reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zajączku będziemy tęsknić:-(
Kiedy wyjeżdżasz?
Jak wrócisz wrzucę zdjęcia mega brzuchola. Waga stoi w miejscu, ale brzuch rośnie!
Co wiesz jeszcze o Hance? Jak się czuje? Ile mamy czekać na jakieś info?
Zabieg miała w zeszłym tygodniu. Więc poczekamy trochę:) I rzeczywiście próbuje nie myśleć i nie nakręcac się więc nie przychodzi na BB.
Wyjeżdżam w środę lub czwartek.
Zabierz mnie ze soba plosie
pakuj się:-D:-D:-D:-D będziesz nam pierogi robić:-D
a dobrze...już jestem bliziutko...
Będę trzymać kciuki i czekać na info, mam nadzieję że mi dziewczyny będą kablowac co się dzieje u Was:-)
Po pierwsze :) dziekuje, dom stoi, po drugie super ze jedziecie azem i yzcze ci wielkiego pozytywnego testa ciazowego po powrocie, po trzecie - naprawde nie mozesz sobie kupic interneta przenosnego???????????????? HALO XXI wiek mamy! My z Ida bedziemy tesknic a jak wrocisz to nie wiem czy juz osobno nie bedziemy :D
To jak u mnie - mam na plusie 1kg w 7 miesiacu! Brzuch ogromy - waga stoi
uffff...bo już się bałam że jakiś domeczek z kartonu będziesz sobie musiała zmontować:)
Ja tam na neta nie bardzo będę miec czas. Zresztą oprócz neta to jeszcze lapka bym musiała mieć:-:)-(
dziewczynki jak wygląda różyczka??
????:-):-):-) coś ty wymyśliła?? Bernadko, śmigaj do lekarza!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki :tak: Przylaczam sie do Was z zupka i zabieram za nadrabianie :-D Moze w miedzyczasie ktoras zrobi mi krotkie podsumowanie ostatnich trzech dni? :-D
 
Cześć Olapolap:) Jak się czujesz??
Ja nie bardzo dam radę,bo nie było mnie przez weekend ale news dnia a nawet tygodnia
KROPTUSIA URODZIŁA ZDROWEGO CHŁOPCZYKA:):):)
 
Zabieg miała w zeszłym tygodniu. Więc poczekamy trochę:) I rzeczywiście próbuje nie myśleć i nie nakręcac się więc nie przychodzi na BB.
Wyjeżdżam w środę lub czwartek.

pakuj się:-D:-D:-D:-D będziesz nam pierogi robić:-D
1 Tak myslałam,że nie chce sie niepotrzebnie nakręcac
2 To juz tak szybciutko jedziesz :-( bede płakac i tesknić :tak:
3 Kurczakos, moja Paulina we wtorek 1 września idzie pierwszy raz do przedszkola to musze z nia byc :tak: to dokopsam sie do Was w późniejszym terminie albo bedę pierogi kurierem przesyłac-zgadzasz sie? ;-)
 
1 Tak myslałam,że nie chce sie niepotrzebnie nakręcac
2 To juz tak szybciutko jedziesz :-( bede płakac i tesknić :tak:
3 Kurczakos, moja Paulina we wtorek 1 września idzie pierwszy raz do przedszkola to musze z nia byc :tak: to dokopsam sie do Was w późniejszym terminie albo bedę pierogi kurierem przesyłac-zgadzasz sie? ;-)
No jaha:D:D:D pierożki..... a moge mieć wymagania??/ najlepiej ruskie:-D:-D:-D:-D i przyjeżdżaj razem z nimi;-)
Hej Ola.
Sylwia urodzila wczoraj o 7.20 rano Po 30 godzinach miała cc bo były jakies komplikacje
OMG, :szok::szok: to tego nie wiedziałam....Boziu....
 
reklama
Zajączku, Kochanie, będziemy tęsknić za Tobą :tak::tak::tak:

Madziu, to dla córeczki wielki dzień :-) My zaczynamy w środę. Od rana będę witać nowe maluszki w naszym przedszkolu :-)
 
Do góry