reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

co do mnie to wróciliśmy do staranek w tym cyklu mam monitoring ale jestem załamana bo w poniedziałek pęcherzyk dominujący miał 10mm ( 8dc ) a wczoraj miał tylko 10,5 ( 11dc) i widać ze słaby przyrost jest i pewnie dupa z tego będzie
moj kochany M zrobil badania wczoraj i czekamy teraz na wyniki a jak wszystko będzie z plemniczkami ok to mnie czeka HSG

Pozdrawiam cie serdecznie i dbaj o Was kochana

Hmm powinien przyrastać 2 mm na dzień, ale może to jakis chwilowy zastój hmm?

baernardko kochana ja widze ze zaczynasz ten sam etap co ja! ja tez bede szla na monitoring ale najpierw mi gin zalecil zbadanie sluzu a dopiero potem jak wyjdzie ze ok to HSG wiec widze ze calkiem podobnie mamy wiec pewnie razem bedziemy majóweczkami, a przyrostem sie nie denerwuj jeszcze urosna pikne pecherze zobaczysz!!

Ciekawa jestem czy ten monitoring Wam też pomoże. Oby !!!!



Dzień dobry.
Kochane i nadal wiemy,ze nic nie wiemy :-(

Jeśli tu nic nie znajda to lekarz podejrzewa że to wszystko moze miec podłoze psychiczne :-:)baffled: pytał sie mnie czy rodzice mają jakies problemy itp,bo moze mama zyje w duzym stresie i przez to organizm tak reaguje :-(
Wiem,że maja jakies problemy finansowe ale mama nie chce z nikim na ten temat rozmawiać :no::wściekła/y::-(
Kurcze normalnie sama nie wiem co myslec i co robic-ehh


Badaicko przykro mi z powodu mamy.
To jest straszne, że podłoże psychiczne może tak bardzo paść nam na zdrowie.
Oby sytuacja się jakos pozytywnie wyklarowała.
Badania we Wrocławiu mama robi?



JA PRZYPOMINAM,ŻE W SOBOTE czyli jutro JEST ŚWIĘTO I SKLEPY BEDA POZAMYKANE WIEC ZRÓBTA SE DZIS ZAKUPY

Hihi- TAK JEST !!! Zakupy zrobione. Mąż wraca na weekend z delegacji i idę zaraz robić naleśniczki MNIAM MNIAM :-)

Witam wszystkich!
Może któraś z was zna jakiś sposób by przestać ciągle myśleć o jednym (o tym czego wszystkie pragniemy najbardziej) ja już nie mogę z sobą wytrzymać. Wszystko się kreci wokół jednego- albo czy już się przytulać, jak często, a może już jest fasolka tylko o tym nie wiem, czy to albo tamto nie zakłóci cyklu itd. Można zwariować, ale nie mogę inaczej.
Znowu to czekanie kiedy się uda, to samo było z naszą pierwszą gwiazdeczką, też długo czekaliśmy.

MAM DOŚĆ- najbardziej siebie bo wiem że sama to sobie robię!!!

Niestety miałam tak samo. I sama siebie miałam dosyć z tym ciągłym nakręcaniem się....

Witak Kobietki

Oficjalnie otwieram u mnie nowy sezon staranek :)
cykl nr 1 własnie się rozpoczoł

z doświadczenia wiem , ze najlepiej odciaąc sie , wyluzowac od mysli o starankach, ale.. co mi tam dam sie poniesc na całego :)

mąz juz witaminiki łyka, ja też zobaczymy kiedy sie uda

Elfiku trzymam kciuki. Musi się udac !!!



Dziewczyny czy któraś z Was Colon C jadła? to błonnik naturalny, ma niby regulować trawienie a mnie jakoś średnio służy:no:

reszta ciężarowek dalej mnie załamuje, uważam na to co jem i mam 5 kg na plusie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, niech to wszystko trafi.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

:wściekła/y:

Który to już tydzień koleżanko ?

A ja po wizycie :biggrin2:
Malwinka waży 1 kg. Cwaniara siedzi sobie miednicowo, że ciężko było potwierdzić płeć, ale raczej dziewczynka powiedział lekarz, na co ja, że żadne raczej tylko na pewno !!! HIHI.
Gdyby takie ułożenie zostało to będzie cesarka. na co ja do lekarza, że może niech tak lepiej zostanie.
Zaczął się śmiać „No tak cesarka znacznie ułatwia poród”

Pokazałam mojego żylaka na wardze sromowej i potwierdził, że to żylak i widocznie taka moja uroda, ale na to też ma wpływ długie siedzenie. Żylaki moga być przeciwskazaniem do naturalnego porodu, ale to tez zalezy od ich ilości i po której stronie są usytuowane. Powiedział, że nimi będziemy sie martwić jak będzie bliżej porodu. A fioletowy kolor przy wejściu do pochwy jest niby normalny, bo jest większe ukrwienie tam na dole podczas ciąży.

