reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kinga powiem Ci coś może trochę śmiesznego...
Po pierwszym nieudanym naszym cyklu powiedziałam do mojego M, że następny chyba musimy sobie odpuścić i starać się znowu dopiero w kolejnym, bo inaczej wyjdzie nam Panna, a Panny przecież nie chcemy (to był żart - mamy kolegę spod tego znaku, o potwornie strasznym charakterze, i śmialiśmy się, że nie wolno nam skrzywdzić dziecka w ten sposób).
No i patrz... ;-) będzie Panienka ;-)
 
Wolfheart - robiłaś dzisiaj betkę albo teścik?
Moja kreseczka była chyba jeszcze jaśniejsza ale się udało!

Ja Ci bardzo, bardzo gratuluję!!!
 
Czesc dziewczyny !!!!!
Ja tez sie staram i mam do was takie pytanko,moze wy mi poradzicie:tak:;-)
Po jakim czasie od odstawienia lutki powinien pojawic sie małpiszon???????????(@)

Ps.troszke Was podczytuje:tak:
 
Dziewczyny no może rzeczywiście ja nie mam owu a łudzę się że ją mam co miesiąc...
a jeżeli chodzi o mierzenie tempki to mierzyłam pare miesiecy bo przecież juz długo się staramy... i wiem jak długie mam cykle jaka faza lutealna itd. ja to wszystko wiem.
Teraz po tym co piszecie mam wątpliwości jedynie co do mojego owu.. :sorry:

Kurcze i tak myślę że może teraz w tygodniu wybiorę sie jednak do ginekologa prywatnie i poproszę go aby mi porobił te monitoringi... sama juz nie wiem.

dzizas... :confused2:

Kinga idź do ginka na monitoring, ja np nie miałam pojęcia że przez jakieś 4 - 5 miesięcy owu nie miałam, powodem była wysoka prolaktyna, do tego jeszcze testy owu jak robiłam to mi przez np 8 dni II kreski wychodziły :baffled:
 
do ginekologa na pewno sie wybiorę i może nawet jutro.
To bedzie rozmowa... ciekawe co mi powie i jakie działania zaproponuje.. pewnie na poczatek znowu badania :sorry2:

Dobranoc
 
reklama
Siemacie Laseczki:-):-)
Dawno mnie nie było na Wątpliwościach aż mnie BB opierdzieliło:-D:-D:-D
Widzę że rozmawiałyście o FF. Ja się kolejny raz zabieram żeby sobie konto założyć tam....Nie idzie mi coś:-)

Wolf:-):-):-):-):-) Gratuluję:-):-):-) Dawno mnie nie było więc mi ta informacja umknęła:-) Mega gratulacje:-)
 
Do góry