że nie ma większych szans że zaciązę.

Zostało 13 dni. Może jakoś wytrzymam.

Mnie sie wlasnie wydaje, ze jeden cykl = jeden pecherzyk. Jak jest ich wiecej to jest sie przestymulowana. Szkoda, ze Ci nie powiedzial nic o szansie zaplodnienia... No ale 13 dni to nie tak dlugo, chociaz faktem jest, ze jak sie tylko o tym mysli, to czas sie strasznie wlecze. Zajmij sie czyms, poczytaj ksiazki
:tak: Ja jestem dobrej mysli, skoro mowisz, ze to Twoja pierwsza owu, to jeszcze sie nie mialy po prostu Twoje pecherzyki jak sprawdzic, wiec teraz jak juz peknely, to nie ma bata, musisz zaciazyc :-)
 
Czy ja mam Ci dupsko skopac??? Co to za wnioski ?? Pewnie sie chlopu slabo zrobilo jak zobaczyl 3 pecherzyki, bo masz szanse na ciaze mnoga. Zle Ci dobral dawke i nadprodukowalas, a on sie pewnie martwi, ze bedziesz miala pretensje jak zafasolkuja sie wszystkie trzy :-D To dopiero bylyby jaja jakby Ci sie trafily trojaczki :-):-D:-)

Qurwa i to jakie jaja.

Nie to żebym się nie cieszyła ale niektóre nie dają rady z jednym a co dopiero z trzema. Do tego Demon zarabia tylko 1800zł miesięcznie wiec za co ja te dzieciaki wyżywie??????

Skupmy się na jednym i tak będzie wielki sukces.
 
zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908 albo gg 1334412
pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
 
Czy ja mam Ci dupsko skopac??? Co to za wnioski ?? Pewnie sie chlopu slabo zrobilo jak zobaczyl 3 pecherzyki, bo masz szanse na ciaze mnoga. Zle Ci dobral dawke i nadprodukowalas, a on sie pewnie martwi, ze bedziesz miala pretensje jak zafasolkuja sie wszystkie trzy :-D To dopiero bylyby jaja jakby Ci sie trafily trojaczki :-):-D:-)

Kaprycha Ty sie nie smiej z trojaczkow! Ja sie boje, ze u mnie z tym menopurem beda piecioraczki
:-D:szok::-)
 
Kaprycha skad ja to znam??!! Tez sobie obiecuje za kazdym razem, ze juz nie bede sugerowac sie objawiami. W pierwszym cyklu staran bylam oslabiona, senna, mdlilo mnie, bolala glowa- jak nigdy w zyciu. Przyszla @ a z nia ostre przeziebienie, stad te moje objawy.W drugim powiedzialam sobie, o nie, teraz sie nie dam nabrac. Aha!! Jasne! Raptem mialam taki bol cycochow jakiego nie odczuwalam od czasu dojrzewania. No i jak tu sie nie nakrecic? Ostatnio natomiast wciaz pobolewal mnie brzuch, jakby w pachwinach. No przeciez to musiala byc ciaza!? No coz, ciekawe co tym razem bedzie??!!
 
zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908 albo gg 1334412
pozdrawiam goraco wszystkie mamusie

Widzisz Hanka, juz wiesz jak dzieci wyzywisz :-D:-):-D:-)
 
zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908 albo gg 1334412
pozdrawiam goraco wszystkie mamusie


O bez kitu jaka akcja reklamowa :-D A ortografii to by sie chociaz troche wypadalo poduczyc, wiesz? :-D:-D Nie zebym miala cos do tych co robia bledy, bo mnie przeciez tez sie zdarza, ale jak sie juz cos reklamuje, to takie byki kluja w oczy ;-)
 
reklama
O bez kitu jaka akcja reklamowa :-D A ortografii to by sie chociaz troche wypadalo poduczyc, wiesz? :-D:-D Nie zebym miala cos do tych co robia bledy, bo mnie przeciez tez sie zdarza, ale jak sie juz cos reklamuje, to takie byki kluja w oczy ;-)


Ktury
Miodka dupa właśnie swędzi, żołądek mu się wywraca.
 
Do góry