reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

cześć dziewczynki,

ale mnie męczy dziś zgaga:baffled:

Miłego dnia dla wszystkich:-)

Kasia - to po tym torcie wczorajszym chyba - może zamordowany Pan Młody Ci zaszkodził:-D
Ja mam zgagę po konkretnych produktach - sok marchewkowy, ogólnie soki, nabiał w większej ilości itd....

jak zawsze mam ten sam dylemat - czy 'lezec w lozku' znaczy LEŻEĆ, czy mozna SIEDZIEĆ?
leżeć znaczy - nie chodzić, możesz sobie pół leżeć, pół siedzieć, byle się nie plątać przez cały dzień, siku, prysznic, jedzonko...
komputer (skrzynkę) dobrze daleko od siebie trzymać bo promieniuje i na wczesną ciążę może oddziaływać
Czuje sie dobzre, dziekue. Lezenie mnie dobija ale za kilka dni ide do kontroli i mam nadzieje ze bedzie odwolany alarm bo juz w zasadzie nie plamie. Mecze sie strasznie bo mam doslownie napady godu co 2 godziny, jak nie podjem to mam mdlosci, najgorsze to jest w nocy kiedy wstaje czesto na siusiu i mdli mnie tak ze nie moge zasnac i musze duzo pic zeby oszukac glod,
Makaronka - przywracasz mi wiarę, że istnieją jeszcze ciężarne, które są głodne jedzą:tak::-D:tak: myślałam że jestem sama:-p jak jeszcze napiszesz, że waga Ci wzrasta to chyba padnę z zachwytu.....

Bernardko - jak tam wczoraj rozmowa z M? wszystko ok?
 
reklama
Hey Dziewczynki,

Wpadlam na chwile, jestem po wizycie...maly wazy 3600 ale na swiat sie nie pcha, nie ma nawet mini rozwarcia, wsio zamkniete...Wszystko obgadalismy co do porodu, jak odejda wody jechac od razu przy skurczach przy 2 porodzie jak sa co 10min....Dowiedzialam sie tez ze jak maly osiagnie wage 4kg to bede musiala miec cesarke bo macica nie wytrzyma i peknie po poprzedniej cesarce....

Ze zlych wiesci to to, ze pokazalam mu te moje nogi, wczoraj spuchly jak balony i wysypalo je tak ze cale czaerwone az sine z lydkami wlacznie nie moglam auta prowadzic bola, pieka i nie moge chodzic...i juz napewno wiadomo ze to zadne uczulenie jak mi wciskaja od 3 lat ! zadne AZS tylko problemy z krazeniem, powiedzial ze b. zle to wyglada, dostalam juz leki i lezenie a przy porodzie mam to zglosic i dostane silne leki jak tylko urodze i konsultacje z chirurgiem naczyniowym .... u mojej mamy sie od tego zaczelo a potem przyplatala cala reszta : zylaki, zakrzepica, choroba watroby...rak i zmarla dlatego lekarz lazal dzialac i bym jakos do porodu wytrzymala :-:)-( nie powiem....jestem zmartwiona bo i tak mam mnostwo problemow, ciezka ciaza i jeszcze to....poki co o pracy moge zapomniec :-:)-:)-(Ide lezec bo noga lewa wyglada jak do amputacji sina spuchnieta, kostek wogole nie widac i najlepsze to to ze to nic z ciaza wspolnego i nie minie jak urodze, lekarz powiedzial ze na wizyte u krynol. czeka sie pol roku dlatego musimy juz zaczac cos robic po poprodzie, narazie leki 4xdziennie i musze wytrzymac bo bol przy chodzeniu lezeniu niemilosierny piecze i swedzi....

Cholera jakbym miala malo innych zmartwien....Buziole .....
 
