reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Cześć Babeczki

Kroptusiu - taka niestety jest polska rzeczywistość szpitalna....
Na samą myśl jestem przerażona, nie boję się samego porodu, będzie ze mną moja lekarka, więc damy radę, ale to co mnie już raz spotkało w szpitalu po porodzie się powtórzy, wiem o tym, to są koszmarne 3 dni, które trzeba przetrzymać, byle do domu iść i byle dziecko było zdrowe.
Próbowałaś karmić przez nakładki silikonowe? Dzieciaczki chyba zawsze gryzą na początku:baffled::baffled:

Ja chyba przejde na L4, nie mam już siły pracować, wracam do domu i przez weekend nie wstaję z łóżka bo nie mam siły... to chyba nie ma sensu się tak męczyć:no:
 
reklama
hej Dzeni ,
ale mam :wściekła/y:. Powiedzcie mi dziewczyny czy jak sie ma cykle bezowulacyjne to faza lutealna tez powinna trwac te 14 dni?
No i czy ktos ma wieści od Hani??
NEKTARYNKO czy ta osoba, u której zamawiasz te testy owulacyjne jest wiarygodna. TZN wpłacałas jej kase na konto czy przy odbiorze płaciłaś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajkaa a moze to jednak fasolka skoro @ nie ma a tak na mój rozum to faza lutealna niezaleznie od tego czy była czy nie owulacja powinna byc taka sama
 
Pajkaa a moze to jednak fasolka skoro @ nie ma a tak na mój rozum to faza lutealna niezaleznie od tego czy była czy nie owulacja powinna byc taka sama

u mnie napewno nie bedzie fasolki :-) skoro owulki nie było;-) a tescior robiłam wiec nie ma obcji, zeby teraz cos wyszło a poza tym dzisiaj mam 30 dc wiec powinna byc jutro, a objawy na @ juz mam ;-)
 
Witajcie Laski
Wiecie jak tak patrzę na te wasze brzuszki i suwaczki to strasznie zazdroszczę - zazdrość to coś brzydkiego ale trudno:zawstydzona/y: Wogóle witam was wszystkie bo ja tu pierwszy raz, wogóle to mój pierwszy dzień na tej stronce ale jak sobie tak poczytałam różne rzeczy to moja nadzieja rośnie...
Tym, które urodziły niedawno szczerze gratuluje:tak:
Ktoś wcześniej pisał o jakimś przyczepianiu, a ja mogę się do kogoś przyczepić??:blink:
 
Witajcie Laski
Wiecie jak tak patrzę na te wasze brzuszki i suwaczki to strasznie zazdroszczę - zazdrość to coś brzydkiego ale trudno:zawstydzona/y: Wogóle witam was wszystkie bo ja tu pierwszy raz, wogóle to mój pierwszy dzień na tej stronce ale jak sobie tak poczytałam różne rzeczy to moja nadzieja rośnie...
Tym, które urodziły niedawno szczerze gratuluje:tak:
Ktoś wcześniej pisał o jakimś przyczepianiu, a ja mogę się do kogoś przyczepić??:blink:

Witaj Aniu nie jestes sama w staraniach tutaj więc głowa do góry ;-)
 
Dzięki Pajkaa, wiem, że tu nas dużo i każdy bardzo chce. Jak czytam tych, którym sie udało to serducho mi szybciej bije:tak:. Najgorsze jest to comiesięczne czekanie, a wtedy kiedy mi sie ma chcieć to mi się nie chce albo jesteśmy tak zmęczeni, że marzymy tylko żeby przyłożyć głowę do poduchy i spać. Wszystkie moje kumpele, który miały mieć dzieciątka po mnie, już mają. A ostatnio zaszła koleżanka, która jeszcze nawet nie myślała o tym żeby być - chciała kiedys tak, a jest już i to jest kurdeee sprawiedliwe?? Aaaah nawet się nie nakręcam na wieczór bo nie warto się już denerwować, co mam być to będzie. Chociaż nadzieję mam, że może na święta...
 
reklama
Dzięki Pajkaa, wiem, że tu nas dużo i każdy bardzo chce. Jak czytam tych, którym sie udało to serducho mi szybciej bije:tak:. Najgorsze jest to comiesięczne czekanie, a wtedy kiedy mi sie ma chcieć to mi się nie chce albo jesteśmy tak zmęczeni, że marzymy tylko żeby przyłożyć głowę do poduchy i spać. Wszystkie moje kumpele, który miały mieć dzieciątka po mnie, już mają. A ostatnio zaszła koleżanka, która jeszcze nawet nie myślała o tym żeby być - chciała kiedys tak, a jest już i to jest kurdeee sprawiedliwe?? Aaaah nawet się nie nakręcam na wieczór bo nie warto się już denerwować, co mam być to będzie. Chociaż nadzieję mam, że może na święta...

Witaj aania;-)Nie martw kazda zostanie mamusia predzej czy pózniej ja w to wierze,ze kazdej uda sie jak najszybciej;-)Głowa do góry:tak:
 
Do góry