reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
ja z mecza wrocila, orzechy podjadam i was czytam. ale jakos malo stron nawalilyscie

Kaprycha - kiedy zaczynasz dokladnie ? Bede jechac na dlugim jednak protokole.
Martynka - co u Ciebie ?
 
Ostatnia edycja:
Ania

Nie, nie wymaga absolutnie. Ja po prostu lubie mecze na zywo wiec laze co tydzien....jak moge to i czesciej. A ze wsio za darmo to tymbardziej super:)
 
Lolitko - a dlaczego jednak długi protokół? Lekarze nie dali się przekonac na krótszy, czy Ty dałaś się namówić na długi - bo chciałaś chyba taki "środkowy":sorry2:
 
Dobry, niedzielny wieczór,

Marzenix - najlepszego!!!! Jak Wam idzie świętowanie rocznicy?

Kroptusiu - gratulacje!!!! Jaki wielkie chłopak! Serdeczne gratulacje raz jeszcze:-D:-):-D

Gosia - mam nadzieję, że synek zaraz wyzdrowieje, my mamy za sobą rota (koszmar), anginę (w sumie ok - nie bolało ją gardlo za bardzo, sprawdzałam łyżeczką, w razie czego widać nalot na migdałkach)

Buziaki wszystkim
 
Ania

Ja zmienilam zdanie. Tak sobie zaczelam kalkulowac, ze i tak obnizam sporo swoje szanse przy transferze tylko jednego zarodka. A generalnie jest tak ze im dluzszy protokol tym wieksze szanse na wiecej jajeczek. No i lekarz ma wieksze mozliwosci regulowanie stymulacji gdy jest ona dluga. Wiec jak mam miec transfer jedngo tylko to chcialabym zeby lekarz mial wiekszy wybor - coby tego najlepszego mi podac. Jak masz np tylko 3 jajeczka - to wowczas generalnie wyboru nie ma, albo jest mocno ograniczony. Jakosc zrodka ma kluczowe znaczenie na powodzenie

Fakt faktem ze wiecej hormnow w siebie wpychasz no i z deka wieksze ryzyko przestymulowania....to byl minus ktorego nie chcialam.

Ten lekarz mi powiedzial ze zaczeli stosowac dlugi protokol jako standard u wszystkich i osiagneli najlepszy rezultat w zeszlym roku wsrod szpitali (tego nie wiedzialam bo na stronie jest wynik ogolny za kilkanascie lat i nie byl taki korzystny). Zapytal mnie zy jestem z dlugim OK bo on zawsze sie do mnie dopasuje... No ale jak se pokalkulowalam to powyzsze plus jeszcze mi mowi ze maja dobre wyniki na dlugim - to sie przekonalam do zmiany ze srodkoego na dlugi. Czas pokaze czy dobra decyzja to byla
 
reklama
Do góry