Od nakrecania ciezko jest ratowac;-) 3mamy kciuki i czekamy na kolejne objawy niezwyczajne:-) Ja np zaczelam sikac jak najeta i mialam pierwsze mdlosci jeszcze przed terminem @ jakos tak 1 czy 2 dni.
:-) oj tych chyba dziwnych objawow to jest pare ale teraz nie bede jeszcze o tym pisac bo to jeszcze za wczesnie :dry:
witaj Eve kochanie a moze to nie nakrecanie sie tylko zwykle przeczucia że fasolka jest pod serduszkiem i daje znać ze trzeba ja nakarmić z ranka :tak::-D
co do tej ruchliwosci to chyba nie mowisz poważnie zeby plemniczki kawą pobudzic do działania ?? :-D:-D:-D
:-D no ja tak gdzies slyszalam! naprawde! :-)
oj ja pamiętam że też mi się jeść chciało jak cholera zanim się dowiedziałam, a dwa dni przed testem byłam na imprezie i jadłam po kolei wszystko co było na stole:baffled: słodkie, kwaśne itp
no dokladnie maskara jak 2 dni temu przegladalam gazete babska i tam byly przepisy to mialam ochote dokladnie na to co bylo aktualnie na stronie! :szok::szok::szok: ciagle chce cos jesc! :no: zle to wrozy mojej tali jak sie okarze ze to przed @ a nie fasolka! buuu....
a do @ jeszcze pare dni ... dokladnie powinna przyjsc w pon!:dry:

Kroptusiu oj to chlopak ja dąb!!!!! piekna waga i zycze zeby jednak sie juz wymeldowal z brzusia! :) dobrze ze lekarz zareagowal na te nozki! najwazniejsze to jest rozpoznanie co sie dzieje teraz juz bedzie z gorki! zycze ci duzo sil wiary - naprawde bedzie dobrze! :)
 
Ostatnia edycja:
Kroptusia - jaki olbrzym!!!! Duży chłopak -musisz być dumna!
Dbaj o siebie ile wlezie - będzie dobrze...
Nie no, nie mogę, ale duża dzidzia:-D:-)
Ja też taką chcę!
 
Jestem. Tak mnie głowa dzisiaj boli, że nie wytrzymałam do 11:00 i pojechałam wcześniej do domu. A jeszcze jak na złość dzisiaj szefowa przyjechała chwilę po moim wyjeździe... No cóż, a tyle czekałam, żeby ją złapać... W każdym razie dzisiaj chyba dzień będę miała wycięty z życiorysu coś tak czuję. Dobrze, że obiad mam już podszykowany, bo bym padła przy tych garnkach...

:-D:-D:-D:-D ja zawsze kogoś wypatrze
to w takim razie zyczę ci miłego dzionka i oby szybko nadszedł dzień testowania i @ nie przyszła czyli zeby fasolka była :tak::-):-D
Dziękuję Kochana. Tobie życzę tego samego :-)


asiq83 kiedy testujesz????
Za jakieś 10 dni. Z początku wyliczyłam sobie długość cyklu na 37 dni, ale w 15dc test owu wyszedł pozytywny więc chyba koło 30 dc będzie dobrze, co? Kurcze swoją drogą już nie mogę się doczekać :-)

Witam dopiero 9 a tu wrzawa jak w kurniku :-):-):-):-):-):-):-):-) wszystkie panie wstały i do kompa ale to uzależnia :-)no ja sama pierwese kroki zamiast do kibelka to najpierw włączyć kompa:-)
Eeee no Kochana, to nie wiedziałaś? Ja też tak robię. Wstaję, włączam komputer, wstawiam wodę na herbatkę i jak już wrócę z łazienki, to komputerek jest gotowy do odpalenia BB :-D:-D:-D

Łooo, Jakub na pierwszym miejscu :-) Strasznie mi się to imię podoba. A dla dziewczynki Natalia :-D
 
ja kupilam tez taki,tylko bez zlotej koncowki i tez jest owulacyjny,bo na opakowaniu bylo napisane "family planning"
wlasnie dlatego takie polecam.. ja w zasadzie byłam calkiem przeciwna elektronicznym ale potem sie do nich przekonalam a teraz jakbym miala znow mierzyc rteciowym.. oo nie..
Witam babeczki!

Mam pytanko bo nie bardzo to kumam, zbliża mi się owulacja (a przynajmniej tak wynika z kalendarzyka) i co chwilę mnie tak kuje w boku, że szok aż się zwijam - tak od 3 dni. I nic w tym by nie było dziwnego, ale raz z prawej strony, a raz z lewej. Przecież w trakcie cyklu jeden jajnik uwalnia jajeczko a nie oba!?
ja tez kiedys pytałam doktorka.. przed owu bolą jajniki bo rosna a po owu boli cialko zolte jak sie przemieszcza idt i to takze wyglada jakby bolały jajniki


Kroptusiu moja kochana trzymam kciukole..tak mocno.. a Kacperkowi powiedz ze czas najwyzszy aby juz wychodzic.. a odnosnie porodu dzieci powyzej 4kg to zalecana jest cesarka nawet jesli to jest nie było sie wczesniej po cesarce.. nie wiem dlaczego tak słyszałam.. chociaz moja sasiadka urodzila córke 4100 naturalnie ..

