reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dziewczyny - ponieważ jutro jedziemy a dziś M chce jeszcze posiedziec przy komputerze to ja się z Wami żegnam do końca tygodnia:tak: życzę fasolek u testujących (Marzenixx i Badaicka - Wy też się zaliczacie do testujących - to nic, że powtórnie;-))

Kaprycha - 5.08 za 2 dni - powodzenia:tak:
Hanka - trzymam kciuki:-)
Zajączku - my też wolimy góry - nie nadajemy się do leżenia na plaży:tak:
Martynko - trzymaj się - nie daj się temu bólowi - ja niestety nie wiem jak Ci pomóc, ale jak przyjdzie Szafirek to może coś pomoże:sorry2:
Loree - czaruj "czarownico" przez ten tydzień skutecznie, żeby fasolek było dużo;-)
Kroptusiu - poczekaj jeszcze w dwupaku troszkę:tak:

pozdrawia wszystkie dziewczynki i nie wymieniam bo się pogubię;-)
OluPM, Kropeczko, Bernadko - powodzenia w leczeniu:tak:
 
Dziewczyny, a jakie miałyście pęcherzyki przy braniu clo? Jakiej wielkości? Bo u mnie po 1 tabletce stymulują się bardzo duże im zastanawiam się nad zmianą leku.
 
Dokładnie nie ma na co czekać lepiej odrazu się rozejrzeć :tak::tak::tak: a lepiej iść po @ czy przed??? czy nie ma różnicy ??
pierwsze badania robisz przed owulacją a drugie po sprawdzając czy była...więc chyba po to od razu dostanisz skierowanie.... zresztą sama nie wiem już nie pamiętam:baffled:

Pajkaa co to znaczy duże? U mnie były od 19 do 23 mm i dostawałam zastrzyk na peknięcie...

Andzia udanego wypoczynku!:-)
 
pierwsze badania robisz przed owulacją a drugie po sprawdzając czy była...więc chyba po to od razu dostanisz skierowanie.... zresztą sama nie wiem już nie pamiętam:baffled:

Pajkaa co to znaczy duże? U mnie były od 19 do 23 mm i dostawałam zastrzyk na peknięcie...

Andzia udanego wypoczynku!:-)
Aha to znajde jakiegos dobrego i się umówię :-D:-D:-D dziekuję Ci bardzo :-p
 
Hej dziewczynki kochane czytam was ale jakos ostatnio nie mam weny

Julitotakie pytanko do ciebie jak dlugo juz staracie sie o dzidziusia bo poczytalam twoje posty i musze ci powiedziec ze ja mam tak samo szlag mnie trafia jak slysze jestescie mlodzi macie jeszcze czas to wcale nie jest pocieszajace ja juz sie staram 2 lata i 3 miesiace i tez juz mamdosc dawno jakby co to bym wpadla a tu nawet to kompletnie nic eh szkoda gadac
w dodatku moj m sie tym nie przejmuje mowi ze przytjdzie pora przyjdzie czas wogole do niego nie dociera ze mamy problem on chce poimprezowac pojezdzic a ja to mam gdzies ja chce byc mama oszaleje cyba
 
reklama
Julitka trzymam kciuki!
Paajka... wiesz wydaje mi się że to dobry lek dla ciebie jeśli masz ładne duze pecherzyki problem jest w tym że one nie pękają...czyli powinnaś dostać pregnyl na peknięcie
 
Do góry