Mam zakaz golenia miejsc intymnych, powiedział, że wie, że tak ładniej i bardziej higienicznie, ale podrażniam sobie tym goleniem te okolice. Buuuuu także będę od teraz straszyć :biggrin2:

Pytał czy chcę zwolnienie. A ja na to "A muszę? ":) Powiedział, że nie, ale kiedyś chyba Pani pójdzie :biggrin2:
Hmmm w sumie to planuję za miesiąc już chyba w końcu przestać pracować -podkreślam słowo „chyba” :biggrin2:

Szyjka długa zamknięta, na jego wadze niby mam na plusie 9 kg a nie 8 i oczywiście się tym wk…..łam.
Powiedział, że to nie jest jakoś bardzo dużo i żebym się nie martwiła bo widać, że jestem szczupła dziewczyna i szybko zrzucę to wszystko. No oby !!!
Ciśnienie jak zwykle za niskie 100/60....

Mam dalej brac globulki Pimafucin, brać żelazo Sorbifer i zrobic badanie glukozy 75 .
No i przynieść następna morfologię i mocz.
Kolejna wizyta za miesiąc 10.09.

Dzis własnie robiłam to badanie glukozy.
Tak mnie wszyscy straszyli, że potem mdli, że słabo,a tu nic-PIKUŚ :-)
Ale warto wziąć ze soba cytrynę i wcisnąć do glukozy.
Także nie wiem-to chyba od organizmu zależy.
Jedne dziewczyny słabną, drugie wymiotują a innym nic nie jest.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marzenko - tylko ty za bardzo nie imprezuj na tych u rodzinach!! cosiostrze kupiłaś??
siostrze kupiłam taki zestaw J.LO - Glow, bo przezemnie choruje na ten zapach !
Jennifer Lopez Glow by J.Lo Zestaw upominkowy - Perfumeria Dolce.pl
Oficjalnie otwieram u mnie nowy sezon staranek :)
cykl nr 1 własnie się rozpoczoł
super elficzku, ciesze sie strasznie !! trzymam kciuki!!
Caly czas mam wrazenie, ze go zawodze :sorry2:
Dzis zajrzalam do lodowki a caly ryz wypil zupe i to wszytko wyglada jak jakas papa.

:biggrin2:
zaraz dostaniesz pipo w ten durny palnik i sie konczy takie myslenie!!!:wściekła/y:
a co do zupy to ja bardzo czetso robie pomidorowa i tez zostaje mi ryz z zupą:-D ae uwielbiam taką!
Witam się w południe - zakupy zrobione, ziemniaki się gotują a ciasto piecze w piekarniku - odkryłam, że nawet lubię piec:-p
ja tez lubie piec ale tylko serniki na zimno w lodówce :-D:-D


chwilowo mam przerwe w lutowaniu bo caly kark juz mnie boli...:dry:
 
Olica - super wieści - Malwinka zdrowa, a Ty pięknie wyglądasz:tak:
ale "chyba" wykreśl z tego zdania:tak: za miesiac na L4 - lepiej brzmi - musisz odpocząc kobieto:tak::tak::tak:

Pajkaa - masz racje, że to kwestia psychiki i naszych skłonności do neurotyzmu - ja należę niestety do tych skłonnych - mam poczucie, że muszę być idealna w każdej dziedzinie, więc również w kwestii posiadania dzieci i stąd moje "zaburzenie" - choć pewnie jest inaczej, bo przecież to co jest zaburzone jest nieświadome - namieszałam:sorry:

Marzenixx - czyli zakupy udane:-)
a sernik na zimno - też baaardzo lubię
 
ja własnie chyba znalazłam lekarza ginka , bo tak ogólnie to jestem bez opieki ginka , tylko do tej inteligentnej chodze, a ten to przyjmuje juz konkretnie w klinice. Nie wiem wizyta kosztuje 80 zł to chyba nie jest aż tak drogo??
 
Kanka - 5 kilo to nie jest dużo - na pewno pięknie brzuszek wygląda z tymi dodatkowymi kilogramami:tak:

Andzia - 2 kg jest chyba w cyckach, wypadają mi z największych staników:szok::szok:
muszę sobie 75 DD lub 75 E kupić bo 75d jest za małe:szok::szok::szok:
im bardziej staram się zapanować nad apetytem tym bardziej przybieram:no::no:

Olica to 19ty tydzień dopiero... w 1ej ciąży przybrałam 7 kg... na porodówce miałam 102 cm w talii...
 
Pajkaa napisz kto to???
może i ja skorzystam:sorry:

Ja go wynalazłam w klinice w Provicie ma dobre opinie na znanym lekarzu to dr n.med. Mariusz Kiecka. Dałam zapytanie do Provity, jak bede miała odpowiedź dam Ci znać :-) bo stwierdziłam, ze chce leczyc sie u specjalisty a nie "specjalisty" tylko z samego słowa
 
reklama
no właśnie, idę sobie zrobić jeszcze raz suwaczek

a z biustem to jest szaleństw jakieś - jak karmiłam to miałam mniejszy niż teraz, a boli jak .....:wściekła/y:
 
Do góry