Asig dobrze liczysz jesli ou byla 15-16 to plus ok.14 czyli @ w 30-31dc.. o ile 14 dniowa fl.. plus dorzucilabym 2 dni
 
WITAM:-)
U mnie plany co do wizyty i usg się nieco zmieniły;-)jedziemy w ten czwartek czyli 20 sierpnia bo mojemu M lepiej pasuje:tak:tak więc szybciej zobacze maluszka :-)


Hey Dziewczynki,

Wpadlam na chwile, jestem po wizycie...maly wazy 3600 ale na swiat sie nie pcha, nie ma nawet mini rozwarcia, wsio zamkniete...Wszystko obgadalismy co


wow super maluszek się szykuje:-)ja tez jestem po cc i ciekawe jak to będzie u mnie jak narazie gin mówi że sn czeka mnie a dokładnie zobaczymy pod koniec;-)

A co do nogi ajć ajć to nie szykuje się dobrze:-(życze zdrówka aby krązenie się poprawiło i było super:tak:
 
Ja was kiedyś zamorduję:crazy: kto to słyszał żeby tyle pisać!!!!
Witam się Serdelecznie:-) Widze że od rana BB kwitnie, a ja musze tez kiedyz ś popracować;-)
Zajączku a Ty kiedy zaczynasz staranka tak dokładnie? Bo suwaczka nie masz żadnego.
Loree.... nie wiem dokładnie. Teraz odpada. Nie wiem w którym dniu cyklu moge byc, ale jeśli brać pod uwagę to moje krwawienie ostatnie to powinnam @ dostać w nastepnym tyg. w poniedziałek. następny cykl też na pewno odpada, bo wyjeżdzamy na około 2 m-ce. A po tym co się działo, wole byc w domu jak na początku ciaży. ... Bo załozyłam że nam się uda na wyjeździe:-):-):-)
już wróciłam od gina i nawet pęcherzyk jest ładny ma 19mm to nie jest źle a i luteine mam brać od 21dc a nie 16dc
idę po kawusie kto sie ze mna napije???????
No to Słoneczko działajcie!!!!!:-)
Pajkaa
lekarz powiedział ze wyniki nie są idealne ale i dobre też nie są że niestety ten ruch jest nie dobry i ta budowa też nie za rewelacyjna ale mamy szanse na poczęcie ale ja nie takiej odpowiedzi oczekiwałam miałam nadzieje ze z plemniczkami bedzie ok wszystko a niestety nie jest najlepiej
No właśnie tak sobie ogladałam te wyniki i na pewno nie są bardzo złe, ale koniecznie niech M. odstawia to co mogłoby Wam jeszcze bardziej utrudniać. Powinien wiedziec że nie jest "byczkiem rozpłodowym" jak buchaj Hanki i wziąc się za siebie. :-DCO do tego że Wam się uda naturalnie to nie ma wątpliwosci;-) ale im szybciej weźmie się za siebie tym szybciej będziecie miec dzidziusia:-)
dziewczynki jak ja bym chciała zeby nam sie w tym cyklu udało zawsze chciałam zeby moje dziecko urodziło sie w maju a tak na poważnie to jeżeli się nam nie uda w tym cyklu to po @ czeka mnie HSG a tak sie tego boje ze szok
M lyka salfazin od jakis 3 miesięcy to nawet nie chce myśleć jakie by były te wyniki jakby nie brał tych witamin
Hsg nie bój się Słoneczko, i na prawdę nie czytaj tego wszystkiego na necie. Na pewno są kobiety które bardzo cierpiały przy tym badaniu (np Hania). Ja tez jechałam z dusza na ramieniu po tym co się naczytałam. Ze mną były dwie dziewczyny. I jeśli chodzi o każdą z nas - to wszystkie stwierdziłyśmy że najgorszy był....zastrzyk przeciwbólowy. Tylko pamiętaj popytaj o za i przeciw starania się o dzidzie od razu po HSG. Szanse na zajście bardzo duże (tak jak u mnie) ale sama wiesz jak się skończyło:-(
co do witaminek. Mój np. wolał łykać Androwit. Niby wychodzi drożej ale jakoś lepiej się czuł chyba.
A co do kawy - słyszałam że dla żołniezyków wypicie kawki przed jest korzystne:-) nie nadużywanie oczywiście:-)
tak w tym cyklu...już się doczekać nie mogę!
My też:-D:-D:-D trzymamy kciuki.
witam:-)
jestem tu nowa,trafilam na ten watek za namowa jednej dziewczyna ktore tez jest aktywna na tym forum.
Tak wiec jestem jedna z was czyli staraczka,staramy sie od blizej nie okreslonego czasu,po prostu zawsze liczylismy na szczescie a jakos sie nie udalo:-(
Witaj Kama!!!! Na pewno nikt cię nie uprzedził - BB uzależnia:-) Zycze szybkiego zafasolkowania:-)
wybaczcie kochane ale musze sie mezem zajac i porozmawiać z nim
DOBRANOC KOCHANE MOJE ****
I jak poszła rozmowa?? coś ustaliliscie??
NO BA?! PEWNIE ZE TAK!!!!widzialam na zdjeciach...opalona,wypoczeta,usmiechnieta,ponetna,hmmm...jednym slowem,Twoj M musi uwazac!
Cześć Szafirku!!!! Ty jak zwykle pojawiasz się jak mnie nie ma:):) Widze że remoncik pełną parą. Koniecznie daj zdjęcia jak bedzie juz jakieś efekty widać.
Usmiechnięta i opalona to moze tak, ale ciężka po tym urlopie jak wieloryb. ...:-) po każdym posiłku stał stół słodyczy takich że nie mozna było przejść obojetnie...;-)
DZIEŃ DOBRY BBABECZKI
ale czasem mam wrażenie ze jestem nie zauważana i dlatego tak zapytałam :-D:-D:-D:-D
Ja ci kiedyś nakopię do d* zobaczysz:crazy::-)
witajcie babeczki :tak: Zaczelam dzien od dwoch tabletek luteiny, bo od rana kluje mnie w podbrzuszu (okolo 10 cm ponizej pepka po prawej) - a to chyba nie za dobrze... Postaram sie siedziec dzisiaj w lozku, tylko, ze jak zawsze mam ten sam dylemat - czy 'lezec w lozku' znaczy LEŻEĆ, czy mozna SIEDZIEĆ?
Ja myślę że po prostu się oszczędzać powinnaś. Chyba nie ma jakiegoś przymusu żeby leżeć plakiem;-)
Cześć ............. ratujcie zaczynam sie nakrecac!!!!!!!!!!!!!!! ehhh.... ja to ja ale moj M. dzisiaj nazwal mnie mamuska! :szok::szok::szok::szok:
Żadna @ nie przyjdzie. Kibicujemy całym serduchem!!!!!
A propos M. Jak się czuje?? Jak jego plecy??
Tak w ogole to milego dnia zycze Pania:happy:
Cześć Makaronie:-):-):-)jak się czujesz cieżarówko??
oj ja pamiętam że też mi się jeść chciało jak cholera zanim się dowiedziałam, a dwa dni przed testem byłam na imprezie i jadłam po kolei wszystko co było na stole:baffled: słodkie, kwaśne itp
a poza zgagą ok, dzidzia się ostatnio strasznie ruchliwa zrobiła i kopie matkę cały czas.:-)
cześć Kasiulec:-) Uspokój tego swojego rozbójnika:-)
Czuje sie dobzre, dziekue. Lezenie mnie dobija ale za kilka dni ide do kontroli i mam nadzieje ze bedzie odwolany alarm bo juz w zasadzie nie plamie.
Leż i nie marudz!!!!!!!!!!! Uważaj na siebie bo się przejadę do ciebie i zostane miesiąc jak nie będziesz dbać o siebie:-):-):-)
Kropeczka, where are you??????????
Hanka też w krzaczorach, ech:-(
Badaicka, Też zaspałaś??:-)
Witam się serdecznie i pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:-)
 
reklama
A propo mnie dzis sobie zbadalam cukier i po 16 mam miec wyniki.. obawiam sie ze moge miec cukrzyce w sensie ostatnio badalam u dziadka i wyszlo mi 130 a norma chyba do 120.. ale to było popołudniu.. teraz dla swietego spokoju zbadalam sobie w lab.. i zobaczymyco z tego wyjdzie..
 
Do góry