reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Sisi dziękuję:tak::-)

Normalnie dziewczyny... czy tu zawsze musicie się kłócic??:szok:
Tragedia.. normalnie:szok: A to, że nasza koleżanka z innego wątku chciała cos Wam napisac, poradzic się to od razu na niej jakąś jazde robicie:no:
Uciekam stąd.
 
reklama
Witam się wieczorkiem:-)
Ja nie wiem, jak Wy to robicie, ale zawsze najciekawiej jest jak mnie nie ma - chociaż to się też nieźle czyta potem - tylko bez obrazy mi tu teraz, że czytam sobie potem na wesoło jak Wy się kłócicie;-)

Kanka - super wieści z wizyty:-)

Kroptusia - ja tam jeszcze tych 2 tygodni nie widzę - tylko teraz nie wiem czy chcesz rodzić szybciej czy nie - napisz jak mam kciuki trzymać (oczywiście żart;-) - życzę porodu w odpowiednim czasie:tak: jak dla mnie jesteś najdzielniejsza z dzielnych:tak:

Loree - następnym razem jak masz zamiar odwiedzić Niepiekło to napisz wcześniej i wpadaj na kawkę:tak: tylko musisz dać znać wcześniej, bo muszę domek wypucować;-) i ja Cię baaaaardzo lubię siostro:tak:

Kaprycha - głupio mi teraz - bo kiedyś pisałam sama o tym, żeby się ugryźć w język a teraz mi wstyd za to:zawstydzona/y: i pamiętaj, że ja nadal Cię kocham;-)

I też dodam swoje 3 grosze - nie dziwię się, że się dziewczyny zdenerwowały, bo i mnie rusza, jak wszystkie moje wypowiedzi i sytuacje sprowadza sie do jednego, rzucając w litości "sfrustrowana, bo zajść w ciążę nie może":wściekła/y: w domyśle wpisując mnie w kategorie - TA GORSZA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pozdrawiam sfrustrowane i niesfrustrowane dziewczynki;-)
 
Kropeczko - i zapomniałam się przywiać z Tobą - obiecuję poprawę:tak:
Zdjęcia na nk - super:tak:

Eve - wynik rewelacja:-)

Romka - II kresek jutro życzę - i bynajmniej nie z powodu kaca;-)

Agniesiak - ja rozumiem, że to Wasza koleżanka z innego wątku, ale proszę - czytajcie ze zrozumieniem to, co inni napiszą:sorry2:
 
reklama
Do góry