reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Uciekam golić nogi i malować paznokcie -dopóki je widzę, bo jutro mam wizytę u lekarza.

Muszę odpocząć od forum. I niech forum odpoczywa ode mnie.


Kropeczko dziękuję za miłe słowa.

Marzenko czekam na rozwój sytuacji, ale dziś nia mam głowy do tego...
Wypompowała mnie ta dyskusja. Lepiej się nie odzywać jak widać i to właśnie zamierzam teraz zrobić.

Trzymta się dziewczynki.
 
reklama
ale się porobiło... znowu rozrabiacie... a to ja swoje 3 grosze też dołożę
Tusia - to było średnio śmieszne
Loree - ty to chyba nie umiesz trzymać języka za zębami co:-)? Jak ty sobie w realu radzisz? Sama pamiętam jak na mnie nakrzyczałaś jak napisałam, że w 2 miesiącu ciąży nie kupowałabym wózka, żeby nie zapeszyć:-p
Royanna - jak dla mnie to się z choinki urwałaś - a o co chodzi w ogóle? o robienie rozróby z niczego?
Kaprycha - znowu się zwinęłaś jak się zaczęło robić ciekawie:-D
Patrysia - ja od dłuższego czasu mam wrażenie, że usiłujesz sobie poprawić humor kosztem innych i udowodnić wszystkim jaką wspaniałą i idealną osobą i mamą jesteś a jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to się obrażasz... przecież każda z nas ma prawo do swojego zdania na różne tematy, nie musimy się tu wszystkie jak jeden mąż zgadzać
Kroptusia - trzymaj się mocno, wszystko się ułoży, MUSI!!!:tak:

Loree i Olapolap - dzięki za gratulacje, bardzo się cieszę, że dzidzia się dobrze rozwija
 
reklama
czesc dziewczynki wpaDAM TYLKO NA CHWILE SIE PRZYWITAC i poczytac co tsam u was kochane widzuialam ze duzo dziewczynek ma fasolinki olalolap serdecznew gratulacje kochane dla ciebie:-)

martynka hanka jak tam u was trzymam mocno kciuki za wasze fasolki:tak:

kropeczko jak kolanko
madziu jak sie czujecie ty i patrysia pewno brzuszki rosna juz cio:rofl2:

eve a jak twoj progesteron :confused:
Agniesiak sliczna dzidzia super brzuszek

buziaczki dla was kochane

kropeczka kroptusia madzia patrysia martynki pysia romcia agniesiak bobo badnicka zaniepokojona kaprysia eve hanka i wszystkie ktore ni wymienilam caluski:-D:tak:;-)
 
Do góry