reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania starszej pani :-)

Ja mam 43 lata. I jestem w ciąży. Ciąża nie planowana. Obecnie 6 tyg i dwa dni. W piątek byłam u gin . Zobaczyłam serduszko. 6 mm szczęścia.
Jest mi ciężko, bo jak każda mama po 40 mam wiele obaw. Na dodatek mój mąż nie akceptuje tej ciąży.
Nie potrafię się nie cieszyć. Chociaż może przyjdzie mi samej je wychowywać.
Pozdrawiam wszystkie mamy .
Trudna sprawa. No jak nie planowana to różne są emocje...daj mu ochłonąć. Pewnie pokocha[emoji6]a które dziecko? Zdrówka dla Ciebie i fasolki[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wczoraj właśnie sobie uświadomiłam że jestem w wieku premenopauzy...już pierwszy znak jest-krótszy cykl. Po 35 r.ż. tak jest...więcej cykli bez owu,coraz krótsze...dotarło do mnie że mam coraz mniej czasu...żałuję że tak późno zdecydowaliśmy się na 2[emoji20]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 43 lata. I jestem w ciąży. Ciąża nie planowana. Obecnie 6 tyg i dwa dni. W piątek byłam u gin . Zobaczyłam serduszko. 6 mm szczęścia.
Jest mi ciężko, bo jak każda mama po 40 mam wiele obaw. Na dodatek mój mąż nie akceptuje tej ciąży.
Nie potrafię się nie cieszyć. Chociaż może przyjdzie mi samej je wychowywać.
Pozdrawiam wszystkie mamy .
Mąż po prostu jest zszokowany :) będzie dobrze:)
 
Witajcie ja w tym roku będę miała 40 lat. Strasznie chciałabym drugie dziecko, niestety mój mąż ma za dużo wątpliwości i jak na razie nie daje się przekonać cieszcie się szczęściem bycia w ciąży
 
Ja mam 43 lata. I jestem w ciąży. Ciąża nie planowana. Obecnie 6 tyg i dwa dni. W piątek byłam u gin . Zobaczyłam serduszko. 6 mm szczęścia.
Jest mi ciężko, bo jak każda mama po 40 mam wiele obaw. Na dodatek mój mąż nie akceptuje tej ciąży.
Nie potrafię się nie cieszyć. Chociaż może przyjdzie mi samej je wychowywać.
Pozdrawiam wszystkie mamy .

Mojej koleżanki mąż płakał jak się dowiedział, że ona jest w kolejnej ciąży (drugiej) po latach. Całą ciążę się martwił, że nie poradzą sobie finansowo, że znowu pieluchy, nieprzespane noce... a teraz ten dzieciak jest ich największym szczęściem, jego oczkiem w głowie. Dzieciak ma wyjątkowe poczucie humoru i potrafi rozweselić największego smutasa.
Drugi przykład Celine Dion, urodziła się jako 14 dziecko, oczywiście nieplanowane, jej mama martwiła się, że sobie nie poradzi finansowo, a ksiądz kazał jej się modlić o to żeby to dziecko było wyjątkowe.... no i jest Celine Dion, sponsoruje całą rodzinę :-)

Gratuluje ci tej ciąży :-) Też bym chciała :-) Na pewno twoje dziecko będzie wyjątkowe i przyniesie wam duuuuużo radości :-)
 
Witajcie ja w tym roku będę miała 40 lat. Strasznie chciałabym drugie dziecko, niestety mój mąż ma za dużo wątpliwości i jak na razie nie daje się przekonać cieszcie się szczęściem bycia w ciąży
A mogę spytać jaka różnica wieku?[emoji6]czemu akurat teraz chęć? Czy M tak długo nie daje się przekonać?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W kwietniu skończyłam słynną czterdziechę, więc niebawem na wiosnę stuknie 41...ech, moja historia jest niestety bardzo smutna, córeczka(trzecia) zmarła mi w 2014 roku, potem robiłam szereg badań, ale od samego początku wiedziałam, że będę próbować jeszcze raz. Udało się w zeszłe wakacje jednak w okolicach 8-9 tygodnia serduszko przestało bić. w listopadzie miałam zabieg łyżeczkowania, odczekałam teraz te trzy m-ce i postanowiłam, że w lutym spróbujemy jeszcze raz zacząć się starać. Nie muszę mówić, mąż jest sceptyczny, boi się,rozumiem go ale tak bardzo pragnę jeszcze raz spróbować, wiek niestety z pewnością ma znaczenie ale myślę , że warto też wsłuchiwacćsię w głos serca
 
reklama
Hej
Ja też zaraz będę staraczką [emoji5]. Od czerwca mamy zamiar się postarać o trzecie dziecko. Nasi chłopcy są już odrośniętych ( 10 i 8) i stwierdziliśmy ze w domu coraz spokojniej i ciszej a my jacyś niespełnieni do końca. Marzy nam się słodziutkie maleństwo. Nie mamy zamiaru jakoś specjalnie się starać, liczyć mierzyć obserwować. Poprostu co ma być to będzie tym bardziej że już mamy chłopaków.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry