Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Uuuuu nie ładnie ;-);-)A więc kobietki, uwaga, na forum zarejestrował się mój M Beckett. Uważajcie na niego. Potrafi miec bardzo niemiłe pomysły!
Super :-):-)Ja tylko na chwilunie, zobaczyc czy sie cos ciekawego wydarzylo.
Bylo super na tym zebraniu (w Policji) ale nie moge nic gadac bo Top Secretsuper bylo by gdyby moj wolontariat mogl sie przerodzic z czasem w pelen etat. Skladam raczki do nieba plizzz
![]()
Jak się dobrze czujesz to możesz poczekać do 7 tygodnia.mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?
Pisz kochanie pisz;-);-)własnie skończyłam pisac pracę zaliczeniową na zajęcia, a jutro planuje dokończyć juz dyplomową...teraz w wekend mam zajecia i musze pokazać moje wypociny promotorowi
![]()
Nowy cykl nowa szansa ;-)Witam
Wredna @ dzisiaj się pojawiła![]()
Trzymam kciuki za jutrzejszy teścikja jestem, ale chyba czymś się przytrułam bo biegam do łazienki jak dzika..



Ale i tak możecie spróbować ;-);-);-)No i najważniejsza rzecz, która chciałam wiedzieć - to mam Owulację bo tez o to chodziło. O potwierdzenie czy miewam owulację. Szkoda, że dzień przed powrotem męża,
Dokładnienie mozna sie do niej porownywac jak wy wygladalyscie w ciąży bo nad na stoi sztag wizazystow i stylistow i gdybycie tez tak mialy to pewnie nie jedna wyglądala by sto razy lepiej.....![]()



GratulujęCytuję:
Dziś o 6.45 urodziłam Synka siłami natury. Ma 57 cm i waży 3900jest przecudny a ja dumna z siebie ,ze urodziłam SN."
Trzymam kciuki żeby się udało.Ale dostałam telefon rano z hotelu, że chciałaby mnie me-nadżerka wziąść na próbę od przyszłego tygodnia na kilka godzin dziennie bo musi zobaczyć czy ja sobie dam radę.
super bo nie lubie sama kawy pić
PM a powiedz mi co z tym twoim "zatruciem" jadłaś coś innego nieświeżego czy jak??
Trzymam kciuki za jutrzejszy teścik![]()
.no kurna zacznie si e wydawanie kasy no cóż ale jak trzeba to trzeba
Kochana z tego co zauważyłam twój synek jeszcze nie zawsze spi idealnie?;-) Ja długo miałam problem z moją córcią i jak zaczęła przesypiać całe noce to nie wyobrażam sobie zaczynac tego od nowa:--( A jak ty teraz dajesz sobie radę? Bo ja całą ciążę mogłabym spać a z drugą nie będę miała jak.
ale ja już przyzwyczajona i jak drugie się urodzi mam nadzieje ze na tyle bedzie rozumiał że pójdzie spać jak go uczyłam o stałej porze i nie bedzie mi budzić dzidzi ze swoim nocnym rykiem(bo i czasem tak jest)lub na odwrót że dzidzia nie bedzie go tak budzić bo poprostu bede miała kongo
ale kochane kongo;-):-)Witam
Wredna @ dzisiaj się pojawiła
Czułam że tak będzie kurna.
No nic nowy cykl nowe starania ale już powoli mam dosyć![]()

Tak !!!
Ja ciągle oglądam pogodę na TVN , bo nie mogę się napatrzeć na Agnieszkę Cegielską :-)
Bardzo ładnie wygląda, cera idealna i wogóle super.
Zanim potwierdziła, że jest w ciąży wyczułam ją , bo zawsze nosiła obcisłe ciuchy, a nagle zaczęła nosić tuniki itp.
Teraz to już całkiem jej brzusiu wyskoczył :-)
no ale fakt jest wymalowana ciuchy dobrane i wiecie a my same musimy zadbać o siebie;-) a tak a propo Kasi Cichopek, patrzcie jakie zdjęcia jej znalazłam..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:-)ja jestem, ale chyba czymś się przytrułam bo biegam do łazienki jak dzika..

Wyczytałam przed chwilą na Mamach Majowych , że Imagination się rozpakowała :-)
Cytuję:
Dziś o 6.45 urodziłam Synka siłami natury. Ma 57 cm i waży 3900jest przecudny a ja dumna z siebie ,ze urodziłam SN."
Ale klocek z tego Tomka :-)
Siemacie Lachonarium
Dostałam @ i quresko boli. Przez tą prolaktynę ten cykl miał 26 dni jak za dawnych czasów. Czyli na staraniu się, przejmowaniu, liczeniu nic nie wychodzi i na olewaniu, piciu i ogolnego posiadania wszystkiego w dupie też nie wychodzi.
Ale dostałam telefon rano z hotelu, że chciałaby mnie me-nadżerka wziąść na próbę od przyszłego tygodnia na kilka godzin dziennie bo musi zobaczyć czy ja sobie dam radę.
No wiedziałam że mądrala się do mnie przyczepi. Coś jej nie pasi.
Ale gadałam z właścicielką i powiedziałam, że nie ma żadnego problemu za darmo codziennie po kilka godzin będę przychodzić i sie dokształcać.
Więc może dostanę tą pracę albo inaczej dostanę tą pracę bo się nie dam tak łatwo qutwie z dyplomem nadżerki.
Czyli dzisiaj dwa razy na tak. Tak @ i tak może praca.może być trzecie na tak - tak poproszę kawę.
Mam dzisiaj dzień zaplanowany, jakieś papiery mam podpisać w gminie więc czekam na telefon od architekta i trzask błysk muszę jechać więc się w między czasie będę szykować.
PM żeby to tylko fasolka była strasznie ci tego życzę kochana