reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Siema Mala, gdzie bylas jak Cie nie bylo???:-D:-):-D Co Ty kobieto, niech nie bedzie Ci glupio! To nie Twoja wina, ze mniej sie odzywam. A gryze sie sie w jezyk, bo niestety musze. Mam wybuchowy charakter i nie pozwalam juz sobie pisac pod wplywem emocji. Potem cholera musze kasowac posty, zeby nikogo nie urazic za byle co :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: (albo potem ktos mi wmawia, ze jestem nerwowa, bo nie zachodze w ciaze :-p:-D:-):-D ). -----> Tyz Cie kocham, Wariatko!

:szok::szok::szok: Kaprycha - ale mi jest teraz wstyd za to, że tak mówiłam - bo uważam tak jak Kropeczka, Loree i Marzenixx - jeżeli ma się coś do kogoś to najlepiej prosto z mostu walić:tak: a siedzieć cicho wtedy, gdy ten ktoś mi krzywdy nie robi i nie do mnie zwraca

i też uważam, że Royanna i Patrysia teraz przesadziły generalizując o nas wszystkich - sfrustrowanych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i teraz sama mam ochotę pisać a nie gryźć w język:wściekła/y::no:
 
i teraz sama mam ochotę pisać a nie gryźć w język:wściekła/y::no:

ja miałam być cicha i bezwonna na tym forum bo uważam, że powinno być tu miło, bo tak (dla mnie) jest rola BB - czyli trochę terapeutyczna, trochę informacyjna no i żeby miło było...
ale czasem mnie trafia, no i dzisiaj mnie trafiło:baffled:

ja też chce impreze, z bezalkoholowym piwem proszę:tak::tak::tak:
 
ja miałam być cicha i bezwonna na tym forum bo uważam, że powinno być tu miło, bo tak (dla mnie) jest rola BB - czyli trochę terapeutyczna, trochę informacyjna no i żeby miło było...
ale czasem mnie trafia, no i dzisiaj mnie trafiło:baffled:

ja też chce impreze, z bezalkoholowym piwem proszę:tak::tak::tak:

Kanka - nie Ciebie jedną:no:
tylko wiesz - Ty to trochę podejrzane - bo przeciez nie jesteś sfrustrowaną staraczką;-)
oczywiście żartuję - miło, że ktoś o nas tak nie myśli

a drinki bezalkoholowe to najlepiej serwowała Badaicka lub Niunia - tylko gdzieś nam uciekły:-(
ale ja na pewno mam coś dla Ciebie w lodówce - w końcu trzeba wozić M po imprezach do domu;-)
....

no i znalazłam - żywiec niskoalkoholowy - prawie bezalkoholowy:tak::-p
 
reklama
Do góry